Reklama

ALS - amyotrofní laterální skleróza

Jana (Pá, 7. 3. 2014 - 08:03)

Celý večer překládám...Mám dotaz,takže Normast a Peapure je jedno a to samé akorát jiný název?

maxima.r (Čt, 6. 3. 2014 - 12:03)

Jen drobná vsuvka. Již několik dní pročítám zahraniční diskuse ohledně Normastu a PeaPure. Zdá se že to zabírá, ale lidé při tom vysadili aminokyseliny jako je Taurin, Cholin atd. Asi se nic nemá přehánět, a mixovat vše dohromady. Ale je to na zvážení každého z vás...

Pavla H (Čt, 6. 3. 2014 - 11:03)

Přesný název...než se pustím do schánění,můžete prosím ještě napsat jak vám cholin pomáhá,k čemu vlastně je,jak dlouho ho berete?děkuji

Evča (Čt, 6. 3. 2014 - 09:03)

Přesný název cholinu:
Cholin 100mg, výrobce: Gallpharma v kapslích.
Tento je nejsilnější a v nejvyšší koncentraci a od tohoto výrobce se dá sehnat pouze v Německu, Švýcarsku a asi i v Rakousku, musíte se ptát, většinou ho na lékarně nemají, ale vždy ochotně objednají.Cena se pohybuje kolem 75 Eur za balení po 360 kapslích, ale když si vezmete větší balení(největší myslím je po 1000 kapslích, tak se cena snižuje).

Pavla H (St, 5. 3. 2014 - 23:03)

NORMAST- na základě diskuze a doporučení přípravku jsem dnes přes internet na EBAY zakoupila několik balení.je to něco jako aukro,zaregistrovala jsem se,našla normast,zadala koupit,přepočetlo se to rovnou na kč vč poštovného a přes pay zaplatila kartou.na mail mi přišla faktura a po chvíli,že balíček byl již odeslán a měl by dorazit 7.3. takže docela rychle.píši pro ty co nemají s nákupy přes net zkušenosti.Snad manželovi pomůže,zní to nadějněji než Protandim,který nevím zda nějak na něj učinkuje.dáme vědět jak se u nás užívání projevuje.Na přesný název cholinu a koncetraci také čekám,cholin je u nás běžně prodávaný,ale asi jde o nějaký silnější?Také jsme začali pít čaj z kotvičníku /přírodní anabolikum/.Pavla H

ska (St, 5. 3. 2014 - 20:03)

Vysetreni dedicnosti ALS v...Děkuji

Lenka (St, 5. 3. 2014 - 10:03)

Jak probíhá vyšetření...Vysetreni dedicnosti ALS v rodine probiha na zaklade rodinne anamnezy /nekdo v rodine mel als nebo 'podobne' onemocneni/ Pokud se ptate jako profesional, pak 2,5 ml krve v EDTA, Neurol. klinika 1LF UK a jine. Vzhledem k velkemu vyskytu sporadicke ALS je potreba vychazet z peclive anamnezy a dobreho klinickeho popisu pro cileni na spravne kandidatni geny.

Evča (St, 5. 3. 2014 - 08:03)

Já koupil dnes PeaPure...Dobrý den mohu se zeptat, k čemu souží ty kapsle Peapure?A normast je lék, který se dá sehnat v Itálii, moc tomu teď nerozumím, přibylo dost nových názvů léků a přípravků, tak sem se v tom teď ztratila.
Večer zavolám mamince a zjistím přesný název Cholinu, i výrobce.

Evča (St, 5. 3. 2014 - 08:03)

Já koupil dnes PeaPure...Dobrý den mohu se zeptat, k čemu souží ty kapsle Peapure?A normast je lék, který se dá sehnat v Itálii, moc tomu teď nerozumím, přibylo dost nových názvů léků a přípravků, tak sem se v tom teď ztratila.
Večer zavolám mamince a zjistím přesný název Cholinu, i výrobce.

Evča (St, 5. 3. 2014 - 08:03)

Já koupil dnes PeaPure...Dobrý den mohu se zeptat, k čemu souží ty kapsle Peapure?A normast je lék, který se dá sehnat v Itálii, moc tomu teď nerozumím, přibylo dost nových názvů léků a přípravků, tak sem se v tom teď ztratila.
Večer zavolám mamince a zjistím přesný název Cholinu, i výrobce.

Mt (Út, 4. 3. 2014 - 20:03)

Dobrý den Mám dotaz na Astose jak se mu daří co nového četl jsem Váš příběh děkuji

maxima.r (Út, 4. 3. 2014 - 14:03)

Ještě tedy podrobněji,...Renato diky e bay je dobry napad. Ješt? se chci zeptat zda jste si objednala 300 nebo 600mg? Dekuju

Astos (Út, 4. 3. 2014 - 13:03)

Já koupil dnes PeaPure...PS: clo se v EU neplatí.

Astos (Út, 4. 3. 2014 - 13:03)

Ještě tedy podrobněji,...Já koupil dnes PeaPure zde:
http://www.rs4supplements.com/en/?___from_store=nl

zaplatil kartou a čekám poštu.

Renata (Út, 4. 3. 2014 - 11:03)

Mněš to našla a...Ještě tedy podrobněji, známý je zaregistrován na ebay, tak že i to tam našel. Normast je tam vícekrát nekdo ho prodává za libry, jiný za eura anebo za dolary. Nám to dle kursu vyšlo nejlépe za libry, tak že to objednal, přišla mu na email proforma faktura, kterou zaplatil přes pay a mě přišel balíček rovnou až domů, známému jsem pak poslala přepočítanou částku v českých korunách na jeho účet.

Renata (Út, 4. 3. 2014 - 11:03)

Divala jsem se na ten Normast...Mněš to našla a doporučila právě moje švagrová pracuje v lékárně a má přítele cizince a ten když se dozvěděl o mé diagnose, tak proseděl hodiny na netu a všemožné sháněl, tak na něj narazil. Zatím první dodávku jsem měla přes známé přes ebay, ale dá se to rovnou objednat z Itálie prý je lepší ve větším balení a nepočítají poštovné, ale nevím jak je to pak s placením cla jestli se to na to vztahuje. Nebo pokud má někdo někoho v Itálii nebo Nizozemí tam se to dá koupit v lekárně a dovézt.

Astos (Út, 4. 3. 2014 - 09:03)

Celý večer překládám...Normast atd.
http://palmitoylethanolamide4pain.com/about-2/

http://www.patientslikeme.com/treatment_evaluations/browse?condition_id=9&id=23741

ska (Út, 4. 3. 2014 - 09:03)

Jak probíhá vyšetření dědičnosti na ALS?

maxima.r (Út, 4. 3. 2014 - 08:03)

Dobrý den, chtěla jsem...Moniko, jsem ráda, že mamince Epam pomáhá, já sama už mám 5 lahvičku. Co se týká jídla, zhubla jsem za půl roku 25 kg, nemohla jsem polykat, mixovali jsme, ted je to trochu lepší, ale neustále procvičuju 3 x denně žvýkací svaly, posiluju svaly polykací na krku a kromě pečiva to mi nejde pomalu v pololeže sním skoro vše. Brambory jako kaši, musíte tekutou a hlavně každá interna má výživového lékaře, ten vám na předpis napíše nutridrinky, doplácíte ale ne moc a hlavně zahuštovadlo, do čaje, kávy, polévek, je bez chuti a je skvělé, zahustíte si jak potřebujete a chut jídla se nezrtatí, když to budete samy kupovat leze to zbytečně do peněz. Maminka si musí udržet váhu, je to pak zlé, byla jsem a někdy ještě jsem moc unavená, svaly se ztrácí a to není dobře. Co se týká chutí úplně ji rozumím, já jsem alergik na laktozu - tedy na mléko, od doby co mám tuto nemoc, se cpu pribiňáčky a tvarohy jako nezavřená, a nic mi to nedělé. Sladím, cpu se čokoládou, nikdy jsem nesladila. Nechte jí - tělo ví co dělá. Hlavně cvičit a snažit se jíst

Monika (Po, 3. 3. 2014 - 21:03)

Dobrý den, chtěla jsem poděkovat vám paní Maximo, za tu radu ohledně Epamu 1000. Mamka ho bere týden a říká, že se jí zdá,že je to lepší a i já jsem jí říkala, že mluví hlasitěji.Takže super věc ten Epam :-) Mamka totiž začala mluvit čím dál tišeji, i když má ALS diagnostikovanou teprve od prosince, příznaky slabosti nohou od záží loňského roku. CHtěla jsem se ještě zeptat: také u této nemoci tak moc hubnete? Mamka ještě normálně jí, polykání má v pořádku, jen jí nechutná. Respektive nejí co jedla, třeba počivo, nebo cokoli sladkého, ale třeba i brambory se jí protiví. Místo toho má chutě třeba na tlačenku, což nikdy nejedla. Je to prostě zvláštní. A díky za nové poznatky a rady. Zkusit se má všechno a třeba to zabere. Tak kdyby někdo věděl o tom MMS/CDS2 nebo o tom Normastu....hlavně kde to sehnat, napište. Díííííky.

Reklama

Přidat komentář