Reklama

co to je??

Návštěvník (Pá, 18. 8. 2006 - 07:08)

milá Jano,dle toho, co jste napsala, jde o kombinaci několika zdravotních obtíží. Osobně bych Vám doporučil samozřejmě užívat léky od lékařů, a současně podpořit funkce organismu potravním doplňkem Golden yacca. Jde o extrtakt z rostliny yucca schidigera s 98% obsahem steranových a terpenových saponinů. Tyto látky pročistí Váš organismus, odstraní infekční agens, zlepší funkci enzymů. přeji Vám mnoho štěstí a úspěch v boji s nemocí.Miroslav Zich

Cerna Jana (St, 9. 6. 2004 - 12:06)

Mam cca 1 rok problémy jednak kožní- hrboly na čele, a pak pupeny a lecim to jiz zink. masti, alergolog i kozni ?? Zyrtec, Pityol, ale nehoji se, jeden se ztrati a 4 nove se ukazou, je to až uplne nahore u vlasu, ale ne ve vlasech, udelali mi test a vlasy i pokozka je .o.k. ale pod vlasama na cele to, co jsem v zivote nemela a dokola, i u nosu, i mi jiz delali 2 punkce na chirirgii , otok je vzdy velky a rudy a boli moc, jako modrina a pak je do hrbolu a pak 3 tydny se hoji, je to oblicej a jsem na UK a to mi vadi, kontaks se studenty ?,Hormony jsem musela zase na 52 let brat cyklomenorrate, mysleli , ze je to tim, ze jsem to vysadila, ale nadale trva. Mam urcenou kosmetiku Avene bez parfemace na netolerantni a nesnasenlivou plet, ale i tak dal opet, a jsem nestastna, ta kosmetika je vazne dobra, nebot plet mam suchou az presusenou a pouzivanim jsem se zlepsila a mam 49 % hydratace pleti, i cela::??Navrhuje mi lekar na Internetu z celostni mediciny, symbi- probiotikum a chlorellu a pi. vodu, ocistu strev a pak dele to trva a pak se smi snad zlepsi imunita, nebot mi stale neco je..tu opar, tu zanet spojivek, tu kasel, ryma, opar i na zenskem organu, aneb na vicku, aneb na rtu?? tu bolest hlavy,?? Nyni jsem zvedava na vysledky klin. imunoloogie na FNKV dle odberu cca 8 zkumavek krve? Ale co s tou kuzi??Na to mi nikdo nic nedava. Zacalo to po Avonu od 012/2003, ale ten jiz od 01/2004 neberu, jen vse , co je pod kontrolou poradcu, terstovano, bez prisad, parfemace, jen voda pramene Avene, odliceni vse bez zapachu a s vodou termalni..??Poradite mi a reknete Vas nazor?? Dekuji JC

Reklama

Přidat komentář