Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

bus (Po, 5. 3. 2018 - 13:03)

Ano přesně tohle jsem...Jak to probíhalo?To ses začala počůrávat v noci nebo i ve dne?Jak na nehody reagovala máma a sourozenec?Za jak dlouho jsi dostala plenky a jak ses z nich dlouho dostávala?

Míša (Po, 5. 3. 2018 - 11:03)

Co jsi prováděla?Ty ses...Ano přesně tohle jsem prováděla. I když jsem k tomu měla trochu jiné důvody než Niky. V mém případě se jednalo o klasický vzdor proti mladšímu sourozenci, takže to dokážu pochopit. Jenom se bojím, aby se to Niky nevymklo, protože ze své zkušenosti vím, že není tak těžké dostat se do plenek. Horší je dostat se z nich.

bus (Po, 5. 3. 2018 - 10:03)

Niky neřeš to. Tohle moc...Co jsi prováděla?Ty ses začala schválně počůrávat a dostala ses do plenek?

Miki v plenkach (Po, 5. 3. 2018 - 02:03)

Tak to je vzorek dnesni mladeze! Drive se tem bohatym rikalo "zlata mladez" a co je to ted? "Zlata verbez"? Jeste rukama nevydelali korunu, rodice uz staly statisice a kam smeruji? Tam, kam se dnes obraci cela zemekoule-do pr..le pratele! Co muze takovy fracek vystudovat uzitecneho, nebo cemu se muze vyucit, aby to umel a vracel tak spolecnosti dluh za vzdelani? Takove tele se nemuze dostat na zadnou odpovednou praci. Mozna jako osetrovatelka skotu, ale pod dohledem zkusene pracovnice. Hazet hovna se slamou vidlemi, to by se ji urcite libilo, kdyz o tom chcani a srani tak touzebne pise. Skoda, ze nam ta zkurvena unie rozlozila nase spickove zemedelstvi a dnes uz je o kraviny i prasecaky nouze, takze by se holka musela prestehovat nekam na vesnici, pod prosteradlo ji dat rozriznuty igelitovy pytel od NPK, aby neznicila matraci a v kravine to,ze sama bude smrdet vubec nevadi. Kravy jsou tolerantni. Jenom na ni musi nekdo dohlizet, aby tam neshnila ve svych hovinkach a curankach.To mame mladez!

Vzala (Ne, 4. 3. 2018 - 21:03)

Niky neřeš to. Tohle moc...si neurol.

Míša (Ne, 4. 3. 2018 - 21:03)

No do dospělosti mi ještě...Niky neřeš to. Tohle moc lidí nepochopí. Já to chápu, protože něco podobného mám za sebou a naprosto ti rozumím. Jak to dopadlo s tím počůránim? Provedla jsi to nakonec? A pokud ano jaká byla reakce mámy tentokrát?

Od (Ne, 4. 3. 2018 - 17:03)

No do dospělosti mi ještě...10-12 let už musíš být schopná doma pomáhat. To je bez diskuse. A ty mamce chceš jen přidávat starosti. Jsi rozmazlená.

Niky (Ne, 4. 3. 2018 - 17:03)

skoro dospělá, tak co bys...No do dospělosti mi ještě pár let chybí. Nechci tu uvádět svůj věk, aby se na mě nenabalil nějaký úchyl. Napíšu jen tolik, že chodím ještě na ZŠ, ale to je vedlejší. Ty zase nevidíš do mě a přesto jsem u tebe rozmazlený fracek, tak nevím jestli má smysl dál vést tenhle dialog.

Jsi (Ne, 4. 3. 2018 - 16:03)

Tak ať mě přestane brát...skoro dospělá, tak co bys chtěla? Máma vydělává na vás obě, abyste se měly dobře a ty jí to stěžuješ?
Počkej až bude stará a ty tvé schválnosti ti vrátí.
Jsi dost stará na to, aby ses uměla postarat o domácnost a své city obrátila ke klukům.
Rozvod není pro nikoho příjemný a co cítí tvá máma opravdu v srdci, do toho nevidíš. A ty jí jako nějaký rozmazlený spratek ještě chceš přidělat starosti.

Niky (Ne, 4. 3. 2018 - 16:03)

ty ji ubližuješ. A to dost...Tak ať mě přestane brát jako věc a kupovat si mě dárky. Ona nechápe, že toužím jenom po trošce pozornosti a ne, že to vyřeší tak, že mi řekne na tady máš peníze a kup si tohle a tohle. Já bych to klidně oželela. Jak říkám od rozvodu se dost změnila a já si připadám jak na vedlejší koleji.

Ale (Ne, 4. 3. 2018 - 15:03)

To snad ne. Nechci jí...ty ji ubližuješ. A to dost nechutným způsobem.

Niky (Ne, 4. 3. 2018 - 15:03)

se to předčasně obrátí....To snad ne. Nechci jí ublížit. Jenom chci, aby mě přestala přehlížet. A když říkám, že jsem v tomhle směru zkusila už všechno, tak věř, že je to pravda.

(Ne, 4. 3. 2018 - 15:03)

A proč by se to měli...začneš chodit na psychinu, rozkecá se to.

Ne (Ne, 4. 3. 2018 - 15:03)

A proč by se to měli...podělávání nic nezmění, jen si matka bude rvát vlasy, co to porodila. Hezký vztah si k tobě přes srajdy neudělá.

Nebo (Ne, 4. 3. 2018 - 14:03)

A proč by se to měli...se to předčasně obrátí. Máma z tebe předčasně zestárne a měnit pleny jí budeš ty. Ale s tím, že ona to nebude dělat naschvál

Niky (Ne, 4. 3. 2018 - 14:03)

ty už nejsi malá holka. Tak...A proč by se to měli dozvědět? Já chci aby to bylo jenom mezi mámou a mnou a třeba to zlepší náš vztah. Přece to nebude navěky a můžu toho pak nechat ne?

Ale (Ne, 4. 3. 2018 - 14:03)

Ne nehodlám. Jenom chci být...ty už nejsi malá holka. Tak se s tím smiř. A věř, že kdyby se to dověděli spolužáci, budeš mít za života peklo.

Niky (Ne, 4. 3. 2018 - 14:03)

to takhle hodláš řešit...Ne nehodlám. Jenom chci být ještě aspoň na chvilku ta malá mámina holka. Nic víc a nedokážu přesně popsat proč, ale už delší dobu mě lákají ty plenky. Už jsem je mohla mít. Před pár lety, když se máma rozváděla už jsem se zkoušela počůrávat, ale nedotáhla jsem to a přestala s tím. Teď toho trochu lituju nemusela bych dělat tohle, ale pořád jsem ve věku, kdy se to snad dá pochopit.

a (Ne, 4. 3. 2018 - 14:03)

Ne nejsem. Spíš...to takhle hodláš řešit život? Život není jednoduchý, ale kvůli tomu se člověk nepodělává.

Niky (Ne, 4. 3. 2018 - 13:03)

retardovaná?Ne nejsem. Spíš přehlížená a nepochopená a tohle je poslední zoufalý pokus s tím něco udělat. O vzrušení nemůže být řeč. Žádné super pocity z toho nemám, ale to už jsem tu napsala, tak se nauč číst mezi řádky.

Reklama

Přidat komentář