Reklama

Alergie na potraviny

Martina (So, 28. 2. 2015 - 15:02)

Je to tu mrtvé už pět let, ale potvrzují předchozí, také mě bolí klouby. Mám INTOLERANCI na potraviny, u lékařů vám to snad ani nezjistí. Vše jsem si vysledovala sama. Když nemáte klasickou alergii, tak se s vámi nikdo z Dr. nebaví. Mám dotaz: MÁTE NĚKDO I ATOPICKÝ EKZÉM ČI RŮŽOVKU NA OBLIČEJI, což způsobuje i reakce na HISTAMIN? Já už 3.rok a ničím se toho nemůžu zbavit. Dietu držím.

megi (Čt, 25. 3. 2010 - 19:03)

no alergie na jidlo je a taky se projevuje bolestí kloubu

jenis (St, 14. 10. 2009 - 11:10)

vice pribehu na www.tojesila.cz

oldřich (Po, 12. 10. 2009 - 21:10)

ahoj chtěl jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s alergii na ptraviny kombinace mléko bílek rajčata a papryka???? no je toho víc ale tohle je nejhorší........ cokoli , co jíst něké stranky forum atd. prostě všechno dík ......... [email protected]

Monika 2 (Út, 24. 7. 2007 - 13:07)

Potřebovala byc udělat testy , na jake potraviny jsme alergicka...nevite, kdo by mi je v praze mohl udelat? Chodim na alergologii, ale paní doktorka muj problem uzavira, ze jde o dedicny atopicky ekzem, mam ho ale teprv dva roky

Terina (Po, 18. 6. 2007 - 13:06)

Dobrý den, před 2 lety mi byla diagnostikována alergie na mléko a lepek. Alergolog mi udelal znovu rozbor z krve na alergie a pry lepek je zcela v poradku a muzu ho zase jist. Tak nevim, jestli je mozne, aby alergie na lepek zcela zmizela. Zacala jsem jist potraviny s lepkem a trochu mam problemy, co jsem mela predtim - skrabani v krku a slabouckou rymu. Tak nevim, jestli muzu opravdu lepek jist.

Návštěvník (Pá, 23. 3. 2007 - 00:03)

makrelko, 100%

makrelka (Čt, 22. 3. 2007 - 19:03)

Dobrý den,
v poslední době jsem si všimla, že po konzumaci jídla s tropickým ovocem a rajčat mě svědí celé tělo a naskáká mi jakoby červená husí kůže - popřípadě malé flíčky- ale ty moc ne. Vždy předtím jsem jedla tvaroh s ananasem, nebo jogurt s tropickým ovocem, červeným pomerančem nebo rajčatový salát. Svědění se dostaví asi do 10-15 minut. Myslíte si že to může být alergie?

Lenka (So, 17. 6. 2006 - 08:06)

Muze to byt jen nesnasenlivost melka, ne primo alergie na laktozu, je to rozdil... Testy na potraviny se delaji, normalne na alergologii, ale jsou stejne nepresne, slouzi az k tomu, kdyz ma clovek vazne podezreni na urcitou potravinu. Musi se to proste zjistit dietou, s postupnym zarazovanim ruznych veci. Delala jsem to stejne, je to tezky, ale ted vim, cemu se vyhnout!

monika (Pá, 16. 6. 2006 - 23:06)

mě dělali testy na potraviny na gastroenterologii. Pro Marii- jasná alergie na laktózu. Mám ji taky.

Leona (Pá, 16. 6. 2006 - 21:06)

Nevite nekdo, kde se v Praze daji udelat spolehlive testy, na ktere potraviny jsem alergicka. Sama to nedokazu vypozorovat. Stalo se mi to dvakrat po jidle v restauraci, pokazde jinde a jedla jsem neco jineho. Cela jsem otekla a cele telo priserne svedelo. Po antihistaminovem prasku to preslo.

Romča (Pá, 16. 6. 2006 - 08:06)

Ja kdyz snim jidlo, kde by mohla byt jen stopa orechu (coz je temer ve vsem) mam anafylakticky sok. Takze jkdyz je po potravine snedene jen ve velkem mnozstvi spatne, alergie to neni, ale nesnasenlivost.

Hanka (Čt, 10. 11. 2005 - 08:11)

Marie,berte svou alergii vážně.Tělo tak reaguje ne náhodou.Mám skvělé zkušenosti s paní Dadákovou,která vám už odpovídala.Mohu vřele doporučit!

Marie (Po, 5. 9. 2005 - 10:09)

Dobrý den Katko, tak s ořechy mám také problém, a už jsem si na to zvykla. Miluju totiž lískové ořechy a buráky. Ale musím se krotit. Když jsem snědla větší množství, tak mi bylo špatně :o(

Marie (Po, 5. 9. 2005 - 10:09)

Dobrý den, děkuji za odpověď. Již jsem s tím byla u lékaře a dostala jsem zatím na 10 dní léky na průchodnost žlučníkových šťáv, tak uvidíme, zda pomohou. Bylinkové čaje piji a řekla bych, že hodně. Jinak dík za radu s tím vitamínem B, asi mi opravdu chybí. V 15ti letech jsem užívala Pyridoxin, který byl právě na tyto problémy s akné, myslím, že si jej zakoupím. Také jsem už přišla na to, že je dobré mít pravidelný teplý oběd a co se týče toho kafe a mléka - tak jsem zašla do zdravé výživy, koupila vitakávu a sušenou sojovou smetanu, zatím mi to nevadí ... Spíš jsem si myslela,jestli nemám alergii na lepek nebo tak něco, když mi vadí mléko a jogurty ...

Marie (Pá, 2. 9. 2005 - 14:09)

Dobrý den, zjistila jsem, že mám alergii na některé potraviny, jako na kafe, kapucino, mléko, jogurty, jahody, hroznové víno ... Co s tím? Jak to specifikovat? Mám tyto potraviny, jako třeba mléko, jogurt a kafe něším nahradit? Nemám s tím zkušenost, prosím, poraďte mi. Děkuji

katka (Čt, 1. 9. 2005 - 17:09)

ja zase nedavno zjistila, ze muj organismus neni schopen stravit orechy..

JANA DADAKOVA (Čt, 1. 9. 2005 - 16:09)

Paní Marie,problémy žaludeční vám zklidní bylinné čaje a chybí vám vitamín b a osypání je věc druhá, která patří k nemoci alergie.Zabývám se zdravou výživou a přírodními vit.=pokud budete chtít řešit napište mi.J.D.

Marie (Čt, 1. 9. 2005 - 10:09)

Dobrý den,mám malý problém.Za posledních půl roku jsem zjistila, že mi vadí kafe,kapucino,latte a tak. Pak mám poslední dobou problémy s trávením a vadí mi mléko a jogurty - ne však kefír. Po jahodách a hroznovém vínu se osypu. Nevím, co mám dělat,mám změnit vyživu?

Reklama

Přidat komentář