Reklama

alergie

Jindra (Pá, 11. 11. 2011 - 14:11)

www.zdravi-a-uspech.cz

Hana B. (Pá, 11. 11. 2011 - 13:11)

Není jednoduché si udělat...Měla jsem problémy s dýcháním, proto jsem byla na operaci nosní přepážky, ale problémy přetrvávají a jsou ještě větší. V jednom příspěvku z 25.6.2001 od Evy píše tytéž problémy a že jí pomáhají léky na alergii. Nevíte někdo jaké to jsou léky? Díky za radu

Martina (St, 7. 9. 2011 - 14:09)

Dobrý den, pokud máte nějaké problémy,aŤ už psychické nebo fyzické-fyzické vznikají často právě stresem zkustě kurz EFT!EFT odstraní v podvědomí přímo příčinu problému,která nám způsobuje,že z toho onemocníme,takže se můžeme uzdravit.Výsledky jsou trvalé, po zpracování všech aspektů.Pokud máte např.strach z pavouků,tak se tzv"vyťuká" např.si vzpomenete,že vás tím někdy někdo v dětství vystrašil,tohle trauma se podvědomě zpracuje a potom když se na toho pavouka podíváte,budete se cítit úplně v klidu a vůbec vám nebude vadit.EFT se dá použít téměř na všechny problémy!A hlavně se nemucíte vědomě snažit něco překonávat,ale jakmile se to upraví v podvědomí,prostě vás ten problém nebude tížit.Je to opravdu jediná metoda, která mi změnila naprosto život!:-)moc doporučuji.Můžete se na stránkách přihlásit na kurz a pak na sobě pracovat i sám doma.Mějte se krsáně a všem přeji,aby byli zdaví a šťastní:-)

Mari (Po, 11. 7. 2011 - 17:07)

dobrý den,
chtěla bych vás varovat před užíváním vakcín, tuším, že se tomu říká desenzibilizace, i když to alergologové na vás zkoušejí celkem často. Bylo mi řečeno, že to zasahuje do imunity. Dávali mi to když mi bylo 14 v době, kdy jsem přišla do puberty. Vždy v ten den, kdy mi to píchli jsem se cítila hrozně slabá a pak jsem začala i padat a měla jsem problém se zvednout. Po pár dnech to odeznělo, ale pak jsem dostala nějaké nachlazení a byla jsem čím dál tím víc slabší, že jsem přestávala chodit, žvýkat atd. Po třech měsících mi zjistili autoimunní nemoc - Myastenii Gravis. Vím, že těch příčin u autoimunních nemocí je víc, ale myslím, že bez vakcín by se to nestalo. Dneska jsem slyšela, že kamarádce se stalo to samé jen ji čeká jiná autoimunní nemoc a i předtím, když jsem ty vakcíny dostávala mě pár lidí varovalo. Sobě už nepomůžu, tyto nemoci jsou složité a neléčitelné, ale možná pomůžu vám. Hezký den, M.

Jiří (Čt, 7. 7. 2011 - 21:07)

Alergie není příčina nemoci ,ale důsledek.Naprostá většina alergických reakcí organizmu, stejně jako ekzémy, má příčinu v kyselinami zaneseném a zahleněném organizmu a zaneseném tlustém střevě.Odstranit toto zanesení, není zase tak složité, ale moderní medicína se tím vůbec nezatěžuje, neřeší příčiny problému a naopak velice důkladně zkoumá důsledky celého problému. Pacient tím získává mylný pocit, že je o něj pečováno a složitými rozbory se zjišťuje, na co všechno je daný člověk alergický.Prášky,kapky,mastičky nic neřeší důležitá je změna jídeníčku s vyloučením cukru,mouky,mléčných výrobků,živočišných tuků a soli.A dále očista celého organizmu hlavně tlustého střeva a srovnání pH moče na správné hodnoty stejně jako udržovat perfektní trávení a pravidelnou stolici.Chce to ale pevnou vůli a taky to zabere nějaký čas,ale většina lidí nemá ten čas a vůli něco měnit už vůbec ne a tak budou raději trpět.

Janula (Pá, 19. 12. 2008 - 11:12)

Dobry den , uz rok a pul mi doktor píchá prošlou vakcínu na elergii , uz jsem ho na to upozornovala ,ale řekl mi že to nevadí a pokud tekutina v zkumance je ještě tekutá a neztuhla ,muže mi ji pořád píchat , je ti pravda? za měsíc mám jit na další pichanec a vakcina už bude skoro druhý rok prošlá ,mám ztoho jen obavy.

Návštěvník (Út, 11. 11. 2008 - 08:11)

I VÁM POMŮŽEME UDĚLAT NĚCO PODSTATNÉHO PRO VAŠE ZDRAVÍ.
Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají mnohdy považovány za obtížně léčitelné nebo dokonce nevyléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a úroveň homeostázy, zmenšit obtíže s nemocí spojené a tím zlepšit kvalitu života.
Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste.
Nabízíme:
* vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu,
* dlouhodobé zkušenosti,
* individuální přístup a konzultaci s lékařem,
* účinné preparáty (na rozdíl od

Zdenka (Út, 28. 10. 2008 - 11:10)

Dobrý den, přes týden studuji v jiném městě kde nejsem registrována u žádného lékaře. Mám alergii projevující se ošklivou vyrážkou, na kterou mi pomáhá lék xyzal. Nyní mi ale došel a alespoň dva týdny se k mému doktorovi určitě nedostanu. Existuje možnost že by mi například na pohotovosti předepsali další krabičku? Vůbec netuším kam se mám obrátit... Vyrážka se začne objevovat už po 24 hodinách po posledním prášku. Na zdraví mě nejspíš nijak neohrožuje, ale je značně nepříjemná.. Předem děkuji za reakce. (můj mail zdenkasitova AT seznam DOT cz

petr (Út, 21. 10. 2008 - 22:10)

dobrý den přitelkyně je alergická na roztoče sem se dočetl že sou nějaky protiroztočoví potahy máte stim někdo skušenosti? jedná se přimo o povlaky značky Pristine sou na těhle stránkách http://www.stopalergii.cz/inshop/scripts/price_list.asp?InfoPage=tree/pristine.htm

jirka (Út, 8. 7. 2008 - 09:07)

jestli můžete pošlete mi vaše rady na givmi"seznam.cz

jirka (Út, 8. 7. 2008 - 09:07)

Mám takový malí problémek vždy po holení přirození mám asi alergickou reakci něco jako vyrážku skoušel sem vodu po holení a nezabírá t!máte prosím nějako radu nebo vychytávku???prosím poradte

Lucko... (Út, 24. 6. 2008 - 18:06)

zkus Preventan akut.

Jana (So, 31. 5. 2008 - 10:05)

Přesně tak, však jsem psala, ať na alergoogii zajde pro léky.

V sezóně by byly testy nepřesné a potíže při testech by byly mnohem horší.

Měla jsem stejné potíže, tak mi toto při návštěvě řekla doktorka.

Ruby (Pá, 30. 5. 2008 - 23:05)

Testy se dělají mimo sezózu, ale to neznamená, že nemůžete zajít na alergologii. Určitě Vás vybaví léky a minimalizují tak Vaše obtíže. Důvod odkladu testů je kvůli senzibilizaci-tzn.mohlo by dojít ke zhoršení Vašich obtíží. Návštěvu neodkládejte, alergie je velice nepříjemná a pěkné chvilky s dítětem, plus trpělivá maminka bez nervozity, Vám snad za tu chvilku u doktora stojí:)

Návštěvník (St, 28. 5. 2008 - 19:05)

Testy se nedělají jen mimo sezonu,takže se klidně Lucko na alergo objednej!!

JAna (St, 28. 5. 2008 - 13:05)

Popiš sestřičče své problémy, akutní případy objednají o hodně dříve. Sice Ti teď nezjistí, na co jsi alergická, testy se dělají mimo sezónu, ale alespon ti napíše léky, kapky a podobně na zmírnění obtíží.

Lucka (St, 28. 5. 2008 - 12:05)

Dobrý den v posledních dnech mám velký problém vyjít ven strašně mě svědí, štípou a pálejí oči z nosu mi teče jako z kohoutku. A nevím co dělat ráda bych navštívila alergologa, jen nevím zda by mne již v sezóně vyšetřil. Nerada bych něco zandbala. když jsem se snyme venku občas mám porblém i s dýcháním a nejčastějsi se mi to vyskytuje u sečené trávy. Prosím poraďte mi co mám dělat

Děkuji za odpověd Lucka

dašule (Čt, 27. 3. 2008 - 18:03)

Málá má 3 roky po augmentinu se mi osypala - prý reakce na augmentin vysadili jsme jej a dostala calcium chlorátum , fenistil, a spiropent a osypala se mi opět s tím že opuchla. Myslíte že by mohla být na něco alergická nebo to jen ty léky? dík

ejlin (Út, 25. 3. 2008 - 16:03)

Nevím, jak "vědecky" tělo alergika zabírá na infekční on., ale pozoruji na sobě, že když onemocním nějakým lehčím infektem typu nachlazení, zmírní se mi i příznaky alergie- např. atopický ekzém z našeho psa. Obecně myslím ale platí, že alergici mají větší náchylnost k infekcím dýchacích cest, protože mají sníženou slizniční imunitu. Kdo ví, co všechno alergii způsobuje, každopádně v posledních desetiletích procento alergiků rapidně vzrostlo. Je to špinavým ovzduším? tím, že v potravinách je méně živin a vitamínů ? výbuchem v Černobylu? O tom všem a jiných můžeme jen polemizovat... Každopádně, by mě zajímalo, kam to všechno povede.

Karla (Út, 25. 3. 2008 - 08:03)

Ahoj,dva měsíce mám problém s kašlem."Šimravý" pocit v krku mě neustále nutí pokašlávat a špatně se mi mluví.Při vyšetření nic nenašli,nepomohla ani antibiotika.Nyní na radu lékařky inhaluji Vincentku,ale také žádná změna.Prosím o radu.Děkuji

Reklama

Přidat komentář