Reklama

P.O.R.A.D.N.A

gloglo (Ne, 22. 1. 2006 - 10:01)

Láska není sex, pokud ho miluješ jen když neodmítá, není to láska ale závislost. Tak sorry, to nikam nepovede, a chyba není jen u něj ,-)

Jana (St, 11. 1. 2006 - 15:01)

No... ono to pro chlapa neni prijemne. Sam moc dobre vi, ze neni zadna sex machine, jak se od nej predpoklada. Ale bud vytrvala (ne vsak doterna) a ta rozprava prijde. Pamatuju, ze ze zacatku se o tom nechtel vubec bavit, ze pry je to zbytecne. Povaz!!! Zbytecne!!! Tak jsem casto obracela rozhovor k tomuto tematu (bez scen) a ironizovala jsem nas sexualni zivot. Jednou to prislo a my jsme si povykladali. Od te doby (podotykam, ze jsem se musela uskromnit) v tomto smeru problemy nemame. A hlavne... o sex me zacal sam zadat. Vsak uvidis. Hlavne nedelat sceny, nebrecet, nehystercit a nepredhazovat jine "samce" svych kamaradek! Je to pro chlapy dost citlive tema. Jo, pamatuju si jeste, ze jsem ho zadala, aby navstivil sexuologa, chce-li nas vztah zachranit. Toto snad bylo taky motivujici :-)

Kyllies (St, 11. 1. 2006 - 14:01)

Jana:je to tak nezabírá...To, že si to musím evyřikat a přizpůsobit se to je mi jasné, jenže na tu rozmluvu jdu špatně nebo co, partner se mnou prostě o tom mluvit nechce...

Jana (Út, 10. 1. 2006 - 23:01)

Ma mila, tohle nezabere. Jednak to je docela nedustojne a jednak to nefunguje. Nevim, cim se to zlepsilo u nas... Zrejme tim, ze jsme si o svych potrebach promluvili a OBA jsme se prizpusobili. Kazdy chlap neni takovy, jak jsou prezentovani v televizi:-/

tele (Út, 10. 1. 2006 - 16:01)

No, tak se to aspoň pohne nějakým směrem.

Kyllies (Út, 10. 1. 2006 - 16:01)

tele:no malinký parůžky už má...respektive se ho snažím přimět,aby si myslel,že je má..smsky,schůzky neví s kým...

tele (Út, 10. 1. 2006 - 14:01)

A co takhle začátek psychiaticky definovaného problému? Ánébó, mu fakt nasaď parůžky. Malinký, aby se probral.

Kyllies (Út, 10. 1. 2006 - 13:01)

jája:jo je to teď ten půlrok..když se ho zeptám, tak odpoví, ale prosím Tě.. a řekne, tak zítra...a zítra ho bolí hlava nebo tak podobně :-(

Kyllies (Út, 10. 1. 2006 - 13:01)

tele: ke čtyřce nepatří...ale stoprocentně si nejsem jistá :-/

jája (Po, 9. 1. 2006 - 15:01)

zeptala ses ho na to proc uz ted tak casto nechce? predpokladam,ze je to problem az ten posledni pulrok.

tele (Po, 9. 1. 2006 - 14:01)

Tak se možná našel. A hledá toho pravého. Kdyby to nebylo tak běžné ( soudím, že 4% jsou málo) tak by se jeden mohl divit.Pokud je to začátek konce tak by se měl vymáčknout a ne to nechat > vyhnít

Kyllies (Po, 9. 1. 2006 - 13:01)

frki:jsem optimistka, to si nemyslím...kdyby si nevěděl, že spolu nespíme, tak to na nás nepoznáš...možná bych řekla, že se k sobě chováme mnohem líp než dřív - jsme polu 2,5 roku.

Kyllies (Po, 9. 1. 2006 - 13:01)

tele:je v nejlepším sexuálním věku 29 let

frki (Po, 9. 1. 2006 - 13:01)

Potom budu krutý, co když je to již začátek konce? I když ti to nepřeji, ale i to je možné a láska se vynutit, vyprosit ani vytrucovat nedá.

tele (Po, 9. 1. 2006 - 13:01)

A kolik mu je let?Je možné, že má pokles hormonu testosteronu v krvi a to má na > chuť < vliv zcela zásadní. Hormon v tabletách předepíše sexuolog např.: http://www.edy.cz/index.php?action=ukazlekarePartnerovi nic neříkejte a zajděte nejprve na poradu sama. Je možné, že by se zaseknul, kdyby jste ho k sexuologovi tlačila.BTW, ona taková malinká nevěra taky dokáže povzbudít libido. (u podváděného taky)

Kyllies (Po, 9. 1. 2006 - 13:01)

frki:trpělivosti se snažím od září :-(

Kyllies (Po, 9. 1. 2006 - 13:01)

no jo jenže to nejde...i tak ho miluju, ale ve chcílích kdy odmítá, tak ho nenávidím...

frki (Po, 9. 1. 2006 - 13:01)

Rozhodně ho nenutit a netlačit na pilu. Trpělivost.

lucík (Po, 9. 1. 2006 - 13:01)

vyměn ho!!!!!!

Kyllies (Po, 9. 1. 2006 - 12:01)

Ahojky,potřebuji rady od mužů i žen...Jak na chlapa...když odmítá sex???Předem Ď Kyllies

Reklama

Přidat komentář