Reklama

alkoholismus

Návštěvník (So, 14. 6. 2008 - 10:06)

Kačeno ty mě nenasereš dementko.
a r.ty seš svině

Renata (Pá, 13. 6. 2008 - 22:06)

Kde je to dno těch co pijí?Já alkohol fakt nemusím, maximálně decku vína,ale závislost na čemkoli je asi stejná, třeba jako na čokoládě.Občas si řeknu, že nebudu mlsat, vydržím to nějakou dobu, pak mě někdo nebo něco rozhodí a dám si jeden kousek, pak další a za týden si mlsám stejně jako před slibem. Je to asi podobné...

Katka (Pá, 13. 6. 2008 - 12:06)

Anonyme, já nevím, co máš za vzdělání,ale podle tvého vyjadřování jsi zřejmě tak tak dokončil pomocnou školu.Tak nevím, zda pro tebe extra debil není vlastně extra inteligent.

to Renata, Hele (Čt, 12. 6. 2008 - 23:06)

ahoj, u nás nic moc. Ta naše je z léčebny venku, nějak brzo. Opět to začalo, zase nás předvolali na sociálku, že tam byla a že chce dítě vidět. Že ona má problém, nedokáže zvednout telefon. Oprávněně jsme namítli, že to je její problém, ne náš, my jí telefon zvednout můžeme jako vždycky, a nejsme na světě proto, abychom řešili její problémy, svých máme dost.
Na sociálce nám narovinu řekli, že je v takovém stavu, i bez alkoholu, že kontakt dítěte s matkou rozhodně nepodporují. Už toho máme všichni dost, drobek je zase úzkostnej, zase se z toho bude dostávat pár dní. Pere se to v něm, jde se na mámu na chvíli podívat, ale musíme krýt záda, jestli zase začnou ty noční můry ... Čtu teď knížku "ze závislosti do nezávislosti", vřele doporučuju!!! Držte se, myslím na vás, r.

Návštěvník (Čt, 12. 6. 2008 - 21:06)

12. 6. 2008 17:13:15, WRC
což je oravdu strašlivej rozdíl, viď :-))
pozdravuj ségru, inteligente

To je rozdíl píčo

Slávka (Čt, 12. 6. 2008 - 21:06)

Chachachacha - ***10. 6. 2008 16:24:54, ...
Vidím, že staří známí agitátoři přišli podpořit své věrné vyznavačky. Hm, jen aby si taky jednou uvědomili, že z nich nemluví oni sami, ale ti doktoři, co jim v PL vymyli mozek.... :-/*** Jo, vždyť si to mysli :o))))))) Pro mne je důležité to, co si o tom myslím já. Raději budu mít mozek vymytý lidmi, kteří o tom něco vědí a dokázali mi pomoci, než z krabičáku, válíce se přitom u Tesca :o))))) Priorita věci se tomu říká......

Návštěvník (Čt, 12. 6. 2008 - 20:06)

To je tady opravdu názorů že ?Abstinující alkoholik není totéž jako abstident ,ty to asi nemáš v hlavě v pořádku .Pleteš si pojmy z dojmy a hlavně tomu vůbec nerozumíš .A neurážej tady někoho ty tituly patří tobě .

WRC (Čt, 12. 6. 2008 - 17:06)

což je oravdu strašlivej rozdíl, viď :-))
pozdravuj ségru, inteligente

Návštěvník (Čt, 12. 6. 2008 - 16:06)

Aleno ty seš asi praštěná?O Kačeně tu psát nebudu to je debil extra debil.Vím co řekl doktor moji sestře.Není abstinent,jen abstinující alkoholik.

Alena (Čt, 12. 6. 2008 - 15:06)

Katko ,moc děkuji .Lidí jak je anonym je dost a že potřebuje psychiatra je pravda ,ale on to stejně nepochopí.

Návštěvník (Čt, 12. 6. 2008 - 14:06)

A pořád dokolečka... :-)))

Katka (Čt, 12. 6. 2008 - 11:06)

Anonyme,zrovna takový lidi jako ty by měli navštívit psychiatra. Nevím, jak se můžeš navážet do Aleny. Ty vůbec nevíš o čem mluvíš. Já si myslím, že lidi by měli dostat své šance když se snaží. Znám plno abstinentů, kteří se chovají příšerně, moralizují a sami nic nedokázali. pro nemocného člověka přestat pít je velký krok vpřed. Aleno, já ti fandím a držím palce.

Návštěvník (St, 11. 6. 2008 - 21:06)

hovno a ty to víš.Pořád seš alkoholik,ale abstinující.NE ABSTINENT čůro.

Návštěvník (St, 11. 6. 2008 - 20:06)

Ty chytráku ,ten ,kdo abstinuje je abstident ikdyž je vyléčený alkoholik.

Alča (St, 11. 6. 2008 - 20:06)

Nemá smysl pokračovat v této diskusi ,každý má svůj názor a myslí si ,že ten nejlepší.Tak si budeme stát při své pravdě a vyřešeno .Já nemíním nikoho o ničem přesvědčovat.

Návštěvník (St, 11. 6. 2008 - 20:06)

Ach jo, já se radši vrátím jen ke čtení... :-)

Návštěvník (St, 11. 6. 2008 - 20:06)

Vyléčený alkoholik není abstinent.

Alča (St, 11. 6. 2008 - 19:06)

A abstident je chyba? A že se bavíš ?Já taky jak někdo má divné názory ,typu jak píšeš ty .Já mám hlavu čistou je pochopitelné ,že nesouhlasíš s názory těch ,co nepijí .Znám to já jsem si tím prošla.

Návštěvník (St, 11. 6. 2008 - 19:06)

Chyba, máte tu dalšího abstinenta, ale jinak s odlišnými postoji. :-) Ale víc se svěřovat nebudu. Bavím se OBČAS, jaké p**iny sem lidi taky napíší... :-)))

Alča (St, 11. 6. 2008 - 18:06)

Přesně tak ,to nepíše někdo ,kdo je v pořádku .Poznám stavy tipické alkoholiků.Já myslím ,že je úspěch být abstidentem,to dokáže málokdo.Nestydím se ,že jsem byla v PL,já to dokázala./úspěšně!!!!

Reklama

Přidat komentář