Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Miki v plenkach (Čt, 25. 10. 2018 - 20:10)

Nevím proč mě urážíš,...ale proc ne, kdyz Ti to vyhovuje, tak si to uzivej. Me neskutecne smrdi hovinka, a to me trochu rozlobilo. O tom kdo kolik vydela se necha polemizovat, protoze ja nepracuji v Cechach, ale nekde jinde za jine penize v jine mene.Jo a dik za prani. Cau

Sabinka (Čt, 25. 10. 2018 - 19:10)

Sabino, jestli nejsi troll,...Nevím proč mě urážíš, já Tě taky neurážím. Ale všimla jsem si, že k pár holkám ses tu choval pěkně hnusně. proč myslíš, že mě všechno sere? Já jsem naopak velmi spokojená. Pracuji z domu přes internet. Zpracovávám různé dotazníky. Čím víc zpracuji, tím víc vydělám. Plenky jsou super v tom, že nemusím řešit žádné zbytečnosti jako záchod a stihnu tak víc. Přes den se do nich v klidu počůrávám. Večer když mám hotovo a chce se mi, tak se klidně i pořádně pokakám, užiju si to a důkladně se umyju. Koho tu strašíš nějakými opruzeninami, výtoky a podobně? Stačí se umět důkladně umýt a namazat se krémem na příslušných partiích a vše je ok. Já večer jen sundám počůranou eventuálně pokakanou plenku, umyju se, namažu se krémem a vezmu si čistou a pohoda. Ano přiznávám že nejprve jsem to dělala z praktických důvodů. To že jsem v tom našla zalíbení je věc druhá. Jo a mimochodem stačí mi takto pohodlně pracovat z domova ještě pár let a krátce po své třicítce budu do smrti zajištěná, protože za tu dobu vydělám víc peněz, než Ty za celý život. Takže já jsem docela v pohodě. To spíš Ty máš asi problém. Tak se měj fajn opruzenino :-) čau.

Rony70 (Čt, 8. 8. 2019 - 21:08)

Ahoj, souhlasím ně s Tebou, to by se tý fyfleny nemohly ani koupat v rybníku, aby náhodou něco nechytly....,příliš čistoty škodí...

Miki v plenkach (Čt, 25. 10. 2018 - 17:10)

Počůrávání a...Sabino, jestli nejsi troll, tak stejne kecas a asi te sere vsechno, nebo nevis co roupama delat. Ja se pocuravam pres den-sice obcas, ale pliny si musim nasazovat kazde rano. Na noc si je davam na pohodli a na vyspani. A uz to pocurani je neprijemne a je vic prace s prebalenim, zvlast kdyz mam jeste nekolik hodin fungovat v praci a neoprudit se. Ale jeste se do toho pokakat je zhovadilost. Te spiny, toho smradu, temer jiste opruzeni i po desitkach minut, kdyz to mas v plinach. A jestli jsi opravdu holka, tak az se ti ta kase dostane do pochvy, tak budes mit vytok jako prase. A budes smrdet, budes zrat prasky ale je to tvuj boj a budouci problem. Tak cau smradlavko!

Sabinka (Po, 22. 10. 2018 - 21:10)

Počůrávání a pokakávání do plenky je cool. Zrovna tam mám pořádnou nadílku a je to moc fajn :-)

Jana (Ne, 9. 4. 2023 - 13:04)

Já jsem s mamkou v Parku a s tetou a hraju si s její cerkou.A já jsem se po lákala a počůrala a vůbec mí to nevadí Terka se mi zeptala jestli jsem se nepotkala já ji řekla ne a ona šla za mamkou a řekla jí že smrdím že jsem se pokakala. Mamka mě zavolala a rozepla mí bobicko a prebalyla mě. Terka mi říká že nosím plynu že jsem mimco

Začali (Ne, 21. 10. 2018 - 19:10)

Zase diskuse umírá? Kde...být normální. Zkus to taky

Host (Ne, 21. 10. 2018 - 18:10)

Zase diskuse umírá? Kde jsi, nejen Anežko, proč už nepíšeš?

Host (So, 13. 10. 2018 - 14:10)

Tak to není, sama nevím,...Niki, myslím si též, že to není dobrý nápad. Pokakej se, jen v soukromí, pokud ti to udělá dobře, jinak je blbost to dělat z těchto pohnutek.

Niki (So, 13. 10. 2018 - 12:10)

Jo takže když ti všechna...Tak to není, sama nevím, proč mám zrovna u ní pořád takové představy. Máš pravdu, asi by to byla pořádná ostuda a navíc bych to musela udělat opravdu jen před ní, ale to by asi nešlo, když má kolem sebe pořád někoho dalšího. Určitě by se to rozkecalo ale zase by jí nemuseli věřit, když se do mě pořád strefuje. Nevím, jak se toho zbavit.

Kikina (St, 10. 10. 2018 - 17:10)

Tak kromě mamky mi to...Jo takže když ti všechna děcka ve škole řeknou aby jsi skočila z okna tak to uděláš? Hmm tak to dává dokonalou logiku. No dělej jak myslíš já ti k tomu svoje napsala.

Niki (St, 10. 10. 2018 - 17:10)

A proč si proboha něco...Tak kromě mamky mi to dávají najevo snad všichni a hlavně děcka ve škole. Navíc nejsem zrovna soutěživý typ a ty její snahy mi pořád ukazovat moje místo, prostě už toho mám dost tak bych to prostě jen ukončila.

Kikina (St, 10. 10. 2018 - 16:10)

Můžu potvrdit, co psala už...Však jasný když tě něco nebere nemá cenu se do toho nutit. Jinak ti rozumím na veřejnosti je to každopádně vzrušující. Já se třeba tu a tam vyrazím pokakat ven pochopitelně že to nepustím v obchodě nebo v mhd ale třeba se pokakám v parku a pak se procházím po ulici a taky si vždycky říkám co by asi řekli kolemjdoucí kdyby věděli že ta nenápadná holka kterou právě potkali má v kalhotkách plno :0) jenom jednou jsem ujela a udělala to do oblečení ve kterém jsem nenápadná fakt nebyla ale to už jsem se za to spíš styděla a už bych do toho podruhé nešla.

Waco (St, 10. 10. 2018 - 14:10)

A proč si proboha něco...Klídek Kikino. To nás zase jenom někdo tahá za fusekle a jestli ne, tak má ta holka fakt problém.

Miki v plenkach (St, 10. 10. 2018 - 13:10)

Ahoj Anežko, velmi...Jo vysoke a sirsi natahovaci gumove kalhotky taky doporucuju, ale v Cechach se nesezenou. Nejbliz objednat z Nemecka. Pri pocurani je to pri chozeni a sezeni skoro jedno, ale pokakani smrdi hodne a dela to takove zavany, ze to citi celkem hodne lidi-vic, nez si pokakany clovek mysli. On se neciti, ale okoli si vsimne a pozna kdo to smrdi. No kazdy snasi ostudu jinak.

Host (Út, 9. 10. 2018 - 21:10)

Ahoj, nepokakala jsem se...Ahoj Anežko, velmi zajímavé, krásně jsi to skloubila. :-) Šla jsi na oběd a pro to, co jsi už strávila jsi měla připravenou plenku, až to půjde ven. Škoda, že tento oběd se nejspíše plenky nedočkal, protože jsi už nebyla sama. :-(Chůze po chodbě v pokakané plence mi přijde riskantní na ostudu, zejména ještě počůrání navíce způsobí vyšší uvolňování zápachu. Nevěděl jsem, že na koleji máš záchody na chodbě a ne na pokoji. Byl by podle mě dobrý nápad si na tyto akce pořídit gumové kalhotky (izolace), které se dají obléct přes plenku.Jak se ti kakalo? Čím to bylo pocitově stejné a čím jiné od běžného kakání? Bylo to stejně snadné? Jak dlouho jsi v tom byla na tom záchodě a poté v pokoji? Jak jsi se umyla, aby tě nikdo neviděl?V jakých polohách jsi už do plenky kakala? Když ve stoje, stála jsi rovně, nebo to byl částečný dřep?Určitě napiš o dalších zážitcích, až budou.

Kikina (Út, 9. 10. 2018 - 18:10)

Víš ale já jsem totální...A proč si proboha něco takového o sobě myslíš?! Jestli ti to hustí do hlavy tvé okolí tak to ještě neznamená že je to pravda. No bože tak si šprtka tak se dobře učíš aspoň něčím budeš a budeš se mít dobře. To není k zahození. Fakt nechápu proč v tom chceš tu holku utvrdit a jestli se chceš zkusit počůrat nebo pokakat tak to proveď v klidu v soukromí a bez ostudy. Fakt mi pořád uniká smysl proč si dobrovolně vyrábět takovou hanbu. A věř mi že já o tomhle něco vím. To že jsem k ničemu mi bylo mými rodiči a okolím vtloukano do hlavy polovinu mého života a nepokakala jsem se z toho, ale dělej jak uznáš za vhodné...

Niki (Út, 9. 10. 2018 - 17:10)

Nic mi do toho není ale...Víš ale já jsem totální nula a vlastně jí to něčím takovým jen potvrdím. Na posměch jsem zvyklá, horší už to asi o moc nebude.

Niki (Út, 9. 10. 2018 - 17:10)

To se chceš přímo před...Dodávám si k tomu zatím odvahu. Ani nevím, jak jsem na to jako malá přišla, ale dost dlouho jsem si představovala, že nosím plíny, pořád jsem si dávala nějaké kusy látky do kalhot apod.

Denča (Út, 9. 10. 2018 - 17:10)

V pohodě Denčo já zase...Můžu potvrdit, co psala už Anežka, do plenek musíš čůrat zvolna. Představ si, že na záchodě vypustíš půl litru během několika vteřin, ale tak rychle zatím nedokáže absorbovat ani ta nejlepší plenka. Koneckonců si to můžeš sama vyzkoušet. Podobně jako Anežka si užívám, když třeba mluvím s prodavačkou, přitom čůrám do plenky a v duchu si říkám, kdyby tak věděla, co právě dělám. Akorát kakání mě neláká, zápach by mě navíc určitě brzo prozradil.

Reklama

Přidat komentář