Reklama

akne

PIVO (St, 10. 3. 2004 - 16:03)

to come and done: nebylo by lepší hodit to někam na web, hod si tam šmohu přes oči at nejsi tak poznat ;)Ale ty máš určitě jen fotku jak vypadáš ted, mě by spíš zajímalo před a po

majka (Út, 9. 3. 2004 - 20:03)

prosíííííííím mě to taky pošli:o)

lada (Út, 9. 3. 2004 - 16:03)

ne ze bych byl homo, ale taky mam problemy s pleti a zajimal by me vysledek u tebe .. takze ze zajimavosti taky prosim o zaslani te fotky, jestli taky mam do te kosmetiky la roche jit ... diky

ComeAndDone (Út, 9. 3. 2004 - 11:03)

Teda to je zajem...mas to tam taky,Ivco...a ne ze to budete sirit po siti,zensky!

ComeAndDone (Út, 9. 3. 2004 - 11:03)

Mela bys to mit na mailu...:-)

Ivča (Út, 9. 3. 2004 - 11:03)

To ComeAndDone: Taky bych chtěla poprosit, jestli bys mi mohl poslat fotku. Mám rozšířené póry (občas se zanítí), nic hroznýho, ale kdybych se toho zbavila, tak by to bylo fajn. Zkoušela jsem Normaderm od Vichy, prvně to vypadalo, že se to opravdu zlepší, ale po čase se mi pleť strašně vysušila a začaly se dělat podkožní pupínky. Takže bych zkusila La Roche Posay. Děkuju!!!

Lenka (Út, 9. 3. 2004 - 11:03)

Můžete mi někdo napsat nějaké stránky na ten zázrak La Roche Posay, nemůžu nikde nic najít, mám takovou krupičku na čele které se nemůžu zbavit, používám kosmetiku Dermajetics asi rok, ale žádná sláva.PS:ToComeandDone:pošli mi to foto jsem fakt zvědavá.dííky :o)

ComeAndDone (Út, 9. 3. 2004 - 09:03)

Evi,jasne,pusobej tam podobny ovocny kyseliny,ale prave v ty setrnosti kuze oproti agresivnim peelingum je ten vtip...treba me zas budes oponovat,ale ja uz reagovat nebudu,proste diky La Roche Posay mam uz pres dva roky od akne pokoj a to je pro me dulezity.To vis,taky jsem pred tema ctyrma,peti rokama pouzival a chodil na nejruznejsi peelingy,slupovaci masky,ale leda tak na houby.Nejdriv OK,ale pak se Ti v ty naruseny vrstve udelaj komedony a koncis.Tenkrat mi muj dermatolog z Ustavu celostni mediciny doporucil prave La Roche a veskery peelingy zakazal a jsem v pohode.A jeste jednou opakuju,jestli tady nekdo rade Effaclar neveri,muzu poslat moje foto ksichtiku a sam uzna,ze tohle opravdu funguje!!!

Eva (Po, 8. 3. 2004 - 22:03)

Pro come and done a další:chemický peeling je určitě dikutabilní ale přijde mi nelogické že ho zavrhuješ, ale doporučuješ La Roche Posay (tzn. effaclar) jehož účinné látky jsou především ovocné kyseliny, tedy ty samé co se používají na chemický peeling jen v jiné koncentraci.Přípravky typu effaclar působí právě díky tomu, že olupují odumřelou vrstvu kůže - jistě CHP je agresivnější a silnější - ale princip stejný proč tedy jeden odsuzovat a druhý doporučovat??? S tím že naruší kůži se počítá,v tom taky spočívá ten efekt léčby, že se obnoví hlubší vrstva kůže. Takže v tomhle případě je "poškození" žádoucí, bez něj by to nemělo smysl.Pro Moniku: budu ti držet palce, snad to konečně pomůže, povzbudilo by to i mě, že třeba laser je ta cesta ven z problémů.Když jsem byla na konzultaci co se týče laseru (nebyl to ale smoothbeam) tak mi celou léčbu spočítali na cca 9000 (asi 4 nebo 5 sezení) ale to jen díky tomu, že by mi ošetřovali třetinu nebo čtvrtinu obličeje jinak by se to asi taky vyšplhalo na ty tři čtyři tisíce za jeden zákrok.

Monika (Po, 8. 3. 2004 - 18:03)

Pro Evu:Na posledním CHP jsem byla 19.února.Trošičku se mi snad zlepšila pleť,co se týče tmavých flíčků po akné,ale zánětlivé se mi dělají stále beze změny a jak jsem již uváděla,nejvíce na bradě,odkud se jim nechce zmizet.Na laser jsem se objednala na 15.března.Jsem z Brna a z Prahy ho sem budou vozit každé pondělí.Zde stojí celý obličej 3000Kč,jeden zákrok,což není vůbec laciné.V Praze možná dokonce 4tis.Vzhledem k tomu,že to nemám až tak strašné,tak by mě obličej vyšel asi na 1500Kč.Zatím jsem se však se sestřičkou domluvila pouze na tu bradu,což by mě udělala asi za 500Kč.Zatím také neznám osobně člověka,který na tom byl,pouze z tohoto diskus.fóra,ale jako na vše se sejdou odlišné názory a zkušenosti.Tento laser má asi výkon.stupně.Mírný,střední a vysoký.Podle toho je také délka a míra zčervenání.U středního asi 3dny a u vysokého se mohou vytvořit i puchýřky a rudá můžeš být až týden.To bych ale nechtěla.Domluvila jsem se se sestrou na střední intenzitě.Mám za to,že CHP řeší především následky-povrch,ale nezabraňuje novému vzniku akné.Laser by měl zasáhnout přímo mazovou žlázku a tím zmírnit produkci kožního mazu.Je to však jen zatím názor,který jsem se dočetla v letáčku.Po 15.3.budu moudřejší na vlastní kůži,takže dám určitě vědět:-)Děkuji moc za názor ohledně práce kosmetičky.Moc mě to pomůže a dá i trochu naději.Akné je velké trápení a nikomu to nepřidává seběvědomí ani vzhledově ani pracovně.Držím všem pěstičky.

jenda (Po, 8. 3. 2004 - 17:03)

Nemůžu si pomoct ale z těch Tvých příspěvků vyzařuje čistá namyšlenost...nevěřim ti ani nos mezi očima =)btw sme dost offtopic, končim, kdyžtak mail.

ComeAndDone (Po, 8. 3. 2004 - 16:03)

K tomu tvymu prispevku snad jen tolik...kazdej rozumnej clovek nejakej ten preklep pochopi,ja nemam cas si po sobe cist nepodstatny veci,ktery kazdej z kontextu stejne pochopi.Tady neodpovidam na nabidku klienta,kteryho dobre znam,ale na dotazy lidi,ktery jsem nikdy nevidel..a s tou cestinou tady moc neoperuj,ty jsi se mnou zurnalistiku nestudoval...ucinnou latku neznam,ale na webu to urcite najdes

jenda (Po, 8. 3. 2004 - 16:03)

Jesli si mi chtěl vyvrátit můj názor, tak se ti to proklatě nepovedlo =), přečti si to po sobě než něco vyplodiš, prosím...ale abych jenom nebuzeroval s češtinou...muůžu se tě zeptat co ma ten Effaclar za učinou látku? dik.

jenda (Po, 8. 3. 2004 - 16:03)

Jesli si mi chtěl vyvrátit můj názor, tak se ti to proklatě nepovedlo =), přečti si to po sobě než něco vyplodiš, prosím...ale abych jenom nebuzeroval s češtinou...muůžu se tě zeptat co ma ten Effaclar za učinnou látku? dik.

ComeAndDone (Po, 8. 3. 2004 - 14:03)

Uspesni manazeri nemaji na interpunkci cas:-))))))) navic je videt,ze guma ses ty,protoze ja lidi podle pleti nesoudim(viz moje predesly prispevky),ja jen rikam,ze clovek je s cistou pleti udela na druheho lepsi dojem,nez clovek s akne...

jenda (Po, 8. 3. 2004 - 14:03)

comeanddone: Podle mého skromného názoru jseš akorát tak dobrá guma jestli soudíš lidi jenom podle toho jakou mají plet...by the way: uspěšní manažeři nevěděj co je to interpunkce? vrať se na zem...

ComeAndDone (Po, 8. 3. 2004 - 10:03)

Cau nemocni,tak uz jsem sem nechtel jit,ale mam tu nejaky vzkazy a je slusnost na ne odpovedet...1)PRO BARCU:Takze je mi 24,akne me trapilo od 19 do 22...doufam,ze to takhle staci...2)PRO PREMYSLIVOU:Je to krem,gel a pletovka,myslim,ze se ta rada jmenuje EFFFACLAR,po tydnu uvidis zlepseni a za mesic muzes delat fotosession do Cosmopolitanu:-)Klidne Ti muzu poslat nejaky fotky jako dukaz...byl jsem hezkej,svalnatej,sebevedomej vysokoskolak a od 22 mam i skvelou plet,kterou holky obdivujou a ptaji se me,jakou kosmetiku pouzivam:-) 3)PRO PETRA:docela slusna reklamni kampan na K2(treba Ti za to od nich prijdou na ucet nejaky chechtaky),ale kdyz to pomaha,proc ne,ze?4)PRO JAKUBA:Kubo,ten Roaccutane nepouzivej,ja osobne s tim zkusenosti nemam,ale shodou okolnosti znam cloveka,kterej na jeho uzivani silene doplatil.Vec se ma tak,ze na chvili to sice ucinkovat bude,ale pak Ti to telo vrati i s urokama,rozhodi Ti to celej organismus,tak bacha!!!5)PRO MONIKU A EVU:Chemickej peeling neni dobra vec a vubec jakejkoliv peeling nici nejen odumrely bunky,ale taky vrstvu,ktera pokozku chrani.Kdyz clovek pouziva kvalitni kosmetiku,nemusi zadny peelingy a masky vubec pouzivat,viz La Roche Posay...6)PRO LENKU:Leni,s tou kosmetikou jsem to myslel tak,ze se vyplati investovat do kvalitnich znacek,nikdy jsem netvrdil,ze nejdrazsi kosmetika je taky ta nejlepsi!!!Tak a ted ta zasadni vec...podivej se,rikej si co chces,ale oblicej je opravdu ten nejprvotnejsi objekt tvyho tela,na kterej se clovek,kterej Te poprvy uvidi podiva.Jsem docela uspesnej obchodni manazer v zavedeny spolecnosti a denne jednam z mnoha typy lidi,takze vim svoje.Urcite si myslim,ze kdyby ma plet nebyla takova,jaka je,nedosahoval bych takovych pracovnich uspechu.A to samy plati dnes i co se navazovani kontaktu tyce.Diky tomu,jakej jsem, mam ted skvelou holku,kterou mi kazdej zavidi.Miluje me a ji miluju ji(i kdyz jsme se dneska nad ranem pohadali:-))Hele,komu da normalni holka k svetu prednost?Hezkymu,uspesnymu klukovi s hezkym zevnejskem,nebo mastnymu,zakomplexovanimu zoufalci s projevy akne???Mejte se!

Lenka (Po, 8. 3. 2004 - 03:03)

Pro ComeAnd Done z 24.2. V nekterych vecech mas pravdu,ale treba to,ze cim drazsi kosmetika,tim lepsi,to rozhodne neni. Platis akorat za znacku,je v tom spousta chemie,neni nad to,pouzivat prirodni veci. Mluvim ze zkusenosti,kdy jsem pouzivala drahou kosmetiku a vysledek nulovy. Ale jasne,kazdy se muze rozhodnout sam. Co me ale popichlo sem vubec napsat,je veta

Eva (Ne, 7. 3. 2004 - 19:03)

pro Moniku: a v jakém intervalu si chodila na ty peelingu? Mě to trvalo asi dva měsíce než se mi ta pleť okolo pusy dala dohromady,ted je v přijatelnym stavu ale samozřejmě mám takový minijizvičky a tmavší flíčky po těch pupíncích co se mi tam dělali a pořád mám tam ucpaný póry akorát problém je, že kolem tý pusy nejsou rozšířený (ne tak viditelný jako na nose např.)takže maj tendenci se zanítit podkožně. Nevím co s tím, kosmetika mi jenom pomáhá aby se to nezaněcovaly ale neřeší problém ucpaných pórů a tomu peelingu už moc nevěřím, spíš uvažuju o tom laseru ale nejdřív bych chtěla slyšet o nějakých zkušenostech.Už jsem kvůli tomu byla na konzultaci s jednou údajně z nejlepších estetických dermatoložek, ale ta ti spíš říká o výhodách,zmíní jen standartní rizika (přechodný zrudnutí atd.)ale kdo ví jak bych dopadla.(před tím peelingem mě varovala doktorka že se mi bude loupat kůže atd. ale nic o tom že se mi "obsype" okolí pusy akné jaký jsem měla naposled v 16 - je mi 21 -a sama docela koukala když mě viděla v tom kritickým stavu. Dala mi na to nějakou mastičku s antibiotiky a zineryt se kterým jsem dřív měla dobré zkušenosti ale nezdálo se mi že to pomáhá takže sem se na to vykašlala a paradoxně dostala pleť do přijatelnýho stavu kosmetikou s ovocnými kyselinami (Keracnyl od Ducray) a pleťovou vodou bez alkoholu (od Clarins).To jen rada pro tebe na patrně stejný problém.A co se týče tvé vysněné práce, také jsem chodila ke kosmetičce co měla problematickou pleť a já osobně v tom problém nevidím i když je to možná tím, že pro to mám pochopení a vím jak je těžké (nemožné) se akné zbavit ale chápu že ne každý.Přeju hodně štěstí a dej vědět jak to s tebou vypadá po těch CHP-pomohly ti vůbec?

Monika (Ne, 7. 3. 2004 - 19:03)

Pro Evu:Absolvovala jsem již 4sezení chemického peel.vždy 40%.Měla bych absolvovat posledni se 70% kys.,ale již na to nepůjdu.Jsem ráda za Tvoji zkušenost,protože já mám tu stejnou.Nyní mám dlouhodobě na bradě samé zánětlivé bolestivé pupínky a nemohu se toho zbavit.Hodně jsem si od toho slibovala,ale teď jsem nešťastná.Je mi už 26let,moc ráda bych pracovala jako kosmetička,ale má pleť mi k tomuto povolání vůbec nepřidává nic dobrého.Chci zkusit ještě laser,který by měl zasáhnout přímo do mazové žlázky a tím zmírnit projev akné.Vím,že jsou zde i negat.ohlasy,ale je to asi jako s CHP.Někomu pomůže a na někoho nereaguje,což je můj případ.Asi jako Ty,to nemám až tak vážné,ale vzhledem k mému věku a vysněnému povolání začínám propadat beznaději.Děkuji za názor a případné reakce.

Reklama

Přidat komentář