Reklama

akne

blue (Ne, 7. 3. 2004 - 16:03)

Hm,tak nezkoušej..doktoři jsou většinou tak konzervativní,že si nepřipustěj nic jinýho,než to se naučili z vysoký školy..věř si komu chceš..

mysa (Ne, 7. 3. 2004 - 16:03)

Naopak jsem Ti velice vděčná, od té doby co jsem ukázala tvoji dietu mému gynekologovi- jsem v 5. měsíci těhotenství, zježily se mu vlasy hrůzou, a můj mužíček mi nosí denně do postele snídani a vaří večeře, aby mě náhodou nenapadlo ji zkoušet děkuju

PIVO (Ne, 7. 3. 2004 - 11:03)

Taky chci zkusit roaccutane ale nevim jestli mi ho nekdo předepiše, protože nemam těžkou formu akné. Nemohli byste sem napsat kdo ho užíváte nebo ste užívali jak asi je vážné vaše akné, popř. kde se vyskytuje nebo na kolika procentech obličeje ?

XXX (So, 6. 3. 2004 - 22:03)

Ja ted taky zacnu brat Roaccutane a doufam, ze pomuze. Ale tys rekl jen par neduhu. Me toho doktorka zakazala o hromadu vic. A souhlasi to s informacemi, ktere jsem dostal. Asi Ti pani doktorka nerekla vse.

gabina (So, 6. 3. 2004 - 11:03)

Na okraji obličeje se mi dělají vřídky,pupínky se zahnisanymi špičkami,které jsou i bolestivé.Na čele,spancích a okolo nosu zase krupičku.Kolem nosu se mi dělají nepatrne černe uhříky.Nevím,jestli jde o akné,zatím jsem u žádného odborníka nebyla.Mužete mi prosím poradit?S pozdravem Gábina,28.let

blue (Pá, 5. 3. 2004 - 21:03)

Dobře,promiň,ale rozhodně jsi nevděčná,a že tebe nezajímá dieta je jen tvoje chyba.....1)"To je celý. P.S. a i měsíc, kterým bych se zabývala jenom sebou, by mi přišel jako ztracený." Já sem nepsal,že sem se zabýval jen sám sebou.A jestli ti příde že do týhle diskuze píšu kuli sobě tak jsi zvíře...Jo! Všechny měsíce tvojeho života byly určitě tak smysluplný-nikdo nežíje pořád ideálně...A vubec nechápu co myslíš tim zabývat se sama sebou...nechceš třeba něco říct kulturistům,kteří stráví měsíce v posilovně?A nenalhávej si,že se sama sebou nikdy nezabýváš..2)"jediný způsob jak zdravě jíst" Tak napiš nějakej jinej!!!3)"jen mám jiný názor než Ty a to Tě asi dost štve,co? " Haha!Ty jsi totiž ještě žádnej názor oohledně diety či léčby akné neřekla!Jesli považuješ tvojí nenávist za názor.....

Radka (Pá, 5. 3. 2004 - 20:03)

Simco, mozna, ze Helena ze schovava i za dalsi jmena na tehle diskuse. No to je for! Heleno, kdyz uz tady chces vystupovat jako vice osob, tak si musis hlidat v hlavicce "Vase jmeno", vis?

Eva (Pá, 5. 3. 2004 - 18:03)

Co se týče Sébia také jsem tu řadu vyzkoušela, používala jsem ten čistící gel, zmatňující krém a pak jsem vyzkoušela to K2 a je zajímavý, že účinek nebyl tak dobrý jako jen s prvními dvěma výrobky - když jsem je používala, tak sem pleť měla asi v tom nejlepším stavu, s K2 ok ale ne zázrak. Dobré výsledky jsem měla tak s kosmetikou Ducray, s La Roche Posay a Vichy nic extra. Ted chci vyzkoušet něco nového rozhoduju se mezi značkama Avene, případně Neostrata a přírodní kosmetikou (Dr.Hauschka)-máte s nimi někdo nějaké zkušenosti?A co zkušenosti s laserem? Já jsem byla na chemickém peelingu jednou a zatímco přípravky s ovocnými kyselinami jsem používala bez problému a dobrými výsledky tak ten peeling mi pleť dlouhodobě zhoršil (i když možná v kombinace s nic extra kosmetikou, kterou jsem používala v té době) - začaly se mi dělat kolem pusy dělat takové ty "bílé" pupínky s hnisem co jdou vymačkávat, asi tři týdny po tom peelingu kdy mělo dojít ke zlepšení,každý den jsem měla aspon tři nové a jen v této oblasti - stalo se někomu něco podobného??? říkám rovnou, že moje akné je lehčího rázu pro ty co by mi chtěli vyčítat že si stěžuju na tři pupínky. Jistě jsou horší případy, ale pleť jsem měla již skoro v pořádku kromě černých teček na nose a najednou jsem vypadala že mám spalničky nebo neštovice

Simca (Pá, 5. 3. 2004 - 12:03)

Helena = mysa = tatáž osoba? :-))))

mysa (Pá, 5. 3. 2004 - 11:03)

Nejsem ani závistivá ani ješitná. A svý žiotní hodnoty mám dost pevně srovnaný. Normálně nesedím na netu a nepíšu do chat diskusí,ale strašně mě vytáčí lidi, co mají na všechno jen jediný správný způsob- jediný způsob jak zdravě jíst, jak vyzrát na akné,jak žít.....A mimochodem jako koncipientka v advokátní kanceláři si myslím, že jsem pomohla některým lidem nejen tím, že sedím a ťukám svý názory do PC. To je celý. P.S. a i měsíc, kterým bych se zabývala jenom sebou, by mi přišel jako ztracený. A klidně si můžeš myslet že jsem závistivá a zlá, je mi to jedno, jen mám jiný názor než Ty a to Tě asi dost štve,co?

Kačula (Pá, 5. 3. 2004 - 10:03)

Pro Alenu: Taky jsem si překla, že na ten laser půjdu ještě po třetí a asi naposledy. Je fakt, že mě ta dvě sezení zbavila asi 50% akné, ale taky je otázka jak to dlouho vydrží?Je to dost peněz, ale věřila jsem, že to pomůže.Asi zkusim nějakou antikoncepci na akné.Tak se měj a napiš jak ti pomohl ten třetí zákrok. Já dám taky vědět. Jdu na to koncem měsíce.

Simca (Pá, 5. 3. 2004 - 09:03)

Milá Heleno, co ti říká slovo tolerance? Empatie? Svoboda projevu? Ty tady jen do všech, kteří zrovna nesdílí stejný názor jako ty, rejpeš a rejpeš, s původním tématem má tato diskuze už pramálo společného. Místo, aby si tu lidi pomáhali a společně se pokusili zabojovat proti akné, tak se tu jen handrkují a štěkají na sebe. A výsledek? Nula. Místo, aby tu lidi našli pomoc, najdou tu jen zlost a nenávist, kterou tu rozséváš. Nebo už snad někomu Tvé rady pomohli??S.

Jakub (Pá, 5. 3. 2004 - 00:03)

Nejlepší lék na akné je Roaccutane.Doporučuji ho všem. Beru ho už druhý měsíc a nové boláky se mi už nedělají.Člověk musí,ale vydržet vedlejší účinky:Mám strašně suché rty a sliznici v nose. Potom se taky docela hodně potím.Při tancování jsem spocený raz dva. Nesmí se pít alkohol. Musí se podstupovat vyšetření krve kvůli cholesterolu. Berou se dvě tabletky denně vždy po jídle. A to je tak asi všechno.Musí se to prostě vydržet.Jestliže máte akné jděte k dermatologovi a zeptejte se ho na tento lék jestli by Vám ho doporučil.Když ne jděte k jinému. Já si myslím,že zatím lepší lék neexistuje. P.S. Jediná smůla pro holky je těhotenství.Tento lék může poškodit plod.

blue (Čt, 4. 3. 2004 - 23:03)

Asi tu taky končim.Kdyby někdo něco chtěl ohledně Wai's diety-něco konkrétního,tak pište do fóra Diskuse-nezařazené-Wai's diet

blue (Čt, 4. 3. 2004 - 22:03)

1)"Zato ty jseš Bůh, blue... a zjevně lidmi vůůůbec neopovrhuješ

Radka (Čt, 4. 3. 2004 - 22:03)

Heleno, to me zajima. Jak jsi vyzrala nad akne?

Helena (Čt, 4. 3. 2004 - 21:03)

"Jsi závistivá ješitná a opovrhuješ lidma...Hospody,diskotéky,vysmívání se,peníze,kariéra nebo hamburgry a cigára,tvůj osobní požitek??Pochlub se!!!Řekni,co ty v životě dokážeš.."Zato ty jseš Bůh, blue... a zjevně lidmi vůůůbec neopovrhuješ. Ty máš právo říkat lidem takový věci? Víš kulový o jejich životech a pliveš na ně jen proto, že s tebou nesouhlasí... Jo a zrovna od tebe se nechám poučovat, jestli drůbež je nebo není přenašečem salmonel...díky, na to mám lepší autority. A kdyby sis tu knihu přečetl pořádně, přišel bys na to, že i autor připouští určitá rizika, která ty vehementně popíráš. Kážeš o něčem, cos četl z rychlíku a pochopil jsi to tak ze 40% - resp. vybral sis z toho jen to, co se ti hodí do krámu. Radka: Reakce nebyly, protože není o čem. Omílat pořád dokola totéž, na to tady zrovna lidi čekají. Stejně jako na naše nenávistné výpady vůči sobě navzájem... Každej jsme řekli svoje, lidi, co to budou číst se můžou sami zamyslet, k čemu se přikloní. Nic jinýho v tom nevidím. Tak, teď už jsem se úplně vyčerpala ze všeho, co jsem chtěla říct, takže opouštím fórum. Lamentujte si tady nad tím, jak jsem blbá, nechápavá a že jsem si dovolila s akné bojovat (úspěšně) i bez diety. Ach, jaká troufalost. :) Mějte se hezky.

blue (Čt, 4. 3. 2004 - 20:03)

Mluvíš za mě:) Blbost je stojí víc než peníze....máš naprostou pravdu...hledají radu,ale pak si namluví že jí vlastně nehledali...Já neřikám,že už akné nemam,ale vidim,že se hojí a když chci, aby se mi netvořilo,tak to není problém..

blue (Čt, 4. 3. 2004 - 20:03)

"abych se z toho náhodou nepoblila. (Pokud ovšem budu mít to štěstí, že nebudu následně týden běhat s kamarádkou salmonelkou po ose postel-WC. :)) " Píšeš kraviny...nevyzkoušelas to tak čim nás tady krmíš?Salmonelu z toho nikdo nedostal.Mluvit o něčem co jsi nevyzkoušela....můžeš nám tady rovnou povídat,jaký by to bylo žít na Marsu...."KAŽDÁ léčba se u akné projevuje s latencí týdnů až měsíců, to snad ví každý

petr (Čt, 4. 3. 2004 - 20:03)

K2 je nejlepší,ve 24 letech jsem konečně objevil to nejlepší, bez parabenů, kůže je hladká , za 400 kč to nejlepší

Reklama

Přidat komentář