Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Gabo (Ne, 13. 5. 2018 - 03:05)

už od malička som túžil tiež mať skúsenosť s plienkami. naštastie sa mi možnosti dosť uvolnili ako žijem sám v byte :). no vždy som chcel spožnať bližšie niekoho s podobnou záľubou. avšak je nás dosť málo a spoločnosť to dosť odsudzuje, tak sme nútení žiť v utajení :)

Danka (So, 12. 5. 2018 - 15:05)

Hmm tak si přečti můj...Neříkám, že je to jednoduchá cesta, ale klidně bych do toho i tak šla.

Míša (So, 5. 5. 2018 - 16:05)

Proč bych měla být ráda?...Hmm tak si přečti můj příběh, který jsem tu popsala začátkem března. Hádám, že takhle by jsi asi dopadnout nechtěla...

Danka (So, 5. 5. 2018 - 15:05)

To buď ráda.Proč bych měla být ráda? Kdo ty představy nema, tak to nepochopi.

Miki v plenkach (Ne, 22. 4. 2018 - 20:04)

Jdete k psychiatrovi s klukem...Co tady vysilujes a vyhrozujes psychiatrem! Nepotrebujes ho nadodou ty sam? Sama? Jsou deti, dospivajici i dospeli, kteri se v zivote plen nezbavi. Maji obdobi sussi a zas obdobi mokrejsi a i kdyby se nad nimi seslo cele konsilium psychiatru,tak se budou pocuravat dal. Sam to prozivam uz hodne let a jinak pres pocuravani jsou ty chytraku urologove a pro zeny je specialne gynekologicka urologie. A co mu asi tak psychiatr rekne uzdravujiciho? "Uz se nesmis pocuravat, nebo az budou chodit certi, tak si te odvedou do pekla!" To je asi jedina jeho moznost leceni. A ze se proti nocnimu pomocovani pouzivaji pro deti leky plne hormonu, ktere ale stejne nepomahaji, ale delaji z ditete chcipacka, jen proto, ze rodice si nepreji aby se ve 4, v 5,v 8,v 10 uz nepocuraval protoze to na ne vrha spatne svetlo, lide v sousedstvi je pomlouvaji, ze je to dite retardovane. Ale tenhle problem tady vzdycky byl, je a bude i v budoucnosti. A asi vic, nez driv, protoze se projevuji ruzne alergie na cokoliv, deti vyrustaji ne na hristi, za mestem v prirode, ale jsou jak sklenikove rostliny-jen je neco ofoukne a jsou nemocne. Cumi bud do mobilu, nebo pocitace ale jedi normalne, takze jsou obezni a obezita ssebou prinasi take problemy. Ale je to marny, je to marny, je to marny...

Míša (Ne, 22. 4. 2018 - 15:04)

Trochu se mi ulevilo, že s...To buď ráda.

Proboha (Ne, 22. 4. 2018 - 14:04)

Jdete k psychiatrovi s klukem co nejdřív!

Danka (Ne, 22. 4. 2018 - 14:04)

Trochu se mi ulevilo, že s takovými představami nejsem sama, jen jsem neměla nikdy odvahu dovést to až k plenkám.

Nějak (Čt, 12. 4. 2018 - 21:04)

To tu umřelo.

Mirka (Út, 3. 4. 2018 - 15:04)

Zdravím, mám 12 ti letého syna který trpí lehkou inkontinencí a dle mého názoru je plínka lepší řešení néž risk že to nestihne. Používáme plenkové natahovací kalhotky (Dry nites), vypadá to jak slipy a kluk to nosí i do školy a nensjou ty bílé od Teny al eprostě si je musím hradit a jsou prostě "klučičí" s různým motivem. Jestli si někdo dělá srandu že 12ti letý šesťák nosí plínku, věřte že to zase až taková legrace není,

99% (Po, 2. 4. 2018 - 19:04)

nikdo nemoralizuje, pouze...senejedná o úchylku, ale o léčitelnou poruchu ve spolupráci s pediatrem,neurologem a psychiatrem. A dlouhej bič a malej dvůr pro těch pár píšících úchylů

My (Po, 2. 4. 2018 - 11:04)

nemluvit řečí tvého kmene...

Nikolatiterova (Po, 2. 4. 2018 - 02:04)

Dobry tak se mi 3 pocural ve městě ja a kamarádka a ona nevěděla žema plenku a ona se všimla zeje mokrej az dost to šlo vidět a ona mi rekla ze sem pocuranej a ja zlato pocem ses procural a kamoska on ma plénu zejo a ja jo ma a ona tyho prebalujes a jo tak SME šli kni domu a tam samého obě prebalovali

Nikolatiterova (Po, 2. 4. 2018 - 02:04)

Dobry tak se mi 3 pocural ve městě ja a kamarádka a ona nevěděla žema plenku a ona se všimla zeje mokrej az dost to šlo vidět a ona mi rekla ze sem pocuranej a ja zlato pocem ses procural a kamoska on ma plénu zejo a ja jo ma a ona tyho prebalujes a jo tak SME šli kni domu a tam samého obě prebalovali

Tak (So, 31. 3. 2018 - 22:03)

to spíš diskuse pro...to nejsem.

Je (So, 31. 3. 2018 - 22:03)

to spíš diskuse pro psychologa.

Tady (So, 31. 3. 2018 - 22:03)

v pohodě. Svůj názor si...nikdo nemoralizuje, pouze přidává názory na tuto úchylku.

šak (So, 31. 3. 2018 - 22:03)

že ty máš fantazie na...v pohodě. Svůj názor si napsal a nikdo ti ho nebere. Jenom se divím, že máš furt potřebu tu otravovat a moralizovat.

Hlavně (So, 31. 3. 2018 - 19:03)

zdá se, že ty máš...že ty máš fantazie na rozdávání. Zkrátka, podělávají se jen maličké děti a nemocní lidi, když to někdo dělá dobrovolně, není psychicky zdráv.

Míša (So, 31. 3. 2018 - 18:03)

Já jsem tady pořád a nikam jsem neutekla :)

Reklama

Přidat komentář