Reklama

Agorafobie

Hanka 1 (Út, 14. 10. 2008 - 11:10)

Jitko.........já jsem nikdy doporučení nepotřebovala,zkus jak píše Natura,ale co vím,tak u nás ho nechce téměř žádný odborný lékař,stejně jsou všichni v soukromu.
Jitu nechci tě ztrašit,ale ty stavy znám,ale pochytíš -li to hned z kraje uvidíš bude to dobé.
Naturo.......tak to tvoje obvodní není zrovna taktik ,vid?No ona ,kdyby si s tím zkusila žít jeden den,třeba by názor změnila.
Klárko také pořád čekám na něco zaručeného,a ono pořád nic.

Moc zdravím Lenky a Míšu B.
Kláro,,,,,,,,,a co tobě zabírá nejvíce?
Naturo a tobě?

Natura (Út, 14. 10. 2008 - 06:10)

Musíš se zeptat přímo psychiatra (zavolej mu), jestli vyžaduje doporučení.
Ten můj ho chtěl, tak jsem se musela ztrapnit před nánou doktorkou, která o tom prd věděla, a teď se mnou jedná jako s nesvéprávnou.
Pak jsem přešla k jinému psychiatrovi, který doporučení nechtěl.
Měla jsem to udělat hned. Kdybych to byla věděla...
Takže si zkus najít psychiatra, co to nebude vyžadovat.

Jitka (Po, 13. 10. 2008 - 23:10)

Dobry večer. Ja mam takovy problem a prosim o radu. Myslim si,že podle toho,jak to tady čtu,mam asi taky agoru. Přišla tak pliživě,někdy se jen zatočila hlava v obchodě,někdy jen po cestě do města.....ale ted je to nějak častějši a ještě do toho ta otazka: co zase dnes bude ? No a ten dotaz je: Mam ostych jit k psychiatrovi ,no ale spiš pro DOPORUČENÍ k obvodni,prosim vas,jde to i bez toho? Jsem na malem městě a chtěla bych to zkusit ve většim ,potřebuji doporučeni?Děkuji A ještě jeden dotaz,mivate zavratě i doma? Takovou slabost? Ja hlavně ve vypjatych situacich. :-(

Klára (Po, 13. 10. 2008 - 20:10)

Také bych přívítala něco "zaručeného"!

Lenka N (Po, 13. 10. 2008 - 20:10)

Tak,tak Bene připojuji se k Hance1.Takže čekáme na tu radu.

Hanka 1 (Po, 13. 10. 2008 - 18:10)

Ahoj holky,mlha jako mlíko,sychravo,vlezlo,fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Bene,,,,,,,děkujeme za radu,a co myslíš ,že děláme?Všechny máme odborné lékaře,staráme se o rodiny,já pracuju,tak nechápu co má znamenat-o sebe starat a to jako jak?
Tyhle rady jsou skvělé ,ale já ve svých 52 beru jen konkrétní,takže jestli nějakou máš,sem s ní.Budeme ti vděčné.

Lenka N (Po, 13. 10. 2008 - 15:10)

Lenko+ já chodím k psychologovi jednou týdně.1 krát za měsíc je opravdu málo.Já mám psychologa dobrého takže si stěžovat nemůžu.A Bene pokud netríš tím očem se tu píše tak raději mlč.A pokud jo tak já mám dobrého jak psychiatra i psychologa.A ty si myslíš že se o sebe nestaráme nebo co jako?Pokud tuto nemoc nemáš tak raději mlč ju?Ono to není tak jednoduché jak ty si představuješ.Zdravím jinak Hanču1.Já se spánkem problémy nemám.

Ben (Po, 13. 10. 2008 - 14:10)

Kdo chce kam....najděte si dobrého psychiatra a dělejte něco samy se sebou- začněte třeba tím, že se budete o sebe starat.

Hanka 1 (Po, 13. 10. 2008 - 11:10)

Lenko+ já jsem chodila vždy za 14 dní,za 300kč,na hodinu,upřímně bylo to na nic.Tak jsem se dala na EFT.

Lenka+ (Po, 13. 10. 2008 - 11:10)

Ahoj holky víkend se vydařil jak svíti sluníčko hned je lepší nálada . CHtěla jsem se zeptat jak často chodite na sezení k psychologovi, já 1 za měsíc a zda se mi to málo. Zdravím všechny a pa.

Hanka1 (Ne, 12. 10. 2008 - 20:10)

Lenko+,LenkoN,MíšoB
tak doufá,že jste měly hezký víkend.
Chtěla jsem se vás zeptat,také na vás negativně působí uplněk?Ted má být v uterý večer,a já vždy 2dny před ním nespím,prostě
nic moc.
Dnes i k nám dorazilo sluníčko,tak jsem dělala na zahradě.

Lenka N (So, 11. 10. 2008 - 15:10)

Ahojky všem.Tak si užijte víkendu conejlépe.Mě se dnes po 8 dnech vrací dcera z Berlína a už se na ní moc těším.Podle sms se jí tam moc líbilo.Jinak u nás konečně vykouklo sluníčko a hned je i lepší nálada.Je mi fajn a přemýšlím co bych dnes podnikla.A Hani1 tobě teda tu alergii a astma vůbec nezávidím,určitě je to pěkný záhul na organismus.Já jdu ve středu na vyšetření ze štítnou žlázou,sakra pokud se potvrdí určitě další patáky navíc.Mějte se krásně a užijte si víkendu a Lenko+ opravdu chce to více optimismu a uvidíš že to bude hned vše snesitelnější.

Hanka 1 (So, 11. 10. 2008 - 12:10)

Lenko+,tak si tu návštěvu v klidu a pohodě užij,upřímně já moc ráda uplně sama doma nejsem,jsem spíše zvyklá,že je tu živo.
MíšoB .....přikláním se k Lenče+,mně by dnes stačilo ke štěstí ,abych mohla pořádně dýchat a neměla místo očí a nosu vodovodní potrubí.Ach ta alergie a astma dovede dobře potrápit,a samozřejmě to okamžitě zhorší psychiku,srdce v krku,prostě jupí.
Lenko+ takže segra bude mít mimčo,to je fajn

Lenka+ (So, 11. 10. 2008 - 12:10)

MíšoB tak jak je? Pořad pesimistka nebo alespon kapka radosti že máme výkend? Zkus jít ven a jen tak se podívat na stromy jak jsou ted krásné udělá ti to radost.

Lenka+ (So, 11. 10. 2008 - 12:10)

Hani1 myslím že to bude prima relax být takhle sama doma a ještě po takové noci. My jdeme dneska na návštěvu k mojí mamce už se těším bude tam i moje těhotná sestra tak zatím.

Hanka 1 (So, 11. 10. 2008 - 12:10)

Ahoj všem a hezkou sobotu,tady je zatím mlha a dnešní noc ta tedy byla ,včera jsem celý večer kašlala a kašlala,pak šla spát a vzbudila se v půl čtvrté ráno a lapající po dechu jsem si šla dýchnout ,mám astma a vzít Zyrtec,pak jsem usnula asi v 6hod.a vzbudila se v 10h.,no tedy nic moooooooooooc.Přemýšlela jsem co to včera tak hrozně rozjelo a ona ta růžová lilie,jak se dává do květin řezaná,jak jsme byli u známých dvě hodky v Praze měli jí tam ve váze,po hodině jsem je poprosila at jí dají pryč,ale od té doby už jsem kašlala a kašlala a kašlala.Takže fuj noc,a uvidíme jak se to porovná dnes přes den.Ještě k tomu všemu astma,to je fakt užasný,a to jsem měla docela dlouho klídek.Podzim ,mlhy a tohle a už to jede.Doma dnes nikdo,manžel do večera v práci,velká dcera odjela,přijede až večer a malá šla s kamarádkou na nějaké akce-soutěže u nás.Tak si tu budu funět sama.Tak se holky mějte dnes všechny lépe než já.Hanka

Hanka 1 (Pá, 10. 10. 2008 - 21:10)

Leni+ ........je 4 roky,tak to je brouček a jak to koulí se staršíma,naše Natali je o 15le mladší než segra a o 18let než bráška.No tak u nás se tomu nesmějou,hlavně oni byli všichni zvyklí,atelier,škola,barák,samostatná mamka a mamka najednou není samostatná...............,jsem člověk,který celý život všem jen pomáhal a a nebudu se předělávat.Považuju to za normální,ale v agoře si musím pomoct fakt sama.
Tak Leni hezký klidný víkend tady všem

Lenka+ (Pá, 10. 10. 2008 - 21:10)

Hani1myslíš dceru? Ta má 4,syn 22,druhy syn má 18let také to nechápou ale povídame si otom otevřeně máme takový kamarádský vztah . Někdý se tomu i smějeme že jsem jak malé mimino které se všeho bojí .

Hanka 1 (Pá, 10. 10. 2008 - 20:10)

ml.Marii Trebens mám prostudovanou a nic?

Hanka 1 (Pá, 10. 10. 2008 - 20:10)

Míšo B.já také blbla a karty apod.,kašly na to ,škoda peněz,já už umím docela i tarot ,mám to tak trochu jako hoby,a já ti věším,že to bude v pohodě,určitě a kolik ti je,můžu se zeptat?Mně 52let,neodpovídej pokud nechceš.
Leni+ ,,,,,,,,,,,,,moje dcera ,je fajn ,ale tohle téma nemůžeme řešit,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a přitom já byla ta co jí před lety pomohla z těžké bolimie,,,,,,,,,no ,ale to je nemoc,agora lenora,už jim to nevysvětluju,ani mužskému.Jediný ,kdo ví o co jde,je můj bráška primář na ARU ve FM.
Leni + zrovna bych ten melír potřebovala a kolik je nejmladší?

Reklama

Přidat komentář