Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

don (St, 2. 8. 2017 - 22:08)

Ahoj, pročetla jsem diskuzi...Ahoj to jsi odvážná že jsi s tím hned začala.Dej vědět jestli ti mamka po dalším počůrání dala plenku na noc i na tu cestu do auta.Co na tvoje počůrávání říkají sourozenci jestli nějaké máš?

:) (St, 2. 8. 2017 - 20:08)

Ahoj, pročetla jsem diskuzi...Ahoj mam otazkz kolik ti je????

Terka (St, 2. 8. 2017 - 19:08)

Ahoj, pročetla jsem diskuzi a rozhodla se taky to zkusit se počůrávat a třeba i nosit plínky. Začla jsem v pátek. Vždycky jsem v noci vypila tak litr vody a pak se v noci počůrala do postele. Ráno jsem předstírala zhroucenou. Teď iž mi mamka začíná vyhrožovat, že na noc budu muset nosit plenky jestli se to ještě dneska bude opakovat. V pátek jedeme do chorvatska tak se asi bojí, že budou problémy s mokrou postelí v hotelu...Zároveň říkala že plenku bych dostala i do auta na cestu kdybych usnula (vždycky celou cestu prospím)... Docela se na to těším ale i stydím. V 15 si zase zkusit být mimčo

David (Ne, 30. 7. 2017 - 11:07)

Docela dost o tom pořád...Klidně to zkus, já po tom taky toužil a asi tři měsíce jsem se tak 2x - 3x do týdne počůrával do postele, ale až k trvalému nošení plínek jsem to nakonec dotáhnout nechtěl, tak jsem toho pak raději nechal a zůstalo to jen trapnou kapitolou mého života, na kterou si sem tam někdo vzpomene.

Zvědavka (So, 29. 7. 2017 - 21:07)

No tak to sni dál, že jo...Docela dost o tom pořád přemýšlím, asi počkám na konec prázdnin a zkusím to rozjet.

Karin (So, 29. 7. 2017 - 16:07)

No nevím jestli přímo...No tak to sni dál, že jo ;-) Pokud to máš takhle tak je to nerealizovatelný, ale já to chápu, taky mám nějaký fantazie a vím, že z nich nic jinýho nebude.

Zvědavka (Pá, 28. 7. 2017 - 18:07)

Jako že by sis chtěla...No nevím jestli přímo spustit, asi by to bylo nápadné jen tak z ničeho nic, i když přiznávám, že mě to už mockrát napadlo. Asi bych chtěla, aby na mě nejdřív někdo zkusil to s tou vodou a kdyby se mi ten pocit líbil, asi bych do toho klidně šla.

Nereknu (Čt, 27. 7. 2017 - 13:07)

V horku ti prekazi i kuze a...Jak se to vezme. Pokud chce diskrétnost tak jednorázový tenky, a v soukromí latkove nebo jednorázový tlustý

don (Út, 25. 7. 2017 - 09:07)

Jako že by sis chtěla...Jak víš že to takhle jde spustit?To ti někdo poradil?Tys to na sobě zkusila?Ty se teda v noci počůráváš a nosíš plínky?Kolik ti bylo a co na to rodiče když to začalo?

Jan (Po, 24. 7. 2017 - 22:07)

moje sestra (14)se 4rána vždy před školou se vzbudila mokrá šla se ukázat mokrá mamce s tím že nemůže jít do školy (nechtělo se jí tam protože ji šikanovali a asi proto se jí to spustilo strachem). 14dní do léčili bezúspěšně práškama, tak dostala jednorázovky a dávala si je sama jenže jí to moc nešlo a tak ji je dávala mamka a aby se vnoci nepohly dostala přes ně ještě bodyčko aby plena držela na místě. Sestra byla hned spokojenější a časem je nosila i přes den a třeba v nich chodila celí den.
šikanátor na konci roku propadl a sestra se rázem zbavila plen.

martinek (Po, 24. 7. 2017 - 13:07)

Ahoj, vím že se tu baví o plenkách spíše holky, ale podle toho co tu zaznělo se mi stalo něco podobně hrozného. To je také důvod, proč sem píšu. Je mi 17 let a od té doby co mi moje mladší ségra dělala v noci fórky s vodou, dostávám vždycky na noc plenky a občas je mám i přes den. Je to pro mě hrozná ostuda a za tu dobu si připadám, jako bych byl už napůl miminko. Už se bez plenek vůbec neobejdu. Moc rád bych si popovídal s někým, komu se stal podobný problém. :) Děkuju a pište na e-mail: [email protected]

Karin (Ne, 23. 7. 2017 - 17:07)

Teda vždycky jsem si...Jako že by sis chtěla "spustit" přímo to noční počůrávání? No ono to jde ale trvá to dlouho, musíš na to tělo navyknout. Důležitý je smířit se s tím že od teď bude postel vždycky mokrá. I kdyby se to nehodilo, i kdybys zrovna šla spát ke kámošce, prostě vždycky musí být.Takže vypít hodně vody, tak litr před spaním, když zvládneš víc tak i víc a jít spát. Mít vždycky budíka tak na polovinu noci a jakmile tě probudí, to už budeš ten plný měchýř stejně fakt cítit, tak to pustit. Snažit se být u toho co nejméně soustředěná a ještě v polospánku. Tak po měsíci budík vysadit, uvidíš, že se ve spánku v tu dobu už počůráš. Druhý měsíc můžeš vysadit i to pití před spaním, stejně se budeš v noci počůrávat, možná ne pořád, ale několikrát do týdne ano. Ale záleží kolik ti je let, jestli máš nebo nemáš soukromí, protože když tohle začne bude to pro tebe dost ostuda.

Plenkar (Ne, 23. 7. 2017 - 10:07)

Jen to zkus, jsou pohodlné...V horku ti prekazi i kuze a nejradeji bys spal ve vane-jenze to by v tu chvili byly pleenky zbytecne. A proc te holce radis nejvyssi ssavost. Vzdyt nevis kolik toho vycura. Stacily by plenky mensi a pod prosteradlo igelit, kdyby nahodou prosakly. Ty velke nenacura ani za dve noci.
Nejhorsi je, ze ty mlade holky to pusti jak na wc a to ta plina nema sanci pobrat. Ve dne je to jine, to si holky a kluci uvedomi,ze se musi pocuravat pomalu, ale ve spani to nikdo neovladne. Proste strika jako vodotrysk. Jedine do nich dat jeste vloznou plenu, stahnout v nohavickach a idealne pres to vsechno nasadit tesnejsi natahovaci celoigelitove kalhotky, aby nic neproteklo. A to same si nasazovat i pres den. Uz to tady na ruznych pocuravacich vlaknech psalo nekolik divek a mladych zen, ale nevim,kde se v Cechach daji plenkove igelitove kalhotky pro dospele koupit. Ty od Suprimy koupite v prvni vetsi lekarne v Bavorsku a jsou docela dobre. No a do nich si pak muzes davat latkovky a vyjde te to levne, nez platit sileny penize za jednorazovky.

Mp (So, 22. 7. 2017 - 20:07)

Teda vždycky jsem si...Jen to zkus, jsou pohodlné na spaní. Jen to není efektivní v horku. Měkký jak polštář, ale o hodně lepší. Koupis je ve zdravotnických potřebách. Doporučuji tlustý plínky Abri form nejvyšší savosti.

Zvědavka (St, 19. 7. 2017 - 17:07)

Nám bylo 13 a jí už 15....Teda vždycky jsem si myslela, že je to vymyšlené, že se to počurávání zase spustí. Klidně bych to na sobě vyzkoušela, ale musím to nějak vymyslet.

Kristina (Po, 17. 7. 2017 - 21:07)

Je mi 16 a dřív jsem...Tak uvidíš. Ale plínky na noc nejsou konec světa. Jen by bylo hloupý kdyby ti je máma dávala sama ale to se dá vydržet.

Petra (Po, 17. 7. 2017 - 21:07)

No radši už se na to...Je mi 16 a dřív jsem žádné problémy neměla. Samozřejmě si nemyslím, že za to může máma. Mám však trochu strach, že se mi to stane znovu a já ty plenky nakonec budu muset nosit.

Kristina (Po, 17. 7. 2017 - 21:07)

To je mi líto, to bylo...No radši už se na to snažím nemyslet. Kolik ti je? A dřív jsi s tím počuráváním neměla problémy jako mladší? Teď se to už stalo jen jednou? Jako to nemusí znamenat, že by ti nehody způsobila máma, plínama se vyhrožuje asi běžně při mokré posteli.

Petra (Po, 17. 7. 2017 - 21:07)

To já vím. Šlo prostě o...To je mi líto, to bylo opravdu hodně drsné. Já jsem se nedávno počůrala ve spánku a máma mi vyhrožuje, že dostanu plínky, když se to bude opakovat. Tak mě právě zajímá, co by mě čekalo.

Kristina (Po, 17. 7. 2017 - 20:07)

A zjistila jsi někdy, proč...To já vím. Šlo prostě o to abych nerandila s klukama, neblbnula s kámoškama a soustředila se na školu. Ne že bych to do té doby dělala, ale matka měla strach z holčičího dospívání a takhle si mě pojistila až do maturity. Bylo to strašně nefér. Podle mě není větší potupa když si holka musí dělat i velkou potřebu do plíny. První dva týdny jsem u toho vždycky hystericky brečela. časem jsem kolem toho přestala vyšilovat, ale stejně mi bylo ze sebe tak strašně trapně. Moje starší ségra se právě pár měsíců před tím s mámou dost chytla, odešla ze školy a začala bydlet u svého přítele. Tak se máma snažila "zachránit" mě.

Reklama

Přidat komentář