Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Jirka (St, 27. 12. 2017 - 20:12)

Hrozně vtipné. Víš co,...Zkus dát na radu Jany. Ta mi v tuto chvíli připadá nejlepší. S blbci nediskutuj, nemá to cenu. Jestli chceš, zeptám se své plenkařky, jak to na začátku udělala ona a jestli musela někomu něco vysvětlovat nebo ne. Ale až po Novém roce; teď je někde na cestách (a vzala si na to plenky). Nezoufej, nějaké řešení se určitě najde.

petr (St, 27. 12. 2017 - 20:12)

Asi máš pravdu, bude to...Máte pravdu , pocit je to úplně!!!! Bezva , já si je kupuju běžně , ale mám výhodu , že bydlím sám.

Markéta (St, 27. 12. 2017 - 20:12)

No, byt tebou tak si nejake...Asi máš pravdu, bude to takový první krůček, jak ty představy trochu utišit.

Markéta (St, 27. 12. 2017 - 20:12)

Ahojky, vždycky mě...Není to špatný pocit viď. Obdivuju, že jsi k tomu našla odvahu, možná se k tomu taky znovu vrátím.

Karol (St, 27. 12. 2017 - 20:12)

Ahojky, vždycky mě strašně lákalo nosit plínky apod... Teď je mi 16 let a konečně jsem se k tomu přemohla. Včera jsem se po 12 letech opět v noci počůrala do postele. Pocity to byly zajímavé. Jak obrovský stud (před sestrou i mamkou), ale i pocity uspokojení. Dneska to udělám zase a uvidím, kdy přijdou na řadu plenky.

Jana (St, 27. 12. 2017 - 20:12)

Tak člověk se většinou...No, byt tebou tak si nejake plenky poridim a poradne je schovam. Nejake misto kam se ti rodina nebude koukat preci najdes, ne? Nejake ty natahovaci na noc, DM znacka nebo Drynites, ty tolik mista ani nezaberou.

Markéta (St, 27. 12. 2017 - 18:12)

Jaké vyšetření ? Já bych...Tak člověk se většinou nezačne jen tak z ničeho nic počůrávát. Já když jsem to zkoušela naposledy, tak mě mamka hned upozornila, že budeme muset k lékaři a už se za mě strachovala, že jsou ta vyšetření nepříjemná.

Tomáš (St, 27. 12. 2017 - 18:12)

No a tady se zase dostáváme...Jaké vyšetření ? Já bych chtěl aby kolem mě někdo běhal se spoustou těch lékařských přístrojů a já jen seděl nebo ležel skoro nahý na tom lehátku. Strašně mě vzrušuje jen ta představa.

Markéta (St, 27. 12. 2017 - 17:12)

Řekni, že jsi...Hrozně vtipné. Víš co, ti, kdo si tyhle touhy nikdy nezažili, tohle nemůžou nikdy pochopit. Prostě nemůžu za to, že mě přitahuje taková věc, nevybrala jsem si to. Nikomu tím snad zase tak neubližuju, jsou i horší věci.

rada (St, 27. 12. 2017 - 17:12)

No a tady se zase dostáváme...Řekni, že jsi retardovaná/ý. To ti projde.

Markéta (St, 27. 12. 2017 - 17:12)

No, kdyby ti je přeci jen...No a tady se zase dostáváme k tomu, že bych se klidně začala zase skutečně počůrávat v noci, jen nevím, čím to zdůvodnit. Já vím, že na stres se dá svést cokoliv, ale zase se bojím těch vyšetření. Už když jsem to zkoušela napoprvé, tak mě ta vidina různých lékařských vyšetření odradila.

Jana (Út, 26. 12. 2017 - 22:12)

Nosila jsem je jen, když...No, kdyby ti je přeci jen našla, tak můžeš říct že si je bereš na noc během menstruace, nebyla bys první ani poslední kdo je takhle používá. A nebo že sis je pořídila kvůli počůrávání v noci ale styděla ses o tom mluvit.

Nikolatiterova (Út, 26. 12. 2017 - 21:12)

Dobrý den, už to asi...Taky sem se nastvala a nechala sem ho at se pocura rada ho prebalim ale uz mito štve dneska sme bili u znamich a on se tam pocural 2 a on vzal jen jednu tak ze super vše bilo dobry az pak se mi procural úplně ze plena uz to nebrala tepláky mel mokrý az dolu jedna ze známí mi řekla zeje procuranej tak tet sama nevim co tet

Markéta (Út, 26. 12. 2017 - 20:12)

A kdy jsi naposledy musela...Nosila jsem je jen, když jsem byla malá. Už jsem nad tím párkrát přemýšlela, jen mám strach z toho, jak bych to vysvětlovala mamce, kdyby ty pleny našla, sem tam se mi do věcí kouká.

Jirka (Út, 26. 12. 2017 - 20:12)

A kdy jsi naposledy musela...Já si taky myslím, že by to nějak šlo. Slečna, s níž si dopisuji, začala nosit plenky v 16 letech, ale zatím mi bohužel nepopsala podrobnosti, jak s tím začínala a jak to eventuálně vysvětlila doma. Ale určiě to nějak zvládla. Teď ovšem bydlí sama, což je něco jiného.

Jana (Út, 26. 12. 2017 - 20:12)

Když u vás je to něco...A kdy jsi naposledy musela plenky opravdu nosit? Jestli je tak moc chceš vyzkoušet, tak si kup menší balení a někam ho schovej, to snad půjde přeci

Markéta (Út, 26. 12. 2017 - 18:12)

Když u vás je to něco jiného, jste už dospělí, ale já bych doma jen těžko vysvětlovala, proč jsem si koupila pleny. Jsem hloupá, neměla jsem s tím nočním počuráváním přestávat, teď by to bylo divné. Maximálně si učurávat do kalhot přes den, ale tam i když mě ta ostuda láká, bych to asi nedala.

Je (Út, 26. 12. 2017 - 15:12)

Markéto, neboj se, přestaň...to nemoc a jak vidíš, už se na tebe nabalují úchylové.

Jirka (Út, 26. 12. 2017 - 15:12)

Ahoj, nechápu, kde se v...Markéto, neboj se, přestaň s tím bojovat a určitě to aspoň zkus. Přestat můžeš vždycky, ale takhle se budeš pořád jenom trápit a myslet na to. Nošení plen není žádná ostuda ani nemoc apod., proto nedbej na zlé jazyky a pořiď si pro začátek třeba vzorek zdarma (chceš-li nosit pleny jednorázové) anebo - pokud chceš raději látkové - si je jednoduše kup.
Já nosím látkové pleny ve stahovacích kalhotkách na noc, nikoliv k vykonávání potřeb, ale pro ten krásný pocit, který si pamatuji z dětství. Dopisuji si i s jednou slečnou, která nosí jednorázové např. na cesty nebo na noc a taky s tím dlouho bojovala, ale touha byla (stejně jako u mě) silnější než ona. Sice se v nich stydí, ale nosí je a zcela otevřeně si o tom dopisujeme. Jestli chceš, napiš mi na adresu Obdivovatel.MT@ seznam.cz a já Ti s ní zprostředkuji kontakt (a rád bych si s Tebou dopisoval také). Ona se teď před svátky vydala na delší výlet a plenku na cestu si samozřejmě vzala.

Pomůže (Út, 26. 12. 2017 - 13:12)

Ahoj, nechápu, kde se v...Ti jedin? psycholog. Nosit plíny není normální, ty to víš.

Reklama

Přidat komentář