Reklama

G - B O D - M Ý T U S ? ? ? ! ! ! ! !

Návštěvník (Pá, 5. 12. 2008 - 17:12)

dejte tomu nějaký to písmeno a lidi tomu budou věřit ( g-bod , x-faktor etc.)

Marek (Pá, 5. 12. 2008 - 11:12)

G-bod jazykem, no nevim, to je pdle me nemozne. Mne se to teda nepodarilo!

+++ (Pá, 5. 12. 2008 - 01:12)

TV NOVA - "Na vlastní oči" - transplantat na vyšpulení G BODU !!! Máte to někdo udělané ??? Jestli ano, tak kolik to stojí, kde to dělají a je to fakticky něco jiného jak popisovaly pacientky ? Dovede vás to až k ejakulaci ? Předem díky za příspěvky do debaty...

Joker (Ne, 23. 11. 2008 - 12:11)

G bod jazykem? Víte vůbec, dr.Mundyy, kde se G bod nachází? Zřejmě ne nebo nevíte, jak dlouhý má člověk jazyk.

Milan (So, 13. 9. 2008 - 16:09)

Bod G jazykem? Tak to chci vidět na vlastní oči..... Leda kdyby měl jazyk jako žirafa.

dr.Mundyy (So, 13. 9. 2008 - 15:09)

Holky, asi nejpřijatelnější by bylo, kdyby vám to zkoumal muž jazykem. Udělejte na něk fintu - řeknete mu, aby vás lízal a po 5min mu oznámíte, že někde v těch místech by se měl nacházet bod G, tak jestli by ho nenašel...
Kdyby jste nedokázaly přimět partnera k orálu, nabídnete mu polohu 69. Špiučka jeho jazyku vám pak bude přejíždět přesně na tom bodě, pokud tedy ten chlap není asexuální...
27.8.2008 21:03 pár naúrovni-ONA 44/173/73, ON 39/187/86 hledá pohodový pár pro společné víkendové hrátky na hotelu.."nic se nemusí, může cokoli..." zdraví, fér jednání, úroveň.
dr.mundyy"seznam.cz

Mischka (So, 13. 9. 2008 - 14:09)

:-) zkoušela jsem dle návodu. Cosi tam jde, ale k orgasmu to nevede ani omylem.
Je to takový zvláštní pocit, jakoby se chvílemi chtělo na malou.
Je to dřina tlačit si na to místo prstíkem.. lépe asi zakoupit robertka.
Buď se to žena musí naučit, aby drážděním čehosi takového orgasmu dosáhla, nebo ženy, které tvrdí, že ho takto dosáhnout nemluví pravdu úplnou, dráždí se při tom zřejmě i na klitorisu a pak hovoří o hlubokých orgasmech.
Je pravda, že spojení více druhů dráždění má bouřlivější účinek, ale jen vaginální orgasmus? Neznám :-) Hold nejsem moderní.
Není nad penis... ten je pěkně venku a jak se s ním dá nádherně vyhrát.

dr. Mundyy (So, 13. 9. 2008 - 07:09)

Samotná žena objeví G snadno. Přední strana pochvy, prostředníček, zkoumání oné stěny...
Nutno dodat že existují ženy, které tento bod mají zrcadlově, ty pak milují k velké radosti mužů anální sex, protože jsou jím drážděny.
Znám ženy, co poznaly "G" robertkem, s parnerem nikdy. Domnívám se, že ty nejšťastnější jsou takové, kterým partnerům jazyk na tento bod dosáhne a dokáže je tam dráždit. Jde zřejmě o účinější stimulaci než-li orální sex klitorisu. dr.mundyy"seznam.cz

Mischka (Pá, 12. 9. 2008 - 22:09)

...jak může žena navigovat, když jej sama neobjevila? :-) Ať se snažím, jak se snažím, zkrátka nic.

Návštěvník (Pá, 12. 9. 2008 - 21:09)

Bod G není mýtusem, existují polohy, kdy se jich muž dokáže dotknout jazykem penisem i prsty. Problém je ten, že moderní žena nedokáže partnerovi říct jak a co!
Mimotechnická a mnohokrát osvědčená pomůcka je tato: "Miláčku, někde to tam mám, nalevo - napravo...
Ženy, pochopte - je mezi muži málo anatomů, co by si s vámi poradilo, tak těm 99% pomožte.
dr.mundyy"seznam.cz

Jakub (Čt, 11. 9. 2008 - 11:09)

Dneska už se dá bod g udělat popř. zvětšit tak, aby se ony prožitky dostavily ve velkém. Zkuste kouknout na g-point clinic :-)

Adél (Út, 29. 7. 2008 - 11:07)

Já si myslím, že to mýtus není jen jeho dráždění na každýho funguje jinak a mě to bohužel žádný slastný pocity nepřináší.
Zdarec

luk (Ne, 27. 7. 2008 - 08:07)

Bod- G zkuste www.sexus.cz/divky je tam docela dobrý článek.

Milan (Pá, 4. 1. 2008 - 14:01)

Já je zdaleka nestřídám tak, jak si o mě lidi myslí - takže s tím nemám problém :-)

bulik (Čt, 3. 1. 2008 - 23:01)

Pak se jich nejde zbavit :-)

Milan (Čt, 3. 1. 2008 - 00:01)

No vidíš - na to jsem zapomněl :-) - že pak přichází serie orgasmů, kdy už každý další je jednodušší a musí se včas přestat - aby neomdlela...

bulik (St, 2. 1. 2008 - 20:01)

Přesně jak to píše Milan.Je vevnitř,zhruba na úrovni poštěváčku,zasunout pod ostrým úhlem,aby se dráždila přední stěna,a po tak 10 minutách různě měnícího se blbnutí to vypukne,má v průměru tak 10 orgasmů v průběhu dalších 20-30 minut,a každej další je lepší a lepší.Chce to pomalu a jemně,wolové :-)

Milan (St, 2. 1. 2008 - 10:01)

:-))))))))))) Je to legrace to všechno číst :-)))
Mluvíte o tom jako o jehle v kupce sena... Hledat - najít....Hledat - najít....
A na co se tak pachtit? Na ženě snad poznám, co se jí líbí. A když najedu do prostoru nebo polohy, ve které si očividně užívá, tak tam asi nejspíš zůstanu. Když vím, že se jí líbí stimulace v okolí horní stěny poševní a tlaky na hranu močového měchýře - tak koupím G.spotový stimulátor a hraji si tam dokud toho nemá plné kecky. Ale nějak nic nehledám. Když nereaguje na tento prostor - tak ho s napsrostým klidem opustím. Sice se tam ještě na zkoušku vrátím po prvním vrcholu - ale to jen proto, že se někdy tohle místo probere až při větším vzrušení. Někam jsem sem dával návod na silnou stimulaci géčka - končící ženskou ejakulací. Netušil jsem, že to bude mít docela obecný efekt a povede se to i víc lidem. Spíš jsem byl skeptický a popisoval jsem ideální způsob dráždění jedné určité ženy.

Jo a tu reportáž o tom, že Géčko neexistuje jsem četl několikrát. Celé to je blafání - i to, jestli existuje - i to jestli ne. Na tom naprosto nesejde. Zcela jistě to není žádné "zázračné tlačítko na orgasmy". Ale prostě je to oblast, prostor, místo, kde jsou ženy velmi vzrušivé a vyvolává to krásné a bouřlivé orgasmy. Kde přesně to je a jak se to jmenuje a kterej magor se kdy k tomu jakkoliv vyjádřil je mi úplně fuk.

Já mám taky zespoda na koulích u zadku místečko, který mi když mi podrbe nehtem, tak šílím. A co? Patlám se snad s nějakým "P+K" bodem? Prostě jí tam nasměruju a pak už jen funím. A vvo tom ttto jjje...

Pavel (Út, 1. 1. 2008 - 23:01)

Pavli, myslím si, že se mýlíš. Když se muž s ženou miluje, tak přece nemyslí jen na sebe. To je potom sobec a vůl. Bod G jsem vždy našel, protože ho vždy hledám. Prostě asi Ti nepozorní ho nenaleznou a je to jejich škoda. Nedávno jsem žil 4 roky s holkou, která se moc milovat nechtěla a já ani nemohl do ní vstoupit, to nikdo nevěděl a ani neví. Potřebovali jsme často lubrikant, ale bod G jsem našel, i když to byla jediná kočka, se kterou nám to neklapalo po této stránce, tak jsme ho nalezli. Je však pravda, že moje přítelkyně ho snad nikdy nehledala a zřejmě hledat nikdy nepotřebovala. Když se nám ho vyjímečně nepodařilo najít, tak nic nepředstírala. Cca jen asi 10 %. Od této doby věřím, že bod G musí mít 99 % žen. Prostě jsem takovou ještě nepoznal. Že jsem machr? Myslím si, že v tomto ohledu nikoliv.

Návštěvník (St, 24. 10. 2007 - 19:10)

existuje,jen ho málokdo umí najít,a když se to podaří 1x není zaručeno že se mu to podaří příště zas

Reklama

Přidat komentář