Reklama

Co to je????

M. (Ne, 25. 4. 2010 - 22:04)

Tohle mam nekdy taky,ja hudbu posloucham moc rada ale obcas kdyz mi neco boly a nemohla sem treba spat tak mi v hlave znela taky nejaka pisnicka porad dokola

Jéžíš (St, 7. 9. 2005 - 10:09)

Podívej máš víc jak jednu možnost,zde pár návodů- zaprcatsi,skok z mostu,přestat se učit,chlastat,hrát kuželky atd. to je zlomek aktivit tak bych mohl pokrčovat až do večra.

víla Análka (Ne, 26. 9. 2004 - 11:09)

A zkoušela si přestat kouřit mariánku?Možná to bude také tím, že nejsi v kontaktu s přítelem.Už babička Barunky Panklové říkávala, že když ..... svrbí, je to horší než podebraná pata.

Erika (Ne, 26. 9. 2004 - 10:09)

Poslední dobou - tak měsíc- mě trápí jedna věc a pomalu a jistě mě vyčerpává:( Už jednou se mi to stalo - minulý rok jsem začala studovat vysokou školu a ve zkouškovém v letním semestru jsem byla tak přeučená, že jsem pak nemohla pár dní ani spát. Problém byl v tom, že jsem slyšela neustále dokola nějakou písničku a nešlo se toho zbavit. To samé se opakuje teď. V září jsem nastoupila do školy a je to tady zase:(Zpočátku jsem si nemohla zvyknout na změnu - koleje, škola a hlavně stres z toho, že jsem bez přítele celý týden. Pak jsem párkrát nemohla usnout a od té doby mě pořád v hlavě straší nějaké písničky. Už jak se ráno probudím je to tu, jako bych nemohla vůbec vypnout mozek. Mám strach, že mám nějakou psychickou poruchu, neurózu, nevím co...je mi z toho úzko..nevím, jak si pomoct! Je to z nevyspání, ze změn, ze stresu????A co s tím????

Reklama

Přidat komentář