Reklama

ALS - amyotrofní laterální skleróza

Astos (Po, 17. 3. 2014 - 10:03)

Přesně tak, aby člověk...79g cholinu obsahuje 100g výrobku, na to nemusíte být chemikem. Jedna tobolka (údaje v závorce) má 0,5g cholinu, tedy 500mg.
;-)

maxima.r (Po, 17. 3. 2014 - 08:03)

Kdyz se ale kouknete na...Přesně tak, aby člověk byl chemikem. Ale ma to pokrýt denní dávku, která nám asi chybí... Nu objednala jsem a uvidim...

maxima.r (Po, 17. 3. 2014 - 08:03)

Kdyz se ale kouknete na...Přesně tak, aby člověk byl chemikem. Ale ma to pokrýt denní dávku, která nám asi chybí... Nu objednala jsem a uvidim...

cholin500 (Po, 17. 3. 2014 - 04:03)

Kdyz se ale kouknete na slozeni,pisi tam ze cholin 79g.kdo se v tom. Ma vyznat.

Astos (Ne, 16. 3. 2014 - 20:03)

Normast jsem zakoupila na...Cholin 600 mg

http://www.vitalabo.de/natures_plus/cholin_600_mg_sr

Astos (Ne, 16. 3. 2014 - 20:03)

Také by mě prosím...Pro Moniku a Evču:
PeaPure beru 3x400mg/den cca týden. Včera jsem dávku zdvojnásobil. Zatím nesleduji efekt. Uvidíme. Prošel jsem net a prokazatelně pozitivní dopady jsem nenašel. Takže budu referovat. Ale při doporučené dávce 3 x denně 4 tobolky to je cca 10 EUR/den!

a koupil jsem to zde: http://www.rs4supplements.com/

maxima.r (Ne, 16. 3. 2014 - 20:03)

Takže co myslíte, že je...Normast jsem zakoupila na EBAY, po pěti dnech hlásím bolesti hlavy a velmi zhoršené slinění, jinak trochu zlepšení polykání a a dovřu pusu. Příště dám přednost Pea pure tam vedlejší účinky údajně nejsou, lze sehnat v Nizozemí nebo na webovkách - už to tady pán dával.
Jinak co se týká Cholinu Evičku jsem trochu zmatená, píšete že tatínek bere nejsilnější což je 100mg, ale já našla českého výrobce 500mg zde je odkaz na e shop, chystám se to objednat, protože asi je cholin opravdu velmi důležitý pro tuto nemoc, jen si nejsem fakt jistá zda míchat s tím normastem, někde popisují že raději aminikyseliny vysadili, tak nevím, lékaři nám zaručeně neporadí :-) Ale pea pure je přírodní tak asi vyzkouším ten v kombinaci s cholinem. Zde je odkaz na český Cholin http://www.sport-nutristar.cz/sport-nutristar/eshop/5-1-OSTATNI-DOPLNKY/0/5/80-Cholin-100-cps.

Evča (Ne, 16. 3. 2014 - 13:03)

než se pustím do...Cholin bere taťka cca měsíc.A mohu říci, že pociťuje zlepšení v polykání.On má totiž bulbární formu.Takže určitě mohu doporučit.A samozřejmě nejsem lékař, tak Vám povím, jen to co jsem se o cholinu dozvěděla a k čemu slouží:
http://www.celostnimedicina.cz/cholin.htm

Snad Vám tohl eprozatím postačí a kdybyste měla zájem můžeme se domluvit, já Vám ho tady ve Švýcarsku seženu.Mějte se

K. (Ne, 16. 3. 2014 - 13:03)

Mezi Normastem a PeaPurem je...Takže co myslíte, že je lepší co do složení a s ohledem na cenu a dávkování? Díky.

Evča (Ne, 16. 3. 2014 - 13:03)

Také by mě prosím zajímalo, kde peapure nebo normast objednáváte?Děkuji za odpověď.

Monika (So, 15. 3. 2014 - 20:03)

The best is to start with...Pro Astose:objednáváte jej kde prosím.Progrese se zpomalila či zastavila?A jak dlouho už s ALS bojujete?Hledám pro svou mamku co se dá,ale zatím nic nezabírá a progrese je hrozně rychlá,děsivá.Moc se bojíme.Díky za každou radu.Monika

Astos (So, 15. 3. 2014 - 18:03)

Dobrý den Mám dotaz na...žiju, zatím :-)

Astos (So, 15. 3. 2014 - 18:03)

Mezi Normastem a PeaPurem je...The best is to start with either Normast in 2 times 600 mg sachets or with 3 capsules of PeaPure 400 mg and sprinkel the powder in the mouth. After the second day double the dose, and use 3 times 2 capsules. After 10 days, if it is convenient, one can swallow a capsule three times a day and use also the pwder from 3 capsules three times a day under the tongue.

Nejlepší je začít buď s Normast ve 2 krát 600 mg sáčky nebo 3 kapsle PeaPure 400 mg a vysypat prášek do úst. Po druhém dni dávku zdvojnásobit a použít 3 krát 2 kapsle. Po 10 dnech, pokud je to vhodné, je možno polykat kapsle třikrát denně, a také použít prášek z 3 kapslí třikrát denně pod jazyk.

Věra P. (So, 15. 3. 2014 - 15:03)

V hlubokém zármutku Vám...Ach, to je mně velice moc líto. Pořád jsem doufala, že právě Michalka bude tou vyjímkou, které bude dopřáno být tady mnohem déle. Přijměte upřimnou soustrast od celé naší rodiny

Monika (So, 15. 3. 2014 - 10:03)

V hlubokém zármutku Vám...Upřímnou soustrast.Její smutný příběh jsem sledovala, krásná,silná holka ....snad se už brzy najde lék na tu zákeřnou potforu !

JM (So, 15. 3. 2014 - 10:03)

Pro M.
Jak jsi na...V hlubokém zármutku Vám oznamuji že Michalka M.3.3.zemřela ve spánku ve věku 24let..S touto nemocí bojovala 6 let.

pro Mariu B. (Pá, 10. 5. 2013 - 10:05)

moc ti asi neporadím, ale co se týká onemocnění ALS, tak jeden z nejlepších diagnostiků je MUDr. Ridzoň z FTN v Krči. Dělá EMG a na tuto nemoc je odborník. Takže pokud máš obavy, objednej se u něj, je velmi milý a přístupný. Držím palce Pavla

Maria B ...... (St, 8. 5. 2013 - 19:05)

Dobry den. Chcela by som vas poprosit o radu. Viac rokov mam ťažkosti s križami a chodzou o 2 barle chodim /necitim taky bolest /v nohach. bola som viac krat hospit. Som operovana na krč.hrbticu v roku 2011. Teraz som bola u neurologičke, udajne, že mam hiperreflexiu oboch noch. Pytala som sa ju aka je to diagnoza ona odpovedala.že ona si misli to nie už diagnoza ale patologicke ochorenie.Nechapem vobec mam posunutu platničku 9 mm ale, že to netlači na nerv. A ešte na rezon.....i mi zistili zuženu spinalnu kanalu. A na CT vyšetreni mi zistili Artrofiu mozgovej kori. Ale rezonancia mi to neukazala. Prosim poradte mi na koho sa mam obratiť,aby mi zistili DG..u.Bola som aj blave na vyšetreni patrali po myelopathyi to sa mi nepotvrdilo. Aj lumbalna punkcia bola robena pred 2 rokmy negativne bolo.údobre/ Dakujem za odpoved.

Dagmar (Út, 7. 5. 2013 - 10:05)

vzkaz pro paní Luciu, Slovensko.

Paní Lucie ze Slovenska, ozvěte se mi prosím na mail [email protected], mám pro Vás Rilutek a nemám vaší adresu. Dagmar

PeaPure x Norma (Po, 10. 3. 2014 - 14:03)

Mám dotaz,takže Normast a...Mezi Normastem a PeaPurem je několik důležitých rozdílů, nicméně oba doplňky obsahují tělu vlastní protizánětlivou látku palmitoyletanolamid.

U PeaPuru najdete v balení 30 kapslí o 400 mg čistého palmitoyletanolamidu. Tyto kapsle neobsahují žádné další farmaceutické látky ani sladidla.

U Normastu najdete v balení buď 20 sáčků obsahujících 600 mg palmitoyletanolamidu se zhruba 300 mg sorbitolu (sladidlo), nebo 20 tabletek obsahujících palmitoytetanolamid a stearan hořečnatý a další farmaceutická plnidla.

(PeaPure je bez sladidel, která podle pacientů vedla např. k průjmům nebo ke zvýšenému slinění.)

Zdroj: http://www.iocob.nl/english-articles/amyotrophic-lateral-sclerosis-treated-with-palmitoylethanolamide-nor.html

Reklama

Přidat komentář