Reklama

akne

marketa (Po, 21. 2. 2005 - 21:02)

drahý jiříku!minulý týden jsem podstoupila jedno sezení na Smoothbeamu a musím říci,že to ani tolik nestojí resp. pokud si necháš dělat 1/2 obličeje vyjde to na 1500,-+umrtvující maska 300,-Kč.Je potřeba jít 3x aby byly úspěchy viditělné a omezilo to natolik produkci mazových žláž,že se nebudou dělat ty hluboké a zánětlivé vyrážky.Musím říci,že po prvním sezením vidím vyhlazovací účinky.Slyšela jsem,že by se kúra měla opakovat po dobu 3 let a pokud by mi to vydrželo na celý rok,klidně to podstoupím,protože když si spočítám,kolik jsem do toho investovala a nyní by nebyla žádná zvláštní péče nutná,tak bych to klidně opakovala.Každý reaguje individuálně a pokud všechno pošleš někam,tak si nestěžuj nebo takoví jako ty,že máte problémy.Já vyzkoušela x kosmetiky a každou novinku.Teď vím,že nej kosmetika je Sébium, Glyko A a popř. pro změnu Ducray, Neostrata,což je taky řada s kyselinami.Snažím se výrobky resp. jednotlivé řady měnit,ať si pleť nezvyká,Takže jděte do toho a věřte,protože ta psychika může udělat divy!!!Mějte se

Jirka (Po, 21. 2. 2005 - 12:02)

Takze kdyz to shrnu tak laser smoothbeam je docela na ho... Bude me to stat okolo 10.000,- po zakrocích budu vypadat jako pomeranč a ještě mě to akné zbaví jen na pár měsícu jak řekl někdo předemnou. Je to tak?

w (Pá, 18. 2. 2005 - 14:02)

Ahoj, má někdo zkušenosti s kolagenem? Má pomáhat na redukci jizev, strií..,také na stahování pórů. Je dražší,proto bych nechtěla zbytečně vyhodit peníze. Díky

tereza (Pá, 18. 2. 2005 - 00:02)

No právě - já se vůbec divím, že jste na takovou pitomost přistoupila. Ta lékařka je cvok. Buď léky berte, tak jak jsou předepsány nebo je neberte vůbec. S hormony si nemůžete zahrávat. Zkuste nějakou modernější antikoncepci nebo se na ni vykašlete úplně, jen nehazardujte. Akné není žádná slast, ale dá se s ním žít, hlavně si ho nesmíme nechat přerůst přes hlavu, že to pro nás bude alfa - omega našich myšlenek.

Dominika (Čt, 17. 2. 2005 - 15:02)

Ahoj Tereze,polila sa tazko....nozikom na pol, ale slo to. Zmizli depresie, celulitida, zilky. Ale po dvoch mesiacoch sa pokazil cyklus, takze ani toto nie je riesenie:((((

Josef (St, 16. 2. 2005 - 20:02)

nevite cim to je, ze kdyz se mi udela bolak na cele, tak vetsinou se ani neudela bila cepicka, a behem par dnu to hned zaleze, a flek do tejdnu ci dvouch hned zmizi, pritom kdyz se mi udela na tvari, tak to vetsinou dospeje k bile cepicce, ktera uschne a pak se odloupne, ale tmavy flek tam zustane dobrych 1-2 mesicu.........nevite cim to je??

dydžej (St, 16. 2. 2005 - 12:02)

Není to reklama na Wobenzym, synovi opravdu po 14 dnech zmizely všechny velke bolaky na zadech, zustaly samozrejme jizvicky po tech starych nebo ucpane pory, ale jinak opravdu OK. Dcera ma zas akne "jen" na obliceji, bere Dianu, byla 4xna laseru, po poslednim zakroku (prosinec)mela puchyre... Vypadalo to dost hrozne. Az ted je videt zlepseni. Pouziva take Sebium, s tim je moc spokojena. Wobenzym bere taky, tezko rict, jestli ji taky zabral, kdyz uz toho tolik podstoupila.

lela (Út, 15. 2. 2005 - 11:02)

jarishovu vodu maju aj na slovensku v kazdej vacsej lekarni.normalka opytas jarishovu vodu a mnozstvo.ja si kupujem asi 2dcl.mne to nejako vyrazne nepomaha.

tereza (Út, 15. 2. 2005 - 09:02)

no tak to je bomba - a jak tu pilulku proboha půlíte (malá tvrdá kulatá)? přepilujete skalpelem nebo rozdrtíte, pak odměříte na laboratorních vahách 50%? A užíváte je oněch 21 dní po půlkách, pak přestávka 7 dní nebo jedete v kuse? zase dost ušetříte, jen co je pravda... Svěřte se nám, prosím, tohle je zatím největší nesmysl, co jsem tady četla.

Dominika (Ne, 13. 2. 2005 - 22:02)

Lena: ja mam nadmerne reaktivnu plet, resp. tu najhorsu moznu, co existuje, suchu s dost hlbokou akne formou. Glyko A som pouzivat nemohla, plet bola cervena a podrazdena, a straaaasne svrbela.Pomohla len Diane 35, co ma ale ine negativne ucinky.Ist k lekarovi je vzdy zle, bohuzial, nevedia liecit, len potlacat priznaky. A to tak, ze Ti daju liek, ktory sposobi iny negativny jav. Ach jo.Dobre skusenosti mam len s akupunkturou. Inac, lekarka mi poradila brat len polku Diany 35 a ta polka mi staci, s tym ale, ze nie som chranena pred otehotnenim, co je tiez na houby, ale mate niekto podobne skusenosti, to je uzivat len polku Diany. Mne uplne zmyzli depresie, celulitida a zilky. Poznate nejaku inu HAK, ktora je dobra na akne, ale rovnako dobra, ako Diane?

Yara (Ne, 13. 2. 2005 - 15:02)

Nevie niekto z vas, ci je dostat tu ospevovanu Jarishovu vodu aj na Slovensku????

niki (Pá, 11. 2. 2005 - 12:02)

koupila jsem si tu jarishovu vodu (o ktere se tady pise) a ono to fakt zabira!!!! neuveritelny?!?!

Káťa (Pá, 11. 2. 2005 - 12:02)

Jakou máte zkušenost s novym krémem sebium AKN, já teda musim říct že mi vic vyhovoval sebium K2.Nevite jestli se dá jeste sehnat?

lena (Pá, 11. 2. 2005 - 12:02)

Dá se GLYKO A používat i když mám nadměrně reaktivní pleť?Nerada bych pak vypadala jak rajče,přece jenom je v tom kyselina.Díky

karmena (Čt, 10. 2. 2005 - 18:02)

lenka po Glyku A sa ti plet olupuje ale nie viditelne ved je to volne predajne a v malej koncentracii a podla mna to jazvicky moze vylepsit lebo sa potom uplne vyhladi plet ale to ze by zmizli to sa mi nezda,ale na flaky to pomaha.a celkovo to skrasli plet.A ja som mala do tyzdna plet uplne cistu ale to zavisi aj od toho v akom stave akne mate.a taka rada pre vsetkych s akne:skuste vypit aspon tri az styri litre bezbublinkovej vody,pripadne bylinnych cajov alebo kombuchy denne a uvidite ze to pojde a ti odvaznejsi od zakladu zmente svoj jedalnicek.Napr.:olivovy olej,celozrnna ryza a muka,zelenina ovocie.bez sladkosti,masa a bieleho peciva a pod.

Helena (Čt, 10. 2. 2005 - 17:02)

dydzej: Nejak si neumim predstavit, ze by se za 14 dni nekomu mohla zada "uplne vycistit". Kazdy, kdo na akne trpi, tak vi, ze i kdyz se akne dobre hoji, tak s bolacky a neprijemnymi cervenymi fleky se bojuje jeste nekolik mesicu. To, ze se prestanou tvorit nove, jeste neznamena, ze tech starych se zbavis jak mavnutim kouzelneho proutku. Nebyt toho casoveho udaje, tak bych ti verila... takhle to zavani akorat reklamou.

lela (Čt, 10. 2. 2005 - 11:02)

ja pouzivam asi 3tyzdne glykoA.pokozka sa nejako viditelne nelupe.myslim ze sa pokozka lupe po velmi malich ciastockach ktore sa zmyvaju pri oplachovani glykaA.

Fixi (Čt, 10. 2. 2005 - 11:02)

Je mi 30 a na akne jsem seste pred 2r trpela taky. Trochu mi pomohlo uzivani antikoncepce, ale ne uplne. Jednou jsem dostala antibiotika Doxibene na neco uplne jineho a v navodu je psany, ze jsou i na bakterie zpusobujici akne. To mi pomohlo taky, ale nesmi se to zanedbat a jak je videt uspech tak se na to vykaslat! Pouzivam kosmetiku z lekarny Sebium, ktera je sice drazsi ale zas dyl vydrzi a je opravdu ucinna. Naproto nevhodne jsou pletove vody a myci gely s alkoholem, at uz je vyrobci vychvaluji az do nebe!

lenka (Čt, 10. 2. 2005 - 09:02)

Za jak dlouho po pouzivani glyco A se zacne odlupovat pokozka ? Pouzivam asi tyden a porad nic

karmena (St, 9. 2. 2005 - 19:02)

Ahojte.Na akne je najlepsi smoothbeam a ked nie tak skuste 12 percentne GlykoA to je perfektne neviem ako je to s jazvami ci tiez mozu uplne zmyznut ale na akne a komedony to zabera super ,skosa ze mi ho nemohla odporucit moja kozna skor...tak skuste

Reklama

Přidat komentář