Reklama

G - B O D - M Ý T U S ? ? ? ! ! ! ! !

Gapča (Ne, 8. 1. 2023 - 08:01)

Bylo mě 16, když jsem začla sexuálně žít. Můj kluk se snažil bod G najít ale neuspěl. Ani já sama neuspěla. Byly jsme oba nezkušení a myslela jsem že ho prostě nemám. Když jsem byla na kontrole na gindě tak jsem se zeptala doktorky zda bod G existuje. Dost jsem se styděla se zeptat, ale že se svím klukem jsme ho hledaly a nic a tak neví zda ho vůbec mám. Uklidnila mě, še ho má každá dívka, žena, jen vědět kde dráždit. Řekla že je tak 5 cm nad vrcholem vagóny a že se musí trošku přitlačit směrem na bříško. Pak už jen třít dvouma prstama a výsledek se dostaví. Nakonec se zeptala jeslí chci může mě to předvést a ukázat kde ho najde. A tak jsem souhlasila. Přistoupila kéně a jemně mě začla zajíždět prstama do vagóny. Když byla ve mě začla mě více tlačit na horní stěnu vagóny a třít prstama. Zachviku jsem ucítila, jak se vemě začíná rošlévat teplo a začínám vlhnout. Doktorka více zatlačila prsty na stěnu a já se doslova prohla. To už jsem doslova sténala. Než jsem se nadála dostavil se takový orgazmus že jsem úplně vystříkla. Břicho a vagína se ve mě stahovali a cítila jak mi pořád štáva vytejká ven. Když orgazmus odezněl nevěděla jsem co ten moment říc. Děkovala jsem doktorce za to a také, že takoví orgazmus jsem ještě nikdy nezažila. Než jsem slezla, tak doktorka musela vytřít podlahu abych neuklouzla jak jsem stříkala. Řekla ať se mě kluk pěstí na horní stěně a nebojí se trochu zatlačit a výsledek se dostaví. Z prvu mu to moc nešlo ale pak nato přišel a já doslova tekla a prožívala silné orgazmi.

Šárka (Ne, 8. 1. 2023 - 22:01)

S tou doktorkou's měla štěstí. Asi byla na holky, když ti to sama nabídla, že ti to předvede. Já mám za gynekologa doktora a nikdy bych si netroufla si o to říct. Zato můj bývalý přítel byl dost zkušený, nejdřív mě prstil jen zlehka, až jsem si na to zvykla. Nikdy nemluvil o nějakém bodu G, ale teď vím, od počátku věděl, kde ho najde. Jen mě zprvu nechtěl moc vyplašit tím, že by se mi hrabal v kundě moc hluboko. Když se mi tam dostal poprvé, skoro jsem se lekla, když na něj přitlačil. Nic jsem neřekla, ale on to poznal, že jsem se lekla své reakce, a stáhl se. Byl to zvláštní pocit. Žádný orgasmus, ale něco nového, co probudilo mou zvědavost. Příště už jsem se těšila, že to zažiju znovu a snažila jsem se nedat na sobě nic znát, aby nepřestal, ale nepodařilo se mi to. Byl opravdu ohleduplný a zeptal se, jestli to nezabolelo. Řekla jsem, že vůbec ne a že to má zkusit znovu. Pak mě tam masíroval skoro denně a já jsem poznala, kudy prochází v mém těle láska. Po pár týdnech jsem měla pocit, jak strašně mi rozumí a že je to ten pravý. Já myslím, že je v tom dost velké nebezpečí, že když někdo u ženy najde bod G, že si tím získá její důvěru, třeba i nezaslouženě. Ty hormony uvolněné při masáži bodu G vás mohou úplně oklamat.

Šárka (Ne, 8. 1. 2023 - 02:01)

Není to žádný mýtus, ale nemyslete si, že stačí ho najít a máte vyhráno. Aby si to žena užila, musí být vzrušená. Já třeba potřebuju aspoň pět minut masírovat kliťáček a vchod. Kdyby mi někdo vrazil prst rovnou na to místo, aniž by mě předtím rozdělal, tak by to ani nemuselo být příjemné. Když jsem připravena, najde ho každý. Je akorát na délku prostředníčku na břišní straně. Sama si tam šáhnout nemůžu, leda vibrátorem, ale ten to necítí. Prý je to snadné, podle svědectví dvou mužů je to takové trochu tužší lehce hrbolaté místo. Prostě je třeba trochu vpáčit prsty, nebo lépe dva, jako byste chtěli zevnitř zatlačit k pupíku. Stejně jako cítím penis přítele, jak sahá hluboko, že se dá nahmátnout i hluboko pod koulema a na konci je prostata, jejíž drážděním se dá vyvolat jiný druh pocitů, stejně tak cítím, jakoby poštěvák sahal až k tomu místu. To dráždění nevyvolává vzrušení tak prudce, jako špička a okolí poštěváčku. Vzrušená už musím být, ale dostaví se takový pocit, nejdřív jakoby se chtělo čurat. Asi to nemá každá stejně. Mě taky trochu naskočí husí kůže, pak přejde ten pocit na čurání a v břiše se rozlije nesmírný pocit rozkoše. Nejlepší je přes to hrbolaté místo přejíždět zepředu dozadu, prsty trochu pokrčit, jako bychom to chtěli podrbat, ale žádné nehty! Pod těmi pohyby pak mám pocit, jako by získala citlivost celá břišní stěna od poštěváka až po ten bod G. Když mi pak prsty vytáhne, dotkne se poštěváčku a hned zase zajíždí dovnitř, prožívám úplné blaho. Ucítím chvílemi slabé stahy, které ze mě začnou ždímat malé množství kluzké tekutiny. Teče to ze mně, ale me je to jedno. Jen chci, aby to trvalo dlouho a nejlepší je, když přitom na poštěváčka přitiskne palec druhé ruky nebo jazyk.

Jitka (So, 7. 1. 2023 - 08:01)

Mám taky od ježíška takovou tu lopatky na G bod a je to paráda krásně se s nim udělám a i výstřik se někdy dostaví . Přítel mi ho dal pod stromeček a hned jsme ho vyzkoušeli a docela dobře to funguje. Zasune mi ho do pochvičky a jemně mi dráždí horní stěnu pochvy tak do pěti cm, daleko. Až cítím že to na mne jde tak si přitlačím na honí stěnu a orgasmus i s výstřikem je na světě. Naučila jsem se ho používat při kombinaci s penisem asi tak, chvilku penis a chvilku ho v pochvě a je to skvělé. Vřele doporučuji . Jitka

Návštěvník (So, 7. 1. 2023 - 17:01)

Jakou takovou tu lopatky myslíš? Lopatu na uhlí?

Návštěvník (So, 7. 1. 2023 - 22:01)

Myslela nějakou hračku od Ježíška, vzrušením z toho vznikl paskvil.

Návštěvník (So, 7. 1. 2023 - 20:01)

Asi chce praštit přítele lopatou :-))

Filip (Po, 13. 7. 2020 - 01:07)

Není to vůbec hrozné, navíc je z kvalitního materiálu. Koupil jsem SWEET SMILE G-SPOT BLACK z eshopu eroticsexshop .cz Ani se nemusíte bát toho, jak to přijde. Přišlo to normálně v obyčejné krabici bez potisku.

Daniel (Pá, 10. 7. 2020 - 10:07)

Také jsem rozmýšlel na dárkem pro přítelkyni. Budeme mít výročí, tak si myslím, že tohle by se mohlo hodit. Za 600 to není tak hrozné, kde jste to vzal?

Filip (St, 8. 7. 2020 - 01:07)

Určitě se nerozmýšlej a kupuj, já jsem s tímto dárkem nadělal doma opravdu hodně radosti. Není to nic drahého za 600 jsem ho sehnal ze silikonu, který se dá jednoduše udržovat.

Petr (So, 4. 7. 2020 - 00:07)

G-bod vibrátor může opravdu fungovat a navodit rychlejší a lepší orgasmus u ženy? přemýšlím o jeho koupi pro přítelkyni.

Lenka (So, 4. 7. 2020 - 00:07)

Jestli rádi zkoušíte nové určitě ho kup, možná jí nebude vyhovovat, ale jsem přesvědčená, že bude a bude ho často zasouvat i v tvoji nepřítomnosti. Je to pouze o zvyku.

Pepa (St, 29. 1. 2020 - 11:01)

Mohlo by to být zajímavé.

Jiřina (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

Sérum na bod G. Jsme manželé nad padesát let a snažíme se udržovat manželský sex na úrovni, aby nezevšedněl. Zhruba rok zažívám géčkový orgasmus, jen ty pověstné výstřiky se nedostavují, čehož manžel lituje a přál by si to zažít.Často cítím, že už už by mohlo k výstřiku dojít, zůstane však jen u hodně silného zvlhčení, takového výtoku. V sexshopech je nabízeno sérum na g bod, které má orgasmus ješte více zvýraznit. Jsou mezi váma ženy, které mají s tímto sérem zkušenosti? Chtěla bych manžovi udělat radost, jen bych nerada vyhodila peníze. Díky, Jiřina.

Miki (Po, 25. 12. 2017 - 22:12)

G bod samozrejme existuje a najdu ho v kazde pochve. Jen se u toho musi trochu premyslet a nemit pazoury jak kamenik. Ve vysetrovacich rukavicich jemne vrusovat a kdyz je carka uz vlhka a vzrusena, tak zacit jemne a opatrne hledat. O to vic je to potom nadherne prekvapeni a zena si ale tu dobu, co o nem nevedela, nebo ho nedokazala nalezt vybere od muze zpetne i s uroky!

Andula (Po, 25. 12. 2017 - 18:12)

Já už jsem tu svoji kundu převrátila naruby společněse zrcátkem a přítelem a nic jsme nenašli.

Edit (Ne, 3. 9. 2017 - 22:09)

Dámy přesto že jste majitelkami kundičky a božský bod g nedokážete popsat,jedině tak pomůžete chlapům ve hledání.Opravdu to stojí za to.

Olina (So, 29. 7. 2017 - 13:07)

Velice přijemné je když chlap vytahuje penis z vaginy a okamžitě ho zastrčí/ nevytahne úplně/ to je pro holku fajn,mohu potvrdit.

Láda (So, 29. 7. 2017 - 13:07)

Měl jsem hodně žen ale žádná mi ho nemohla ani ukázat protože ho nikdy na sobě nenašla a citlivý měly samozřejmě klitoris ale jinak žádný bod G.

Jara (Čt, 20. 11. 2014 - 18:11)

Bod G je hodně super!
Když ženu pomalu masírují, pak do 15 minut cáká jak divá !!

Reklama

Přidat komentář