Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Ty (Čt, 8. 3. 2018 - 03:03)

Viděl jsi to dítě? Já...nikoho nezajímáš. Pedofilie je i to, když někdo zveřejňuje týrání dětí na veřejných stránkách. Netuším, že jsou lidi tak naivní. V této době.

:-) (St, 7. 3. 2018 - 16:03)

Teda mám jen dvě a nebiju je. Škoda, že nemám tak bujnou fantazii, psal bych vám tu podobné pohádky.

:-) (St, 7. 3. 2018 - 16:03)

je jedno, ale ta žena má...Viděl jsi to dítě? Já napíšu, že mám tři. Věříš mi?
A řežu je od rána do večera.

to (St, 7. 3. 2018 - 16:03)

Určitě to tady pravý...je jedno, ale ta žena má dítě, tak to Policie prošetří.

:-) (St, 7. 3. 2018 - 16:03)

Určitě to tady pravý pedofil, či rodič co týrá děti napíše. Píši sem jen lidé s bujnou fantazií. Těch tu je hafo!

Dotaz (St, 7. 3. 2018 - 16:03)

V klidu. Jeden kolega dělal...Pracoval u Policie České republiky? Šel po pedofilii?
A pedofilie není žádné plkání. A ne, Policie nezneužívá tyto stránky, jen si stahuje síť pedofilů a rodičů, co týrají osobu svěřenou.

Jo jasně (St, 7. 3. 2018 - 00:03)

nikoho nezajímají jiné...a teď tu o Karkulce...

Nebuď naivní (St, 7. 3. 2018 - 00:03)

V klidu. Jeden kolega dělal...Kdyby chtěli,tak zjistí, CO chtějí

Vašek (St, 7. 3. 2018 - 00:03)

to docela vyvedlo z míry....????

Vašek (St, 7. 3. 2018 - 00:03)

Nereagujte nikdo na ty...V klidu. Jeden kolega dělal ještě jako mladý pro přivýdělek nějakou dobu admina v jedné středně velké firmě. Od té doby si nedělám iluze, co jde zjistit podle adres na síti. Nic. Kdejaký trochu počítačově šikovný student zvládne podvrhnout jak IP tak MAC. Na tom se absolutně nedá nic postavit.
A pokud jde o policii, tak tam bohužel platí, že útvary zabývající se kyberkriminalitou jsou neustále pozadu za v podstatě exponenciálně narůstajícím množstvím hrozeb. A to mluvím o skutečných hrozbách. Nikoliv o plkání a fantaziích na Doktorka.cz. Pokud by tohle někdo chtěl skutečně oznamovat, měl by sám čelit žalobě za zneužívání, protože je to v podstatě jako falešné hlášení bomby.

Major Zeman (Út, 6. 3. 2018 - 22:03)

Ano je tomu tak. Orgány státní moci nikdy nespí. Potvrzuji, že jsem právě obdržel veškerou dokumentaci ke svému 31 případu. Jeho pracovní název je : Uvězněna v plenkách. Zítra bude zahájeno vyšetřování.

Slečno, (Út, 6. 3. 2018 - 22:03)

Nereagujte nikdo na ty...nikoho nezajímají jiné stránky. Tady jde o jasné týrání svěřeného dítěte.
Navíc "zmíněná" osoba tvrdí, že sama má dítě.
Proto bude zahájeno řízení.

Vás (Út, 6. 3. 2018 - 22:03)

Ono se něco zjistit nechá,...to docela vyvedlo z míry. Tak se uvidíme.

Míša (Út, 6. 3. 2018 - 22:03)

Nereagujte nikdo na ty provokace. Vždyť je to šaškárna. Nějaká prudérní osoba holt nemůže zkousnout, že se tu pár lidí otevřeně baví o tématech které jsou pro někoho tabu. Možná to bude i někdo, kdo má rovněž své touhy a fantazie a nemá odvahu o nich psát, natož je realizovat a tak škodí a straší. Kdyby měla PČR prověřovat každý takový příspěvek co se objeví na internetu, tak nedělá nic jiného :) jo a mimochodem už dávno by museli být zatčeni všichni lidé z abdl. To co se objevuje tady na doktorce je oproti abdl jenom slabý odvar. To vím, protože můj partner je na těchto stránkách registrován. Takže se zase všichni uklidníme...

Vašek (Út, 6. 3. 2018 - 20:03)

A víš, že ti to je na dvě...Ono se něco zjistit nechá, ale kolikrát najdete jen adresu poskytovatele a dál se nedostanete. A navíc jsou dnes a denně na pořadu problémy s podvrhy jak IP tak MAC. IP je dneska asi tak věrohodná jako fotografie.

Vašek (Út, 6. 3. 2018 - 20:03)

Policie České republiky....Nevím z čeho usuzujete, že mám nějaké informace navíc. Určitě tu nesnorím po archívech a nedělám vlny. Občas napíšu pár řádek a tím to končí. A pokud jde o napadání, tak já nemluvil o policii ČR.

hm... (Út, 6. 3. 2018 - 19:03)

A víš, že ti to je na dvě...ale vidím, že tady píšou dokola jen tři úchylačci. A PČR se asi fakt pobaví :-).
Já myslel že je to legra, ale není.

hm (Út, 6. 3. 2018 - 19:03)

Chlapci, víte, že v archivu...A víš, že ti to je na dvě věci?
Nezjistíš adresáta.

hm.... (Út, 6. 3. 2018 - 19:03)

Tak Stando je pravda, že z...Chlapci, víte, že v archivu jsou vidět ip????

Míša (Út, 6. 3. 2018 - 18:03)

Máš pravdu, že ty nadávky...Tak Stando je pravda, že z pozice matky bych z toho asi moc nadšená nebyla. Vím, že moji rodiče si se mnou užili svoje. Jak už jsem psala, tak ve svých 12ti jsem se počůrávala takřka denně. Bylo to hlavně z pohodlnosti a také ty plenky dodávají pocit sucha a jistoty. Takže uznávám, že na ty další dva roky jsem si je zasloužila. Tehdy jsem to brala jako křivdu, ale dneska už to vnímám spíš jako spravedlivý trest. To asi člověku dojde až když dospěje a všechno si to srovná v hlavě. Kdyby jednou nedej bože moje holka chtěla s něčím takovým začít, tak bych ji určitě netrestala, ale spíš si s ní o tom v klidu promluvila a snažila se jí to vysvětlit, tak jako se to tady snažím vysvětlit Niky.

Reklama

Přidat komentář