Reklama

100kg potrebuju shodit

Návštěvník (Ne, 3. 5. 2009 - 19:05)

takze opet??proc tu pisete vy co mate 75kg,neni to tu pro ty co maj tak 170 kdyz chtej 100shodit?a na co si tu pisete jako dopisy osobni tak si piste soukrome nas to nezajima,,,,,

Ivana (Ne, 3. 5. 2009 - 18:05)

Zdravím tě Rest,,,Tak já jsem ráno vážila stejně jako ty. akadyž jsi mi dělala ten graf,tak jsem si 1kg přidala,protože jak obě víme váha kolísá. Takže jsme na tom stejně. Hele,taky budu šťastná až budu pod 75. Jo a taky ti děkuji,cos pro mě už udělala. Nevím jak ti to oplatím. Budeme se navzájem podporovat a vyměňovat si zkušenosti,jo? Tak zatím ahoj,,,,

REST (Ne, 3. 5. 2009 - 10:05)

Takže hlásám stav z bojiště. Váha mi stojí nebo si spíš dělá co chce mezi 75,6 a 75,4 Kg. Dřív by mne zachvátila panika, dnes ani náhodou, ať si stojí, však se zase časem pohne. Naopak je dobře, že se mi na chvíli ustálila, pak mi nehorzí v budoucnosti JO-JO efekt v takové míře, jako kdyby se mi řítila dolů během března. Nicméně za týden mám narozky a doufám, že budu na 75 kily, ne vlastě na čísle jež bude začínat 74,9. To bych byla vážně moc spokojená. Horší je, že méně se jíst skutečně nedá a pohyb mi nehrozí, mám dost starostí a papírování nad hlavu...tudíž nějaké procházky či sportování vážně nehrozí : - ))). Takže Vám děvčata zatím držím palce, venku je krásně, zkuste se dostat aspoň ven k nějaké té činnosti.

REST (Ne, 3. 5. 2009 - 10:05)

Ivanko, ale pro jistotu Ti to pošlu ještě v tom Wordu : - )))

REST (Ne, 3. 5. 2009 - 10:05)

http://hubnuti.doktorka.cz/jen-tak-jinak-staneme/ .... omlouvám se, tento odkaz je skutečně správně : - )))

lenka -REST (Pá, 1. 5. 2009 - 18:05)

diky moc,jak to pude ozvu se,nejde me poslat email.,asi neco s internetem,jo a doktori ne!!!ty me tak nervujou a tocej ze ne!!pak vysvetlim,k vuli nim mam o hodne a hodne vic,sem z nich nervozni a pak jdu od nich rovnou pro cokoladu,,,,,jak budu moct napisu dekuji

Návštěvník (Pá, 1. 5. 2009 - 17:05)

http://hubnuti.doktorka.cz/jen-tak-jinak-staneme/

Ivana (Pá, 1. 5. 2009 - 17:05)

Zdravím tě Rest,článek jsem nenašla,prosím pošli mi ho,díky moc,jsi zlato.

REST (Pá, 1. 5. 2009 - 11:05)

Leni chybička, ten mail je BARCERT"atlas.cz, nezlob se. Jsem se nějak upísla : - ))))

REST (Pá, 1. 5. 2009 - 11:05)

Pro Lenku, Leni já asi neumím nebo nemám moc co radit, jen vodítka, jak začít, jak se snažit shodit, aby nás to neotrávilo rovnou a podobně. Když tak se mi ozvi na mail BARCERTatlas.cz a něco spolu vymyslíme. Ju a ten článek si přečti, vypadá to moc učeně, chce to přelouska každý ten bod pomalu. Do mailu Ti dám i telefon, stačí prozvonit a můžeme to probrat. Graf Ti , samozřejmě ráda připravím, je to jen pomůcka, ale u mne to funguje jako slušný bič : - ))))). Navíc u tebe je ta nadváha skutečně vysoká, chce to spolupracovat s pány doktory, ale i to můžeme probrat, takže se ozvi.

REST (Pá, 1. 5. 2009 - 11:05)

Ahojky...pro Ivanku...pořád jsem si nemohla vzpomenout, kde jsem si tenkrát přečetla o tom kyselém (citron) a kousku masu před spaním...to je totiž to, co vlastně hlavně praktikuji já a dělá to, dle mého, zázraky. A teď jsem to našla tady, celý ten článek má dle mého stoprocentní platnost, protože tímhle se řídím a zafungovalo to skvěle. Jen jsem netušila, že to tu najdu takhle shrnuté : - )))). Takže si tu najdi článek "Jen tak a ne jinak se staneme štíhlými" a kdyby jsi ho nenašla, písni, mám to zkopírované do Wordu a pošlu. Držím Ti moc a moc palce.

lenka-Rest (Čt, 30. 4. 2009 - 19:04)

prosim poradis me?mam 167kg?39let?dik

Ivana-pro Rest (St, 29. 4. 2009 - 20:04)

Díky je to super vypracované.

REST (St, 29. 4. 2009 - 11:04)

Pro PAVLU...no klasika, ono to totiž funguje následovně, a čím větší nadváha, tím více to platí....shodit 5 kilo za dva týdny, ano to opravdu jde a přesně jak píšeš, pak se to jakoby zasekne....je to proto, že ta poslední kila se hubnou nejrychleji. Jsme natěšené a rozhodnuté, teď zhubnu a držíme se zuby nehty....pak opravdu shodíme rychle. Jenže takhle se držet nauzdě nejde věčně. Myslím, že je to dobré jako start, ale pak si musíš říct, hubnout chci, ale jedině způsobem, co mi nebude činit moc vrásky na čele...třeba hladovění, sportování za hranice mých současných možností, upírání si kde čeho...nesmysl, to se dá chvíli, ale ne pořád. Když si písneš, pošlu Ti zářný příklad toho, jak se shodí bleksem daleko víc, ale pak jsem musela přibrzdit a naopak, hledám cestu, jak shazovat, ale daleko zdravěji. To jest, zpomalila jsem. Na mém grafu je to jasně vidět, shodím něco, pak to udržuji, sem tam se to zhoupne aj nahoru a pak dolů, ale vždy níž, než to bylo před tím a to je to důležité. V podstatě jsem shodila kvůli nervíkům a taky není moc korunek se rozmazlovat jídlem nebo tak, šetřím na všem. Ale začala jsem naopak si jídlo přidávat, pomalu a jistě a světe div se...hubnu i dál a nemám hlad a to je prima. sice už neshodím 14 kilo za měsíc jako první měsíc, ale za to vím, že je to cesta k nějakému trvalému způsobu žití za stálého udržování váhy. A o to jde. Takže opět můj mail BARCERT"atlas.cz, odpovídám co nejrychleji to jde, takže vydržte : - ))))). A na konec...neexistuje nic zázračného, ale všechny jsme krásné baby, jen na sobě musíme malinko občas zapracovat, aby si toho ráčilo všimnout aj naše okolí. Nikdy nevěřte tomu, že krásné nejste, protože v každém je kus něčeho, co je jedinečné. Hezký den

jana (Út, 28. 4. 2009 - 19:04)

proc pisete sem kde se chce shodit 100kg?? sem maj psat tak lidi 160kg a vejs ne?

Sandy (Út, 28. 4. 2009 - 13:04)

Pavlo, rychle nezhubneš a věž, že to ani nemá cenu, zničíš si tělo a stejně to přibereš zpět. To je moc 5kg za 2 týdny. Já jsem hubla tak 2-3 kg za měsíc a od listopadu mám 11 kg dole.

pavla (Út, 28. 4. 2009 - 00:04)

ahojte vsem potrebuju nutne zhubnout aspon 20 kilo zhubla sem zatim 5 za 2 tydny ale nejak se to zatavilo prosim poradte zarembi"seznam.cz

to-\REST (Ne, 26. 4. 2009 - 18:04)

komu si rosimte to tady psala te Ivane?dekuji za odpoved

REST (So, 25. 4. 2009 - 11:04)

No a když už mám seznam, co dělám všechno špatně a vyzkouším pár věcí z něj zlikvidovat, později se pustím do těch těžších a těžších věcí.Chceš třeba zdraví, vypadat lépe, naštvat sousedku, to je prostě jedno, co si tam napíšeš, ale musí to být věci, co by Tě potěšily. o a zase si vybereš to nejlépe dosažitelné a za tím si zatím půjdeš. Hele ono to zní strašně zdlouhavě, ale podle sebe vím, že hubnout stylem...přečtu si na netu kde je co na zhubnutí, koupím si tohle nebo tamto a zhubnu je blbina. Je to vážně o tom, změnit si svůj životní styl. Píše se to všude a je z toho pomalu fráze, ale....ono to prostě jako jediné funguje. A mezi námi, časem zjistíš, že to ani moc nebolí : - ))).No v každém případě se mi ozvi když tak na mail BARCERT"atlas.cz a pojedeme to spolu. Na světě existuje málo věcí, co udělat skutečně nejdou a zhubnutí mezi ně vážně nepatří. Já spíš řeším, jak si upravit svůj jídelníček, až se dostanu na váhu, na jakou potřebuji...jenže já shodila teď moc rychle a hlavně hloupým způsobem a ten Ti radit rozhodně nebudu.Musela jsem to teď s pomocí paní doktorové dokonce na čas nějak zastavit, protože to bylo opravdu příliš. Já přibírala před tím aj po vodě, takže najít pro mne časem normální jídelníček bude asi daleko horší, než zhubnout, ale nějak to vymyslím : - )))). Jen pro info, 14 kilo jsem měla dole za měsíc, a věř mi, že to nic příjemného nebylo, teď jsem váhu dokázaa na chvíli ustálit, tak se teprve začínám radovat z toho, že se nezadýchám do schodů, obleču kde co a podobně. Ale byl to pád o zdraví a to je prostě špatně : - )))

REST (So, 25. 4. 2009 - 11:04)

Já to asi nečetla celé, ale pokud chceš dát dolů sto kilo, asi můžeš mít nějakých 160, jen odhad. No a co, tohle se zvládnout dá naprosto určitě, ale asi bych se řídila pár věcmi.Nejdřív bych si udělala plán, hodně mírný, myslím časově. Mohu Ti poslat svůj graf, jak si to zapisuju, ono mi to pak automaticky zapisuje i BMI a tak.Pak bych si řekla, co všechno musím udělat, takový seznam. Hele a nelekej se pak, co je tam věcí, co si myslíš, že udělat nepůjdou, to zatím neřeš. Když budeš mít tenhle seznam, vyber si třeba pět věcí, u kterých jsi přesvědčená, že je dodržíš a je jedno aj když to budou třeba maličkosti. Příklad, vyberu si třeba, že omezím sladké, napíšu si za poslední týden, co si vzpomenu, že jsme zbaštila a zkusím to snížit na polovinu. Ono je to sice otravné, ale fakt to funguje...nicméně chce to si denně psát kamkliv...co jím, jen tak aj bez kalorií.

Reklama

Přidat komentář