Ikonka: 
Během epizod nízkého krevního cukru neboli hypoglykémie je mozek velice citlivý vůči působení excitotoxinů. Tento orgán využívá krevní cukr mnohem víc než kterákoli jiná část těla. Nízký krevní cukr máte, když jste podvyživení nebo vynecháváte jídla. K tomuto stavu dochází i u jedinců s vyčerpanými nadledvinkami, které se tím pádem nezmohou na potřebnou adrenalinovou reakci, která by krevní cukr zvedla, jestliže je jeho hladina moc nízká.
0 příspěvků / 0 nových
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Klasický (praktický) lékař + alternativní medicína v Brně?

Dobrý den, hledám nejlépe v Brně a okolí klasického lékaře, který by ve své praxi využíval i alternativní způsoby léčby. Někoho s kým máte osobní dobrou zkušenost a můžete ho doporučit? Předem děkuji. 

22. Únor 2019 - 13:09
Anální fisura neboli řitní trhlina je poranění sliznice řitního kanálu, způsobené nejčastěji vyprázdněním tuhé stolice. Projevuje se jasně červenou krví na povrchu stolice nebo toaletním papíru, pálením, svěděním a bolestivostí konečníku. Diagnózu by měl vždy potvrdit lékař.  
0 příspěvků / 0 nových
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Déza hlezna kotníku

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s dézou hlezna, kotniku?

9. Leden 2019 - 18:13
Zdraví imunitního systému závisí na mnoha faktorech včetně dostatečného množství kvalitního spánku a dobré vyvážené stravy obsahující málo jednoduchých cukrů a širokou nabídku vitamínů, minerálů a živin. Existují však chvíle, kdy váš imunitní systém potřebuje podat pomocnou ruku, například během nachlazení nebo infekce.
Zázvor, skořice, hřebíček - to jsou tři byliny,  známé spíš jako koření, které byste neměli v zimním období vynechat ze svého jídelníčku. Kromě prohřívacího účinku mají i další skvělé schopnosti, jak vás udržet během zimy v kondici. Můžete si z nich udělat i zdravý kořeněný chai čaj.
Bolí vás v bedrech, ráno vstáváte z postele celí rozlámaní, cítíte ztuhlou šíji nebo vás někdy bez zjevné příčiny pobolívá hlava? V tom případě asi přemýšlíte nad návštěvou odborníka, možná ale váháte, kam vlastně jít. Na masáž, nebo rovnou k praktikovi? Následující řádky vám poradí, kterého odborníka byste měli navštívit.