Reklama

Agresivita dnešních důchodců

x_x (Po, 4. 6. 2012 - 12:06)

Myslím, že většina lidí...Nejsou na tom blbě všichni, je tu ještě celá řada lidí a nejsou to jenom ti nahoře, kteří si žijí normální život a zase si až tak nestěžují. Ale pravdou je, že v tomto čase v naprosté většině někde pracují, takže nemají čas sem přispívat.

hmmm (Po, 4. 6. 2012 - 10:06)

Dnes na Seznamu.cz -...To je pravda.
Ale jinak statistika je přesný výpočet na základě nepřesných údajů. Ty můžeš mít každý den celé kuře a já vedle tebe umřu hlady. Jak je to možné, když jsme podle statistiky každá měla denně půlku kuřete?

nona (Po, 4. 6. 2012 - 10:06)

Dnes na Seznamu.cz -...Myslím, že většina lidí si uvědomuje, že blbě jsou na tom všichni. Až na těch pár nahoře, kteří jsou stejně jen poskoky těch neznámých a ekonomicky nejmocnějších

důchodkyně K. (Po, 4. 6. 2012 - 09:06)

Dnes na Seznamu.cz - Důchodci jsou podle statistiky po matkách samoživitelkách a mladistvých třetí nejohroženější skupinou chudobou!
To říká statistika-ostatní příspěvky které se tu objevují jsou často subjektivní. Každý si myslí, že právě on je na tom hůře...

B (Ne, 3. 6. 2012 - 18:06)

Nejhůře se mají mladí s dětmi a důchodci a nejlépe mocní u koryt,zloději všech variant a přičmoudlí.Bohužel,taková je současná realita .Nejsmutnější je,že se tady napadáte právě vy, výše jmenované skupiny.

xyz (Ne, 3. 6. 2012 - 17:06)

Děkuji za kompliment, mnozí...tak to naprostý souhlas. To je dlohodobý průšvih. Ale už to, že tady spolu můžeme blábolit znamená úplně jinou situaci.

Důchodce (Ne, 3. 6. 2012 - 16:06)

Důchodce, připadáš mi...Děkuji za kompliment, mnozí tu na mne mají názor odlišný.
Já jsem hlavně reagoval na Vilémovo tvzení, že tehdy tzv. protistátní živly sledovali příslušníci VB.
I v současné BIS působí na základě výjimky z lustračního zákona mnoho příslušníků někdejší StB, protože jsou tam údajně dodnes nepostradatelní.

Milá Tero (Ne, 3. 6. 2012 - 16:06)

Že naši politici na nářky...politici lezli v minulosti dost dlouho seniorům do zadku, aby s tím největším stádem v zádech měli dostatek voličů.Pokud sis nevšimla, že v době, kdy už pracujícím snižovali mzdy a vyhazovali je z práce, valorizovali důchodcům jejich důchody, pak jsi silně mimo mísu. Krize bolela nejvíce ty, co makají a nemají čas si jen stěžovat a stěžovat a pak taky mladé s dětmi, co se musí dnes a denně ohánět-takže životní úroveň se snižuje především těm, jejich příjem klesal - a to jsou tady paradoxně ti, co makají.

xyz (Ne, 3. 6. 2012 - 15:06)

Yatím a je to také to...Důchodce, připadáš mi jako moudrý člověk, ale tady s tebou nesouhlasím. Srovnávat dobu dnešního odposlouchávání s dobou, kdy jsi v hospodě nevěděl, jestli u vedlejšího stolu nesedí agent STB, který tě udá za jakékoli proti režimní výroky? To se mi nezdá

Důchodce (Ne, 3. 6. 2012 - 15:06)

Asi to tak hrozný nebude,...Yatím a je to také to jediné, co proti tomu můžu dělat.
VB by mi leda tak dala pokutu za rychlou jízdu. Na sledování protistátních živlů byly jiné složky. Tak jako jsou i dneska, jenom se jinak nazývají.

vilém (Ne, 3. 6. 2012 - 15:06)

A z Bruselu se pomalu ale...Asi to tak hrozný nebude, když můžeš otevřeně psát o tom co se ti nelíbí. Za komunistů bys už byl jako protistátní živel v hledáčku příslušníků VB.

zajímavé (Ne, 3. 6. 2012 - 15:06)

Jediní, kdo si může...připomínáš svůj věk, ale píšeš jak přechytralá/ý mladá/ý.

Důchodce (Ne, 3. 6. 2012 - 15:06)

A z Bruselu se pomalu ale...P.S.
A tady u nás v ČR je to Farma zvířat. I s těmi prasaty (sviněmi) u koryta.

Důchodce (Ne, 3. 6. 2012 - 15:06)

Tak. A Evropa je sjednocená,...A z Bruselu se pomalu ale jistě stává Velký Bratr. George Orwell se asi musí obracet v hrobě, jak se EU začíná čím dál víc podobat Oceánii z jeho románu 1984.
A už jsem také v politice, sorry.

xyz (Ne, 3. 6. 2012 - 14:06)

Jasně, nemá smysl se...neexistovala. Jenže pokud má mít lidský život smysl, měli by lidé o něco usilovat. je to o naději

Mary (Ne, 3. 6. 2012 - 14:06)

Největším věřitelem...Tak. A Evropa je sjednocená, jak o to usiloval Hitler.

Mary (Ne, 3. 6. 2012 - 14:06)

Tak testy IQ a teprv volební...Co sem pořád motáš politiku? Nemůžeš bez ní žít?

Dorka (Ne, 3. 6. 2012 - 10:06)

Ono asi nemá moc smysl o tom filozofovat, žijeme TEĎ a tak se musíme porovnat s tím, co máme.
Důchodců bude čím dál více a tak by možná bylo nejlepší najít práci pro ty, co pracovat mohou. Třeba hlídání dětí matkám, které by chtěly po MD do práce a nemají školku.
Nebo nějaké pomocné práce.

Dorka (Ne, 3. 6. 2012 - 10:06)

ale jdi, nemá smysl hned se...Jasně, nemá smysl se napadat.
A existovala vůbec někdy doba, která by byla obdivuhodná a zároveň ohleduplná ke všem potřebným?

xyz (Ne, 3. 6. 2012 - 10:06)

Blb co nemá smysl pro humor.ale jdi, nemá smysl hned se urážet ani urážet druhého. Je to diskuze a za mým příspěvkem byl smajlík. Ještě nejsem důchodce, ale tamta ani tahle doba mi prostě nepřijde obdivuhodné

Reklama

Přidat komentář