Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Roman (St, 28. 12. 2016 - 12:12)

Já nosím pleny pořád, nevadí mi to, nosím to všude (mimo školy) připadám si v tom pěkně....

Adam L (St, 28. 12. 2016 - 12:12)

Podle mne, když někdo...Přesně, já si vždy beru pliny kromě prace

Zvedavy (Čt, 20. 10. 2016 - 09:10)

Je mi 20 let a také nosím...A jak to delas,aby ti ty latkove pliny neprotekly?To ti jako mame verit?Bud musis mit nepropustne celoigelitove kalhotky,nebo si davat pres pleny dlouhou a sirokou igelitovou plenu a pres ni si oblekat treba damske stahovaci kalhotky.Jinak se totiz ty latkovky nosit nedaji a jeste se do nich pocuravat!To se muzes pocuravat rovnou do trencli-hrdino.

Vítek Vrzal (St, 19. 10. 2016 - 18:10)

Je mi 20 let a také nosím látkové čtvecové plenky do kterých se ,počurávám.

Mirek (Pá, 16. 9. 2016 - 09:09)

Ahoj, zažil někdo...Dájo nejsi.Pisni na tatra.mira@centrum .cz

Dája (St, 14. 9. 2016 - 11:09)

Ahoj, zažil někdo počůrávání na táboře nebo lyžáku a tak? Třeba dát někomu ve spánku ruku do misky s vodou a podobně.Mně to provedly holky na táboře a zajímalo by mě, jestli nejsem jediná.

Lenka (Po, 29. 8. 2016 - 18:08)

Ahoj Lenko, na...Zní to zajímavě, ale já myslela spíš noční pomočování, prostě začít se nechtíc počůrávat do postele.

Plenkar (Po, 29. 8. 2016 - 10:08)

Ahoj, slyšela jsem, že...Ahoj Lenko, na znovupocuravani hypnozu nepotrebujes.Proste si jen koupis balik plenek,zapudrujes se a jedny si nasadis.Nejlepe je zacit v klidu doma.Budes spise vice pit a u toho muzes varit,uklizet,sedet u PC,nebo koukat na TV.No a az se ti bude chtit hodne moc curat,tak nepujdes na wc,ale zacnes se POMALU pocuravat do plenky-na cedacku i do luzka to chce pro jistotu igelitove prosteradlo.Muzes si rikat,ze jsi jeste mala holcicka,ktera to nezvlada a proto se za to jeji pocuravani jeji maminka moc zlobi a slibuje ji plenky i na verejnost a do skoly.Pritom ty to nedelas schvalne,jenom to nezvladas.Trochu nezvyk bude pocurat se ve stoje a vleze,ale to ti casem pujde.Taky casem zjistis kolikrat se muzes do tech kterych plen pocurat,aby to neproteklo.Na to bych ti doporucil kvalitni celoigelitove plenkove kalhotky,ktere si budes oblekat pres ty jednorazovky a ktere zachyti i to,kdyz se pocuras vickrat a kape to z plinek ven.A pocurane je staci premachnout v teple vode,zmotat do rucniku a za chvili si je opet muzes nasadit.A budes je do budoucne potrebovat,protoze na trvale pocuravani vyjdou nejlevneji latkove pleny/90x100cm/,ktere se snadno vyperou a jsou prijemne na noseni.Ty igelitove kalhotky musi mit stahovaci gumicky v nohavickach a siroky rozkrok a taky by mely byt vysoke,aby ti z nich nikde nekoukaly pliny.A ty kalhotky by mely byt pruhledne,abys videla,jak mas pocurane pliny a kdy si je mas vymenit.Bude to pro tebe zajimave.Zeny te odsoudi,ale muzum se divka v plenkach libi.S plenami je sice vice prace a musis si nosit vse nahradni,ale mas jistotu a nekdy je s nimi i legrace.Tak ti drzim palce!

zubík (Po, 29. 8. 2016 - 09:08)

Ahoj, slyšela jsem, že...Tak to fakt netuším.Pokud by se tak stalo tak si velmi zahráváš.Nezapomeň,že to není věc na pár dní.Myslím začít se počůrávat.Taky ti to přinese velkou řadu komplikací.Já osobně bych do toho nikdy nešel.

Lenka (Ne, 28. 8. 2016 - 13:08)

Ahoj, slyšela jsem, že hypnózou jde léčit noční pomočování. Myslíte, že to funguje i naopak a jde se pomocí hypnózy naučit opět pomočovat?

plenka (Po, 22. 8. 2016 - 21:08)

dívka 22 let, ráda popíše na téma plenky-
email: [email protected]

david (Ne, 21. 8. 2016 - 10:08)

Ahojky chci videt auta renalty scenic

Vlada (Út, 16. 8. 2016 - 09:08)

Ahoj je tu nikdo z prahy kdo rad nosí plenky a chtel by si psat pak treba sejit a společné plenkařit ale prostory nato nemam distak piste na [email protected]

vlado (St, 13. 7. 2016 - 00:07)

Chem sa zoznamit babou ktora nosi plienky a gumenne nohavicky pancusky.ja si dam este na pansusky bombardaky.

Honza (So, 23. 4. 2016 - 20:04)

Dobrý den, žiju sama s 15ti...A kolik ji je ted

Denča (Ne, 10. 4. 2016 - 13:04)

Ahojte,
také mě již od...Ahoj Tome, a kolik ti tehdy bylo? Jaké tam byly vedoucí? Často tam jsou třeba dvacetileté holky, to ses asi musel stydět co? A byl to jen stud nebo to bylo i příjemné?

Tom (So, 9. 4. 2016 - 19:04)

Ahojte,
také mě již od dětství lákalo zkusit si jaké je to dostávat plenky a tak když jsem měl minulé prázdniny příležitost tak jsem toho využil.
Jel jsem ĺoni na tři týdny na ozdravný tábor, protože se tábor pořádal na druhé straně republiky jel jsem tam sám vlakem, s sebou jsem dostal nějaké papíry, které jsem tam měl odevzdat. Protože byl tábor určen pro děti již od 6 let, byly tam otázky typu zda umím plavat, zda se počurávám apod... Rozhodl jsem se tyto papíry přepsat tak abych si na těch jednadvacet dnů vyzkoušel být malé mimino jak mě to lákalo. Když vedoucí ty papíry viděli vypadali překvapeně, ale nic nenamýtali.
Poté co jsem byl přebalem do plenek a byl v nch mezi vrstevníky jsem toho litoval, ale již to nešlo vrátit z5. Celou dobu pobytu bylo se mnou nakládano tak nějak jinak. Kontrolovali jestli jsem se nepočůral, nepokakal, jestli mám nafouknuté rukávky když jsme byly u bazény. No bylo to mezi plno stejněstarýma nebo mladšíma holkama dost trapné...

milda (Po, 30. 12. 2013 - 15:12)

Odkud bych asi měl takové...jo, oni někteří výrobci se snaží dost šetřit a pak se divme, že se pleny totálně sypou;

pravý posraný (Po, 30. 12. 2013 - 09:12)

jo, díky! A co ty...Odkud bych asi měl takové znalosti? Jinak ti můžu říct, že ty všelijaké Air nejsou ani na hovno. Když to začali dělat, tak air byly jen boky a v prostředku igelit, na kterém ten vnitřek byl pořádně přilepený a po namočení se nesesypal dolů a pěkně mokro rozvedl po celé ploše, takže se dalo i sednout. Jenže toto nedrží, a navíc manžetky prosáknou a to je ohromné v tom jít, když to pak pěkně dře. Mor na výrobce! Takže zase návrat k celoigelitové klasice, ale aby nešetřili na lepidle, to by fakt už bylo na posrání.

test (Po, 30. 12. 2013 - 07:12)

Jednou mě napadlo, udělat na sobě test jaké to je mít na sobě plenu a za jak dlouho se může vyměnit. Pocity při nošení pleny jsem měl smíšené, ale při má práci s uživateli co jsou na plenách, je trochu ponaučení. Jinak jsem vyzkoušel "Huggies dry nittes 12 - 15 let", ale pokud to někdo opravdu potřebuje, je dobré si udělat malou praxi i na sobě. Práci OA se věnuji již pomalu 8 let.

Reklama

Přidat komentář