Reklama

Agresivita dnešních důchodců

nevytahuj (So, 17. 11. 2012 - 19:11)

Anonymko, pak nemáš být...od A co se semnou děje.Aspon se nepřetvařuj a bud tak hodný,nevyhledávej mě.Že se nestydíš.

Tome (So, 17. 11. 2012 - 19:11)

K Vašemu příspěvku si...souhlasím s tebou,ale i kdyby nekupovali mléčné výrobky,tak nevěřím,že by s takovou částkou mohli vyžít.Já jsem ted sama se synem,manžel pracuje v zahraničí a i tak utratíme daleko víc peněz.To je nemožné.

teda (So, 17. 11. 2012 - 18:11)

vy jste všichni neuvěřitelně skromní. Můžete napsat, jakou používáte kosmetiku, kde nakupujete oblečení atd?

Tom (So, 17. 11. 2012 - 18:11)

Já ani nemám pocit, že...K Vašemu příspěvku si dovolím jednu malou poznámku: nechci Vás nijak urazit, ale to, co jste zde napsala je ukázka demagogie.
Vy jste zde napsala nějaký údaj a v okamžiku, kdy se na Vás lidé sesypali, zde uvádíte na vysvětlenou, jak se levně dostanete ke zdrojům jídla. Jenže tyto možnosti nemá každý, takže Váš údaj o 1200.- za měsíc za jídlo pro 2 osoby není relevantní.
Můj soukromý názor, protože vedu domácí kasu, je, že buď jste kouzelníci nebo nejíte některá jídla typu mléčné výrobky, káva ap. V podstatě nic kromě brambor a zeleniny.

Tom (So, 17. 11. 2012 - 18:11)

Tady a nejen tady, v diskuzi je krásně vidět, jak se my lidé vlastně k sobě chováme. Když čtu některé doslova netolerantní projevy, tak je mi smutno a ani se moc nedivím, že nás ti mocní okrádají a že de facto kmotrovské mafie řídí stát.
Když jsme u té pomalosti, nedávno mi přišel meil. Byl to takový ten, co si lidé mezi sebou přeposílají.
Psal tam člověk, jak spěchal a trochu jej brzdila nějaká stará paní, která před ním pomalými krůčky cupitala. Jestli někde na schodech nebo tak, si již nepamatuji. V první chvíli se na ni naštval a vnitřně byl zlý, ale vzápětí se vnitřně zastyděl. Proč?
Protože si uvědomil, že ho tá babka zpozdila maximálně o 2 minuty a přitom ty 2 minuty jsou zcela směšná časová doba, kterou probendíme zbůhdarma u nějakého přiblblého seriálu nebo v hospodě. Ale jsme schopni se skrz ty 2 minuty na někoho klidně osopit a přitom je problém hlavně v nás.

NilanerdaX (So, 17. 11. 2012 - 18:11)

Důchodci jsou v pohodě, ale...Je pravda, že teď hodně matek dává na to, aby si děti rozhodovali co chtějí volnou výchovou bez trestů. Což je děs jsou rozmazlený a to co si dovolují je neskutečné. Mámy chtějí být ty nejhodnější ale děti je svým chováním jasně považují za služky, a vůbec je nerespektují jako rodiče ani sebemenší úctu k nim nemají. Nedávno v dost rušném obchodním centru sem byla svědkem jak dítě se postavilo na schody roztáhlo ruce a křičelo, že se tam nesmí a rodiče ho přemlouvali, ostatní lidé ho obcházeli a nadávali.

No (So, 17. 11. 2012 - 18:11)

Důchodci jsou v pohodě, ale...u vás to vidím tak,že je chyba pouze ve vás,už tím,jak ty matky nazýváte pizdami.Tak s vámi bych do křížku nechtěla přijít.Tady není co psát,víte co,jak chcete,aby se lidé chovali k vám,tak se chovejte hlavně vy k nim.To je u vás ta největší potíž.

. (So, 17. 11. 2012 - 18:11)

Důchodci jsou v pohodě, ale daleko horší jsou mladý ženský od dětí, který si myslí, že si před nima sednu na prdel, protože jsou matky a neváhají v obchodě u kasy sprostě předbíhat. Nebo jezdí venku s kočárem rozvalený po celym chodníku a ostatní se jim musí uhybat. Něco takovýho u důchodců jsem nikdy nezažila, ale mladý ženský od dětí, to jsou krávy voprsklý a ještě si řikaj matky. Taková pizda, když vychovává dítě, tak co z něj může vychovat, stejnýho hajzla, jako je ona sama. Je to děs, zlatí důchodci.

Ano (So, 17. 11. 2012 - 18:11)

je závistivá svině. Ty...také mě to napadlo a to bude pravděpodobnější.Syn má ve škole spolužáka,který je dvakrát takoví jako ostatní děti,ale má nemocné srdce a bere prášky a jeho máma to říkala,že to má z prášků,proto je tak silný.No paní to asi nevěděla.

Jasně (So, 17. 11. 2012 - 18:11)

V moderní době je...oni už jsou v důchodu,tak mají spoustu volného času,ale taky mají všechno za sebou,tu dřinu,tak ted mají odpočívat a ten kdo je zdraví,tak je dobře že si chce ještě přivydělat,dokud může,tak jako vy.

marika (So, 17. 11. 2012 - 18:11)

To je fakt. Já mám za...je závistivá svině. Ty blbko, třeba byla tlustá z nemoce. Na obezitu důchod nedávají ty seš fakt kráva!

Zdeněk (So, 17. 11. 2012 - 18:11)

to už máte taky pěkný...V moderní době je největší problém nedostatek času. Ale u důchodců to problém není, oni mají času dost, ba dokonce se nudí a neumí si smysluplně využít své volno. Sám se už blížím důchodu, je mi 59 let. Do důchodu se ale nechystám. Mám svou pekárnu a hodlám dělat dál. Děti o ní zájem nemají, takže to zůstává na mně.

NilanerdaX (So, 17. 11. 2012 - 18:11)

Nejen v obchodech, ale i za volantem je to děs. Je vidět, že jezdili za dob kdy nebyl takový provoz. Nedávají ani znamení o změně směru jízdy, jezdí 20 km/h v obci. Nedávno do mě paní taky narážela košíkem u pokladny, když jsem platila.

Tak (So, 17. 11. 2012 - 17:11)

Včera mi bylo 68, ale mezi...to už máte taky pěkný věk,tak to je fajn,že jste zdraví a můžete si ještě nějakou kačku vydělat,to je obdivuhodné.Píšete zapšklost,no každý člověk není takoví.Jednou jsem přišla po dovolené do práce a nevšimla jsem si výrobku,co už byl prošlý a já ho pánovi prodala,ovšem do pár minut přišel a dělal takový humbuk,vedoucí se na mě ale nezlobila a řekla mu,že budto mu to vyměníme za čerstvý výrobek,nebo at si dělá co chce,no prý to půjde výš,to on tak nenechá,prostě důchodce,který se nesmírně nudil a vedoucí povídá,ted by šel a všude bude ukazovat,co jsme mu u nás prodali a bude z toho dělat vědu.Takové máte lidi,já to teda věděla,chyba byla pouze ve mě samotné,ale já se pánovi slušně omluvila,že mu ji samozdřejmě vyměním a ten ne,zavolejte mi vedoucí,ovšem vedoucí na něho hned spustila,že jsem přišla po dovolené,máme tady pilno a slušně jsem se mu omluvila,tak co víc chce,no narozdíl ode mě s ním byla hotová raz dva a taky si ji nechal vyměnit,rozumíte u mě ne,to mi řekl,že to půjde vejš,smích.Tak a pak tam zamnou chodil taky pán a vyhledával přímo mě,já už věděla,že chce něco pouze ve slevě,tak moc hodný člověk,jistě na mě vzpomíná,on mi osil i čokoládu,já ji nechtěla,že to si pak rovnou může koupit,ne,tolikrát mi něco donesl,že já když jsem na něho narazila,tak jsem mu to dala zadarmo-co jsme měli bokem,jakoby kazové.Takže lidi máte různé.U okýnka když jsem prodávala,měla jsem velké pilno,oni by kolikrát vykládali,taky jsem musela říct,nezlobte se,já ale nemám čas a vím,že by si rádi s někým pokecali.Tak to už jsem se moc rozepsala,ale to neva,kdo nechce,at to nečte.Chtěla jsem tím říct,že všichni zlý prostě nejsou,těch tolerantnějších je víc.

Adina (So, 17. 11. 2012 - 17:11)

my mladí bysme měli mít k...Přesně, díky, že jsi taková, jaká jsi.
Aspoň někdo mladý a rozumný.
Josefovi přeji pevné zdraví a aby neztratil své dobré rozpoložení.
A Marika má pravdu v tom, že lidé se nedělí na důchodce a nedůchodce.
A pro V.K. - jestli víš nějaké dobré řešení pro situaci, kterou jsi nastínil, tak sem s ním, nenechávej si to pro sebe.

Marika (So, 17. 11. 2012 - 17:11)

Včera mi bylo 68, ale mezi...Ano, pane Josef, Vy patříte mezi vyjímky, určitě jste šťastnější, než kdybyste lidem v Kauflandu přejížděl nohy nákupním vozíkem a měl z toho škodolibou radost.
Zakyslost se netýká jenom důchodců, já to pozoruji mnohdy už i na lidech mezi 50-60.

V.K. (So, 17. 11. 2012 - 17:11)

pro účetní, která má asi...Já jsem jenom zvědavý, jak to dopadne, až tu bude 10 mega důchodců, politiků, invalidních důchodců, státních zaměstnanců, nezaměstnaných a Cikánů. Kdo je pak bude živit? Když odpočteme státní zaměstnance, kteří většinou dostávají peníze za nic anebo dělají nějakou zbytečnou činnost, tak v tomto státě normálně pracuje něco málo přes 3 miliony lidí, tak už to začíná být kritické.

Josef (So, 17. 11. 2012 - 17:11)

Včera mi bylo 68, ale mezi důchodce se naštěstí ještě nezařazuji. Mám to štěstí, že mám zdraví, takže mohu stále být v práci. Ale co pozoruji u svých vrstevníků, to je děs. Zapšklost, naivní touha po návratu té zrůdné ideologie, totální nadávky na vše. Nechci se zařadit mezi ně. Ale jednou mě to bohužel čeká. Zatím se snažím být pozitivní.

Přesně (So, 17. 11. 2012 - 17:11)

pro účetní, která má asi...my mladí bysme měli mít k nim prostě úctu,to člověk bere za samozdřejmou věc.Jasně taky jedu od babičky už kolikrát ráda domů,ty řeči typu a kde máš oblečení,seš nahá,kde máš čepici,a ne že budeš kupovat drahé brýle-kdyby věděla,kolik mi stály rep-lay značkové,tak by ju asi omývali,ale tak to prostě nepovídám,ale vážím si a vím,že oni žili jinak a mají zkušenosti a hlavně to myslí dobře.A my ač si to nepřiznáme,tak možná budeme jednou ještě horší.

Adina (So, 17. 11. 2012 - 17:11)

Co je to za nesmysl, dělám...pro účetní, která má asi jen částečné znalosti: moje sestra-důchodkyně pracuje ve firmě a ve výplatní pásce má tyto srážky - SP 975, ZP 675, daň 945.
Jestli jsi dobrá účetní, jistě hravě vypočítáš, kolik vydělává.
Ale to pro tuto diskuzi není důležité.
Mě spíš děsí nenávist, kterou tady cítím z některých lidí.
Proboha - probuďte se, vždyť jednou budete taky důchodci a jak se k vám budou chovat vaše děti, když jim dáváte takovýto příklad???

Reklama

Přidat komentář