Reklama

Agorafobie

Lenka N (Út, 6. 1. 2009 - 19:01)

Ahojky všem.Zdravím Hanču i Klárku.A Klárko agora opravdu potvora dokáže jak píšeš člověka odrovnat.Hanča už ví i čím sem si prošla na začátku já.A taky to bylo peklo a to jsem měla dvě menší ale už školou povinné děti a jednoho pána o kterém se tu raději nebudu zmiňovat.Třes a bušení srdce,pocení a návaly to vše agora bohužel dělá.Víš ono to není lehké říkat a nemyslím to zle ale už aniž by jsis to ty sama uvědomovala tak nějak už to podvědomě v té hlavince je.A nemusíš na to ani myslet.Já měla později kliku na super kámošku ta semnou trénovala,chodila okolo baráku a postupně i dál.Pokud mi nebylo nejlíp šla semnou.Díky ní jsem z nejhoršího.Moje rodina si taky myslela že hraji divadlo,že se mi nechce a že jsem líná.A Klárko opravdu conejdřív vyhledej lékaře,zkus se sním domluvit na jiných lécích a vyhledej i psychologa.Budu ti moc držet palečky a nemysli si taky momentálně nejsem fit a když mám jít ven tak je mi ouvej ale už to není tak hrozné,jak zjistím že se nic neděje tak ještě víc pookřeji a víc si i věřím a jsem spokojená.Jen to chce trpělivost ahojky a drž se a ty Hani1 též.

Klára (Út, 6. 1. 2009 - 17:01)

Ahoj Hani, tady je můj mail drafty"seznam.cz, to bude lepší, děkuji moc

Hanka 1 (Út, 6. 1. 2009 - 15:01)

Klárko můžu ti dát jedinou radu,jdi k lékaři,proč nejdeš?Pokud chceš ,abych ti napsala víc,napíšu ale pošli svůj meil,nechci psát tady veřejně o rodině.A hlavně mi napiš ,proč nejdeš k lékaři?Co na to rodiče?
Andy na pcp,jsou názory různé,znám lidi co tam byli 2x a nepomohlo to,pak zase lidi,kteří byli spokojeni.Je to asi od člověka

Klára (Út, 6. 1. 2009 - 13:01)

Hani, prosímtě, můžu Tě poprosit, napsala bys mi, s jakými příznaky se potýkáš nebo ses potýkala Ty? Já stále nemůžu uvěřit tomu, že všechny moje každodenní problémy způsobuje agorafobie. Moc Děkuji

andy (Út, 6. 1. 2009 - 10:01)

všechny moc zdravim a preji hezky den alespon podle vasich možností.reaguji na maju vim že každy se snaží nejak poradit ale každy agorafobii prožíva jinak.nemyslím si že by si to vymyšlel ale spousta veci se na to muže hodit taky trochu lenost.a vaše přivirani očí ho tím jen podporují.určite bych to řešila takto jsi nemocen?ok!jde se k lekaři a ten to potvrdi a nebo vyvrati a hlavne mu bude pomoženo evidentně velkym smutkem netrpi takže by to byla ješte včasna pomoc.bud si chce nechat pomoci a nebo ne tim padem bych ho brala za zdraveho a neživila bych ho mozna to zni tvrde ale on volbu ma .takže držim pěstičky.
ted bych se rada zeptala vas všech jestli mate nekdo zkusenosti s pcp v bohnicich myslim tim terapie ambulantni ja jsem byla do tohoto programu zapsana ale dvakrat jsem to odmitla i kdyz se čeka dlouho ted toho trochu lituji ale bala jsem se kdo tim prosel muze mi o tom neco napsat?slyšela jsem i o doktoru Praškovi.prosim o nejake informace moc dekuji andy

pro Lenku (Út, 6. 1. 2009 - 04:01)

Ne, to není od těhotenství, nejsem těhotná. Mám to pořád. Každý den, nemůžu ani umýt nádobí aniž by mi nezačalo rychle bušit srdce a nebylo mi zle - třes nohou i rukou a pocit mdloby.. hrozný! Tohle přece nemůže být jen od nervů...

pro Klárku (Út, 6. 1. 2009 - 00:01)

Nejsou ty nevolnosti náhodou od těhotenství ?
Rodiče nebo sourozenci by nepomohli ? Jsi ještěmoc mladá, prostě si to trošku přerovnáš v hlavičce a bude dobře. Nepsala jsi taky k nám na abecedu?Já mám agoru už spoustu let, dneska jsem potřebovala nutně mléko, stála před Billou a řekla jsem si, sedí mi ta mrcha za krkem, nebudu omdlívat, jsem zdravá, prostě nakoupila jsem a samozřejmě to šlo. Nejhorší bylo vlézt dovnitř. Prostě to překonat, půjde to, uvidíš.

pro Lenku (Út, 6. 1. 2009 - 00:01)

Leni moc děkuji za pomoc i za radu, ale fakt nevím, jestli to zvládnu, jsem fakt na dně, nevím co mám dělat, nic mi nepomáhá :(

pro Klárku (Út, 6. 1. 2009 - 00:01)

Ahoj,neboj se vůbec ničeho, myslím že máš panickou poruchu, kterou AD téměř vyléčí. Podívej se na nasezdravi-forum.ic.cz, jsou tam holky panikářky a poradí.Tvoje příznaky úplně odpovídají.V případě nouze se dá zavolat na krizovou linku/číslo ve Zl.stránkách/.Pomoc existuje, neboj se ji vyhledat. Měj se moc hezky.Lenka

Klára (Po, 5. 1. 2009 - 22:01)

Hani a jak se jmenuje ten tvůj příbuzný lékař? Já tady v plzni znám už snad každého...

Klára (Po, 5. 1. 2009 - 22:01)

Hani, já už jsem to říkala i svému kardiologovi, neurologovi, praktické i psychiatričce - dostala jsem remood a bylo to asi měsíc dobré, ale najednou je to zase tam kde to bylo. Strašně se toho bojím, jsem z toho tak zoufalá... přemýšlela jsem i o tom, že se nechám hospitalizovat na psychiatrii, protože je to horší a horší - přišla jsem kvůli tomu i o práci a asi nebudu schopná si najít jinou.. fakt nevím, co mám dělat..

Hanka 1 (Po, 5. 1. 2009 - 22:01)

Klárko jsi moc mladá,na to aby ses takhle trápila,dojdi si bud za praktickou a nebo mrkni na net,a šupej k psych.uvidíš za pár měsíců si na tohle ani nevzpomeneš,nenech si to zbytečně rozjet

Hanka 1 (Po, 5. 1. 2009 - 22:01)

Klárko ale může,proč nejdeš k psychiatrovi,sama tohle nezvládneš,ty studuješ?Mám v Plzni švagrovou,švagr v létě umřel,učil na LF v Plzni,jeho syn je lékař také v Plzni a kousek od Plzně mám dceru u Mirošova,tohle prostě je od nervů,ale proč nejdeš k lékaři?

Klára (Po, 5. 1. 2009 - 22:01)

Hani, já jsem z Plzně. Jsem úplně vyřízená, fakt nevím, co mám dělat, už se to malinko lepší, ale přijde mi, že to není normální. Já jsem byla celý den docela v pohodě, byla jsem s přítelem venku se psem a pohoda. Pak jsem seděla u televize - dobrý, pak jsem šla jen umýt nádobí a najednou to začalo - rychlý bušení, mdloby, třes... to se mi stává pořád - každý den, ale dnes to je v nějaké větší míře! Strašně se toho bojím, tohle přece nemůže být jen od nervů!

Klára (Po, 5. 1. 2009 - 22:01)

Hani, já jsem z Plzně. Jsem úplně vyřízená, fakt nevím, co mám dělat, už se to malinko lepší, ale přijde mi, že to není normální. Já jsem byla celý den docela v pohodě, byla jsem s přítelem venku se psem a pohoda. Pak jsem seděla u televize - dobrý, pak jsem šla jen umýt nádobí a najednou to začalo - rychlý bušení, mdloby, třes... to se mi stává pořád - každý den, ale dnes to je v nějaké větší míře! Strašně se toho bojím, tohle přece nemůže být jen od nervů!

Hanka 1 (Po, 5. 1. 2009 - 21:01)

Klárko odkud jsi,já jsem z Brandýsa nad Labem a nemáš doma alespon Neurol,nebo něco na uklidnění,zkus dýchání do břicha,nemáš rodiče nebo komu zavolat?

Klára (Po, 5. 1. 2009 - 21:01)

ale já se hrozně bojím, je mi fakt zle, buší mi srdce celý den, je to šílený

xxx (Po, 5. 1. 2009 - 21:01)

Kláro!!!!!!!!!!!!!NEUMŘEŠ !!!!!!!!!!

Klára (Po, 5. 1. 2009 - 21:01)

Holky, já jsem dnes úplně na dně. Nemůžu dělat vůbec nic, je mi zle, ležím, klepu se, tep 120, je mi zle, nemůžu ani stát.. strašně se bojím, Jsem tu až do rána sama, zblázním se, mám fakt strach, bojím se, že umřu!

Adela (Po, 5. 1. 2009 - 20:01)

Klárko,to je přesně ONO!!!!!!!!! tyto stavy jsem měla taky a občas i ted ,ale už se jich nebojim:-))S mobilem jsem i spavala a řikala si ,že až budu umirat,tak stihnu nekomu zavolat,pomohl moc psycholog. K němu mě vezl manžel a asi 4. navštěvu jsem tam dojela sama. Mužu mu moc poděkovat. Ja sjem měla bohužel ty stavy i v těhotenstvi ,bušeni a třes,nikdo do mě neviděl ,snažila jsem se to nedavat najevo a opravdu to nikdo nepoznal. Jen manžel ,doma to bylo jine,ten tlak musel ven ,proplakala jsem hodně dni,měla strach o mimi,no a to se bohužel potvrdilo ,narodilo se s vrozenou vadou srdička,a tim se Agora rozjela naplno a musela jsem na leky,ted to vidim zpětně a usmivam se:-))Ale cely život si budu davat z vinu ,že je maly nemocny kvuli mym stavum ,i když mně to dr vyvraceji :-((

Reklama

Přidat komentář