Reklama

HA

Eva (St, 13. 1. 2010 - 18:01)

Nečetla jsem moc příspěvků ale obecně mě poslední dobou mi dost vadí slečny, co říkají, HA je dobrá, prostě musíš zkoušet dokud ti nějaká nesedne.
Hm, to že vy máte štěstí a vaše tělo HA snáší ( a to nevíte, co bude za pár let ) neznamená,že HA nemá následky nebo rizika.
Brala jsem HA od 15 let do 23 let.Žádný z doktorů se vůbec neobtěžovat udělat mi před nasazením nebo změně antikoncepce krevní testy nebo mě důkladně vyšetřit, jak se má, což mě jen utvrzuje v názoru, že májí k předepisování HA fin.důvody a o člověka jim vůbec nejde...
Během těchto let jsem byla velice náchylná na záněty a mykózy.Ano menstuace byla pravidelná, bolesti menší, sex příjemnější.
Na druhou stranu, proč myslíte,že se stále více rozmáhají sex.přenosné choroby?Protože kvůli pohodlnosti a lepšímu sex. prožitku lidé kašlou na svou ochranu ( myslí si,já přece nemůžu nic chytit) a spoléhají na HA.Hlavně muži se kondomům brání.Jasně oni do sebe hormony necpou.
Před 2 lety jsem prášky vysadila.Od zánětů a mykóz mám klid.Jenže mě taky ustoupila vlasová linie a mám teď kouty větší než kdejaký chlap, mám tmavé chloupky kolem bradavek.Věřím tomu,že to je následek toho,že mě po 8 let, řídily hormony v těle prášky a tělo v tomto ohledu zaostávalo a teď už je rozházený.Můžu jenom doufat,že se to spraví, ale i po 2 letech nic,takže pravděpodobně mám smůlu.
Prášky považuji za rozumné jen v případě,že už od přírody má ( a měl před použ.HA) problémy jako hirsutismus nebo alopecie.Pokud je žena zdrává,práškami by si toho zdraví ohrožovat neměla.Je to to nejdůležitější co má.

Návštěvník (Út, 19. 12. 2006 - 13:12)

Už jděte s tou antikoncepcí do prdele. Celá Doktorka je zamořená "HA, HAK a antik. pilulkami".
Ta, která to dělá, ať dostane genitální herpes.

Návštěvník (Út, 19. 12. 2006 - 13:12)

!!!!!!!!ahoj holky,na trhu je NOVA NEHORMONALNI ANTIKONCEPCE(takze zadne zvysovani vahy,snizene libido,deprese..)je to nitrodelozni telisko SilverLily nebo Goldlily. Je to vhodne i pro holky CO NERODILY(telisko je v ruznych velikostech) a NEOBSAHUJE HORMONY. JE ze stribra nebo ze zlata. Dá se objednat v lékárně a gynekolog vám ho zavede.UCINNOST 99,6%. sILVERLILY ZINC NAVIC SNIZUJE DELKU KRVACENI A PUSOBI BAKTERICIDNE A FUNGICIDNE-PROTI KVASINKAM.
CENA JE 1400 SILVERLILY A 2000 GOLDLILY A JE TO NA 7 LET ale muzete si ho nechat samozr.kdykoliv vyndat.
TADY JE ODKAZ NA STRANKY.
http://www.metrimpex.cz/Nabidka-2-3.htm
CETLA SEM O NEM V RUZNYCH DISKUZICH A VSICHNI SPOKOJENÍ. je nehormonalni, takze se nepribira ani nahodou.
Jeste straky s diskuzi:
http://diskuse.doktorka.cz/silverlily/

Natali (Ne, 26. 12. 2004 - 00:12)

Ahoj holky tuto HA,beru měsíc také jsem špinila,ale jen trošku,Doktorka mi řekla,že je to u této HA normální a přestane to.Bolesti břicha mě to utišilo.Zatím jsem spokojená..

Reklama

Přidat komentář