Reklama

Agresivita dnešních důchodců

Svědomí (Ne, 3. 6. 2012 - 08:06)

Myslím, že přháníte! Měli by jste se podívat za jakých podmínek v současné "demkracii" důchodci žijí.

? (Ne, 3. 6. 2012 - 08:06)

hele, o tomhle já...Blb co nemá smysl pro humor.

xyz (Ne, 3. 6. 2012 - 00:06)

Vždyt jsme přece češi...hele, o tomhle já nežertuju. Takže mluv za sebe:))

MiM (Ne, 3. 6. 2012 - 00:06)

možná to byla pro tebe...Vždyt jsme přece češi soudruzi.

MiM (Ne, 3. 6. 2012 - 00:06)

Největším věřitelem...ANO,ANO,(SOBECTVÍ,CHTIVOST,AGRESE A LENOST)

MiM (Ne, 3. 6. 2012 - 00:06)

Tak testy IQ a teprv volební...Ale já souhlasím,byl to už neudržitelný stav.Nevěřím ale ve statečnost tohoto národa a hlas ulice.

Důchodce (Ne, 3. 6. 2012 - 00:06)

Když vidíte, jak...Největším věřitelem nejsilnější kapitalistické mocnosti USA je komunistická Čína. Bláznivá doba vymknutá z kloubů šílí. V Bílém domě sedí černoch.

MiM (Ne, 3. 6. 2012 - 00:06)

a k té "Agresivitě...Tak testy IQ a teprv volební lístek.

xyz (Ne, 3. 6. 2012 - 00:06)

68 to byla fraška pro...možná to byla pro tebe fraška v 68, ale jsou i tací, kteří se kvůli tehdejším aktivitám svých rodičů nedostali doporučení pro studium na VŠ. A na SŠ se dostali jen kvůli tomu, že je přijal jaksi protekčně ředitel té školy, který byl (aby to bylo zamotanější), komunista.

V 89 to nebyla žádná dohoda velmocí ty milovníku konspiračních teorií, social system jaksi zkolaboval všude kromě Kuby a některých totalitních režimů mimo Evropu. A V SSSR jsi si nevšiml, že už taky jaksi se z něj stalo Rusko?

Mary (Ne, 3. 6. 2012 - 00:06)

a k té "Agresivitě dnešních důchodců", jak praví titulek mám věcný poznatek: divili byste se, jak dlouhodobé užívání léků promění osobnost. Vedlejší účinky jsou znát mimo jiné i na psychice, však se zeptejte doktorů, jestli budou ochotní o tom mluvit.

MiM (Ne, 3. 6. 2012 - 00:06)

68 to byla fraška pro...OMLOUVÁM SE SOUDRUH SMRKOVSKÝ,který dělal fašistický převrat 1948.

Mary (So, 2. 6. 2012 - 23:06)

68 to byla fraška pro...Když vidíte, jak komunistická Čína uděluje celému světu lekci, jak úspěšně dělat byznys, tak já už ničemu nerozumím a politiku jsem dávno vzdala. :-))

Mim (So, 2. 6. 2012 - 23:06)

Myslíš tu generaci, kterou...68 to byla fraška pro hloupé,protagonisté byli v ksč,Dubček kgb,Svoboda kgb,Srkovský ksč,kgb -šlo zvýšit vojenskou přítomnost ve střední evropě RA.Středně cvičení jezevčíci by za 7 měsíců dopadli stejně .89 byla dohoda velmocí,momentálních politických poměrů a trochu štěstí.Stačilo pár ruských tanků a dvě letadla nad hlavou a měli jsme tu hybrid soc.dem.ksč.(což díky sobectví starší generace zase bude)

Důchodce - 54 l (So, 2. 6. 2012 - 23:06)

Jediní, kdo si může...Myslíš tu generaci, kterou v 68. roce převálcovaly spřátelené tanky a která v 89. roce ty komunisty svrha? Jestli Ty jsi se tehdy prostiuovala a s kým, to je Tvoje věc, ale já ne - nebyl jsem ani v ROH, natož kdekoli jinde.

MiM (So, 2. 6. 2012 - 23:06)

mladé proti starým, bílé...Mladí se musí bránit.Generační koflikt je průvodní jev pokroku civilizace.Důchodcovké lobby nám zachvíli obsadí václavák a ujde jim ,že ubližují vlastním dětem.

MiM (So, 2. 6. 2012 - 23:06)

Správně je DIVIDE ET...Jediní, kdo si může stěžovat na složitou generační situaci jsou mladí a ne prostitující generace s komunisty,(připomínám svůj věk 57let).

Dorka (So, 2. 6. 2012 - 22:06)

Dividere et regere - rozděl...Správně je DIVIDE ET IMPERA.
A pro MiM - vůbec jsem nepochopila souvislost. Co tím chtěl básník říci?

xyz (So, 2. 6. 2012 - 22:06)

mladé proti starým, bílé proti černým, tlusté proti hubeným, zaměstnané proti nezaměstnaným....a třetí se směje

Daniel (So, 2. 6. 2012 - 22:06)

přesně-a jak se jim to...Dividere et regere - rozděl a panuj.

hmmm (So, 2. 6. 2012 - 21:06)

jen se bijte mezi sebou,...přesně-a jak se jim to povedlo. Smutné.

Reklama

Přidat komentář