Reklama

alkoholismus

Terka (Čt, 28. 2. 2008 - 22:02)

Lidi, měla bych dotaz....asi se stal průšvih. Koupila jsem si zelený čaj kombuchu, pila ho a pila....teď je koukla na etiketu a tam stojí, že to obsahuje 0,3-1,1% ethanolu! Ono to chutnalo jak vinný ocet, ale já myslela, že je to kvůli tomu, protože je to kvašený nápoj a nedocvaklo mi, že při kvašení se vyrábí i ethanol...no jo, chemie nebyla nikdy moje silná stránka....co mám teď dělat? Je to moc velký prohřešek?

Terka (Čt, 28. 2. 2008 - 21:02)

Děkuju moc Heleně a aleně za podporu, sice trochu ztrácím naději, že se mu to povede, protože to má o dost těžší než já a vím u sebe, že ty chutě jsou někdy šílené, takže se mu nedivím. S tím dnem souhlasím, jen si nejsem jistá, že jsem to své našla, proto mám strach z toho, co bude.

alena (St, 27. 2. 2008 - 20:02)

Terko, prestože časem zjistíš, že to byla zbytečná citová investice, to, že miluješ znamená žít, žít tak krásně jak jen se dá. Nelituj žádného okamžiku, kdy jsi s ním, pak bude prázdno. Jen bacha, ať s ním nezklouzneš do prušvihu. Jsou to nádherné cvilky.Přála bych ti, aby se stal zázrak a přestal drogovat. Ta zamilovanost je tak báječná...držím ti palečky.

Helena (St, 27. 2. 2008 - 10:02)

Milá Terko, moc Ti držím palce.
Já jsem kromě na alkoholu také závislá na vztazích (ale to jsem poznala až asi ve čtyřiceti, do té doby jsem si myslela, že umím tak KVALITNĚ milovat), a tak s Tebou cítím. Asi Tě nikdo nepřemluví, aby ses rozešla se svým přítelem, když jsi zamilovaná. Taky bych to neudělala. Zamilovanost je ještě lepší zdroj hormonu štěstí než alkohol. Tak jen dej pozor, abys nevlítla do průšvihu, který už by nešel vzít spátky. A říkej si, že utrpením člověk moudří a že přestat chlastat se dá, až když se člověk dotkne dna. Nechci, aby to vyznělo jako fatalismus, ale takhle to bylo u mně.

DRŽ SE!!!!

Terka (St, 27. 2. 2008 - 09:02)

Myslíte si, že to nevím? Jenže stalo se. Jak teď k němu mám přestat cokoliv cítit, když na něj myslím skoro pořád? A nechci si vůbec připouštět, že by se z toho nemohl dostat. Jako bych v sobě měla nějakou povinnost, kterou jsem dala sama sobě, ho z toho vytáhnout, protože si neumím představit, že by se našel někdo jiný, kdo by to udělal. A ikdyž si to zpískal sám, představa, že umře někde na ulici, mě bolí. Já vím, že jsem blbá, ale svému srdci poručit nedokážu. Jestli ale moji pomoc odmítne, nezbyde mi nic jiného, než zapomenout, víc ani nebudu moct udělat.

Návštěvník (St, 27. 2. 2008 - 01:02)

Presne tak...

Návštěvník (St, 27. 2. 2008 - 00:02)

Omg Terko prvni pravidlo klubu rvacu, nikdy zadne vztahy na leceni, druhe pravidlo, prvni tri mesice zadne vztahy ani velke zmeny. Si prilis citove labilni a bezhlave se zamilujes, coz v tvem stavu znamena ohrozeni...

Honza (Út, 26. 2. 2008 - 22:02)

V nemocnici? ty se peres s alkoholem a nabrnknes si fetaka,navic 31 let,ten se z toho uz nevyhrabe..si pak nestezuj kdyz si problemy vyhledavas.

Terka (Út, 26. 2. 2008 - 19:02)

To Gábina: Jo, byla jsem v nemocnici a tam jsme se poznali, proč začal brát drogy, to nevím, ale bere je už dlouho. Já sem píšu kluk, on je to chlap, je mu 31. Právě toho se bojím, že to nezvládnu, samo o sobě mě to pokouší a při pomyšlení, že nevím, co s ním je, ani kde je, se mi dělá zle. :(

Gábina (Út, 26. 2. 2008 - 10:02)

A jak jste se Terko poznali?Ty jsi byla hospitalizovana?Proc zacal brat a kolik mu je?
Hlavne ted,ze jsi v depce do toho nespadni jeste vic Ty.

Terka (Út, 26. 2. 2008 - 10:02)

To Tonik: Jenže já ho mám fakt ráda a vím, že kdyby to nebral, byl by to skvělý kluk. No jo, kdyby.....

Tonik (Po, 25. 2. 2008 - 22:02)

Trko pryc od neho!!!! Fetaci by zaslouzili postrilet! Ty jenom lzou a lzou, jsou to svine.

Terka (Po, 25. 2. 2008 - 20:02)

Ahoj lidi, tak jsem zase zpět. Nakonec jsem zamířila za odbornou pomocí, trošku jsem se pohla z místa, ikdyž ohledně alkoholu si nejsem jistá :( Jenže teď když jsem venku se to na mě všechno sesypalo, zamilovala jsem se tam do kluka, který lítá na pervitinu a zařívala tam peklo a moc se tím pádem nezabývala svým problémem. Říkal, že se půjde lečit, dneska měl nastoupit, ale nestalo se a já jsem z toho úplně v prdeli!!! Mám o něj strach a zároveň ho nenávidím, protože mě zklamal a já husa mu věřila!

Návštěvník (Po, 25. 2. 2008 - 11:02)

Josef a jeho další klony má velkej problém. Má totiž malý péro který mu navíc nechce stát. Co je to pořádná šukačka neví a tak si tu onanuje nad svými výblitky. A taky je to socka. Kdyby měl prachy, tak aspoň na ty by nějakou babu chytil.

Petra (Po, 25. 2. 2008 - 09:02)

Ráda jsem četla tuhle diskuzi a i se občas připojila ale ten Josef to je normální vypatlanec a možná se i někteří k němu přidávají a nebo ty všechny prasárny píše sám (pod různejma jménama)to spíš,aby nám to tu zhnusil,ale nevšímejte si ho toho naštvě nejvíc,když na něj nebudeme reagovat.

hele 13.52.28 (Ne, 24. 2. 2008 - 17:02)

u tebe už je na léčení alkoholismu opravdu pozdě

Jana (Ne, 24. 2. 2008 - 17:02)

ahoj, mohu prodat prášky na hubnutí meridia, mám balení na jeden měsíc. mě to pomohlo shodit cca 4,5 kg. Pokud máte zájem, pište na Jana.MraHro"seznam.cz

Ahoj a hodně štěstí při hubnutí!!

Jana

Návštěvník (Ne, 24. 2. 2008 - 13:02)

Mrdat ty vole kozu klackem do ruzovy pici, to vam teda rikam!

Lojza (So, 23. 2. 2008 - 21:02)

Kunda, prcat, sračky a bůvolí shit...

Táta (So, 23. 2. 2008 - 00:02)

Josefe, skutečně funguješ jako dobrá reklama na diskuzák a uzavřené kluby. Těžko tu s tebou vydrží někdo normální. Před alkoholismem jde abstinovat. na blbost, obávám se, lék není.

Reklama

Přidat komentář