Reklama

alergie na potraviny

karelŠtvrtí (53 (Pá, 10. 6. 2011 - 22:06)

já mám klíště na zadku, a to mi vadí. Taky se bojím, aby mi neuškodilo. Nevíte - nezpůsobuje klíště taky demenci?

jinak vím , že na tom nejsem dobře, ..vím to

. (Pá, 10. 6. 2011 - 16:06)

VELKÝ DAŇOVÝ PODVOD !

Když jsem se zamyslel nad návrhem „změkčené“ daňové reformy a zjistil, že to je divadýlko s velkým podvodem.

Budeme počítat se základem 100 Kč:

dnes je daň 10% ze 100 Kč = 10,00 celkem cena vč. DPH 110 Kč
v roce 2012 bude 14,5% = 14,55 cena vč.DPH 114,50

Nesmíte zapomenout, že v roce 2013 se bude daň 17,5% počítat ne z dnešních 100Kč, ale z částky zvýšené v příštím roce o 14,5%

Takže bude:
2013 17,5% ze 114,5 = 20,03 cena celkem 120,03
---------

PŮVODNÍ NÁVRH BYL 20% 120,00Kč

Takže to mají ty ku… velmi dobře spočítané.

Ve skutečnosti zvednou DPH na 20%,
i když to vypadá, že „jen“ na 17,5%

kukuji (Pá, 10. 6. 2011 - 14:06)

ahoj prosím o radu..včera jsem snědla kolem 17: 00 večer jsem cítíla že ,,mi hoří obličej,, šla jsem spat okolo 12 hodiny večerní a v 5 ráno jsem se probudila a cela jsem se škrábala a hořela mi pulka obličejej..rano jsem byla u doktorky a tam mi dala masticku..Já si myslim ze to je z tech merunek,ale ze jsem je jedla jsem si vzpomnela az jsem byla doma..prosím co mám dělat? mate nekdo nejake podobne zkušenosti? a jsm unavena a boli me oči :( a večer chci jit na diskoteku už se na ni těším 14 dní!! ach božee:(( dekuji moc'

Lenka (St, 19. 9. 2007 - 12:09)

V každém případě je třeba si maximálně posílit vlastní imunitní systém, dodávat tělu dostatek všech živin a hlavně zajistit jejich co nejlepší vstřebávání. V poslední době máme výborné výsledky s novými potravinovými doplňky, které jsou schopné toto všechno tělu zabezpečit dospělým i dětem. O konkrétní doporučení si můžete napsat na pas.sun"seznam.cz'

Katka (St, 19. 9. 2007 - 10:09)

Před třemi lety se mi projevila poprvé v životě potravinová alergie kterou vyvolalo údajně štípnutí od včely. Nevěděla jsem co to je, po jídle jsem se osypala, svědělo mi celé tělo a zdravotní stav se mi zhoršoval s každým jídlem to bylo horší a horší, nemohla jsem dýchat končila jsem vždy v nemocnici na injekcích a kapačkách a nikdo nevěděl co s tím. jednoho dne jsem se dozvěděla o doktorovi Nouzovi, ordinaci má na Praze 1 (http://www.imunologie.cz/). Pan doktor udělal všechny možné testy a nasadil mi wobenzym (léčka za 2500 kč) a taky vyzkoušel prášky které mi nejlépe na alergii zybíraly. dnes mohu říct, že jsem tak 2 roky zase zdravá jen občas tak 3x do roka se lehce osypu, vezmu si prášek a je to v pohodě. a to žádné prášky preventivně neberu.'

AAAAA (Út, 18. 9. 2007 - 11:09)

Testy na potraviny ti udělají na imunologii,nech se tam poslat.Domácí test si můžeš udělat nepij 2dny mléko a nejez nic mléčného sýry jogurty po dvou dnech ráno vypij hrnek mléka a nejez nic 5hodin,pokud dostaneš průjem nebo nadýmání nebo křeče hned po požití nebo do 48hodin pak je to alergie na mléko,u jiných potravin se to těžko testuje u některých ti začne téci z nosu některé tě proženou a u některých se osypeš.'

Agata (Po, 17. 9. 2007 - 11:09)

Objevil se mi pred dvema lety po brani antibiotik a po stresu atopicky ekzem, na alergologii mi doktorka udelal jen testy kozni na par zakladnich potravin, krevni testy na cele spektrum potravin mi udelat nechce, ze je to pry neprukazne (a asi taky drahe), nemate nekdo tip, jak potravinove alergeny zjistit? Nekde jsme slysela, ze je dobre jist treba 2-3 tydny jen suchou ryzi a postupne pridavat jednotlive potraviny. Nemate s tim nekdo zkusenost?

monika (Pá, 29. 12. 2006 - 19:12)

Karin, mě to řekla i doktorka, že kdo má problémy se ŠŽ, tak má obvykle rozhozený i trávení/a to dr. na hematologii, protože mám i problémy s krvinkama/. Nikdo nikdy před tím se nad tím nepozastavil. Ale to až po tom co jsem absolvovala hromadu vyšetření stejně jako ty. Lepek mám hraniční, alergii na mlíko silnou. Taky mám nespecifický střevní zánět a dráždivý tračník. Jsem 9 let po úplným odstranění ŠŽ. Taky mě pálívalo v krku a taky jsem furt musela něco pít, aby to přešlo, ale stejně to nepomáhalo. Teď beru léky na ŠŽ, na chronický zánět střev a pak BION3 což jsou vítamíny a lactobacily v jednom. Držím bezmléčnou dietu. Problémy mám o dost menší.'

Karin (Pá, 29. 12. 2006 - 00:12)

Dobrý den, mám taky problémy s trávením, nekdy mívám šílené bolesti, léčím se na štítnou žlázu-protilátky, poslední tři roky se k tomu přidaly trávicí potíže, prošla jsem operací slepáku, operací krčních mandlí po častých angínách, enteroklýsou, kolonoskopii, enteroskopii a já nevím, čím vším,stále mě pálí v krku a hodně nadýmá.Lékařům se nepodařilo potvrdit alergii na lepek, ale ani vyvrátit. Když jsem na bezlepkové dietě, je mi lépe, mohu fungovat, přesto mám bolesti v levém boku a nateklou levou uzlinu v krku - jen jsem vypozorovala, že tělo je velmi propojené, pálení v krku je intenzivní, když si dám kofein, když mouku-tak hned mám horečky - můžete někdo poradit? Nemáte někdo podobné problémy? Překvapuje mě, že taky píšete, že máte problémy se štítnou žlázou a trávením - je možné, že to spolu také souvisí.- Po těch letech zbytečných operací - kdy mě pálelo v krku, vytrhli mandle, pálelo dál- pak vylučovací metodou přišli na to, že to problém mandlí zřejmě nebyl a za další roky přišli na štítnou žlázu - už se musím dívat na tělo jako na celek. Poraďte prosím děkuji'

¨Luca (Út, 21. 11. 2006 - 17:11)

Nemůžu jíst hromadu věcí - mléko, mléčné výrobky, ořechy, jablka, mrkev... můžu pokračovat. Už jsem si po skoro 5 letech zvykla. Pomohlo mi jíst tablety s Lactobacillem (více drhů v jedné tabletce). Viditelné zlepšení jsem viděla tak po 3 mšsícich, ale je to ted super, nemela jsem skoro rok záchvat a drív jsem bězela na WC skoro po vsem...'

Dana (Út, 21. 11. 2006 - 13:11)

Moje dcera měla taky alergii na potraviny, dělala jsem jí rýžové palačinky a věci z kukuřičné,sojové mouky.Mel si doma rýži syrovou a vař si kaše se skořicí,kakaem,madem.Sežeň si alergickou kuchařku.Na intru jes polistyrén pufovaný chléb s marmeládou,medem.Varené ovesné vločky na slano nebo na sladko. Zajdi si do racio prodejny.Na vymizení příznaků pí dlouhodobě čaj z máty a heřmánku pít 3 týdny 1 týden pauza 3týdny atd.Alergie na potraviny je zánět střeva a léčí se přísnou dietu potravin a čajam.'

Dana (Út, 21. 11. 2006 - 13:11)

Moje dcera měla taky alergii na potraviny, dělala jsem jí rýžové palačinky a věci z kukuřičné,sojové mouky.Mel si doma rýži syrovou a vař si kaše se skořicí,kakaem,madem.Sežeň si alergickou kuchařku.Na intru jes polistyrén pufovaný chléb s marmeládou,medem.Varené ovesné vločky na slano nebo na sladko. Zajdi si do racio prodejny.Na vymizení příznaků pí dlouhodobě čaj z máty a heřmánku pít 3 týdny 1 týden pauza 3týdny atd.Alergie na potraviny je zánět střeva a léčí se přísnou dietu potravin a čajam.'

Dana (Út, 21. 11. 2006 - 13:11)

Moje dcera měla taky alergii na potraviny, dělala jsem jí rýžové palačinky a věci z kukuřičné,sojové mouky.Mel si doma rýži syrovou a vař si kaše se skořicí,kakaem,madem.Sežeň si alergickou kuchařku.Na intru jes polistyrén pufovaný chléb s marmeládou,medem.Varené ovesné vločky na slano nebo na sladko. Zajdi si do racio prodejny.Na vymizení příznaků pí dlouhodobě čaj z máty a heřmánku pít 3 týdny 1 týden pauza 3týdny atd.Alergie na potraviny je zánět střeva a léčí se přísnou dietu potravin a čajam.'

Dana (Út, 21. 11. 2006 - 13:11)

Moje dcera měla taky alergii na potraviny, dělala jsem jí rýžové palačinky a věci z kukuřičné,sojové mouky.Mel si doma rýži syrovou a vař si kaše se skořicí,kakaem,madem.Sežeň si alergickou kuchařku.Na intru jes polistyrén pufovaný chléb s marmeládou,medem.Varené ovesné vločky na slano nebo na sladko. Zajdi si do racio prodejny.Na vymizení příznaků pí dlouhodobě čaj z máty a heřmánku pít 3 týdny 1 týden pauza 3týdny atd.Alergie na potraviny je zánět střeva a léčí se přísnou dietu potravin a čajam.'

monika (St, 30. 7. 2003 - 13:07)

acimel mi taky radili,ale vzhledem k tomu,že je tam mlíko,tak to pokoušet nebudu.Celozrnné výrobky celkem můžu,ale třeba müsli je moje "smrt".Mám bolesti jak kdybych rodila.Jo a léčitelka celkem pomáhá.'

kapka (St, 16. 7. 2003 - 09:07)

ahoj holky, stava sae mi presne to stejny, trva to asi dva roky, ted se to zhorsuje hlavne po ovoci,to me casto odrovna na par hodin, mam krece a omdlivam,...s mlikem nevim,snad ne, moc ho nepiju, mlecne vzrobky mi nic nedelaji, nejdriv lekari rikali,ze mi chybi horcik, pak zelezo, pak ze mozna jim moc sacharidu,tak zeleninu a celozrnny pecivo, ted zas ze celozrnne muze drazdit streva,...uz tomu vubec nerozumim, ted to nepiju, ale vzpomnam si, ze actimel mi hodne pomahal, mozna je to pod vlivem reklamy,ale to je snad jedno,kdyz to pomuze

monika (Po, 14. 7. 2003 - 18:07)

Majko,někdy mi bývá zle i po rýžovým suchým chlebu,takže myslím,ze to kombinací potravin nebude.Začala jsem teď jest před skoro každým jídlem acidofilus a trošinku se to zlepšilo.'

majka (Út, 1. 7. 2003 - 19:07)

Třeba nejde o alergii, ale jen nevhodné kombinace potravin. To by chtělo podrobnější informace, aby šel udělat nějaký závěr.'

monika (Út, 1. 7. 2003 - 18:07)

Když tak koukám na datum,tak si říkám,že odpověď už asi nemá smysl,ale zkouším to i tak.Mám stejný problém jako ty.Teda až na tu váhu-s tou jsem na tom normálně.Asi proto,že mám jen alergii na mlíko a částečně na lepek.Někdy mi,ale připadá jak kdybych měla snad na na všechno jídlo.Začalo mi to před 20 měsíci a jsem z toho zoufalá.Neustále mi je zle a někdy mám takový bolesti,že nejsem schopná vylézt z postele.Taky mám neustále buď zácpu nebo průjem.Doktoři si neví rady-vyzkoušela jsem už kde co.Minulej týden jsem začala chodit k léčitelce.Doufám,že mi pomůže.Mám prý absolvovat 4 sezení a mám za sebou už dve.Takže pak dám vědět jestli to pomohlo.'

Návštěvník (So, 30. 11. 2002 - 13:11)

Prosim o radu.Uz nevim kam jit , tak pisi vam.Je mi 18 let.Vážim 45 kilo ale snažim se přibrat.Asi 3 roky mě trápí problémy se žaludkem, s břichem.Po každém jídle mi bylo špatně, pocit na zvracení, bolesti břicha. Neustále zácpa.Zhoršilo se to po vyoperování štítné žlázy.Homeopatem mi byla zjištěna alergie na potraviny.Ale jedná se bohužel o vše co je v potravě.mléko, kvasnice, vajíčka, hlavně bílek,sanitru a jiné.Jsem na intru tak nevim jak tam jíst.Je na to nějaký lék. Děkuji'

Reklama

Přidat komentář