Reklama

ALS - amyotrofní laterální skleróza

jana (Ne, 5. 1. 2014 - 23:01)

Doporucuji si pilne precist...ale všechny příznaky máme,takže je to určitš doktoři nam to řikaji jinak znate někoho kdo by nam to na 100% řekl?

od Pavly (Ne, 5. 1. 2014 - 19:01)

VAZENA PANI...paní Celestine, nutriční stravu a doplňky předepisuje postiženým pacientům lékař a jsou hrazeny (skoro) zdravotní pojišťovnou. Zamyslete se nad sebou o čem tady píšete a co nabízíte. Dle mého je to celé podvod a doufám, že vám karty ukáží, jak tací lidé končí....

PRO CELESTINE (Ne, 5. 1. 2014 - 18:01)

Dobrý den jmenuji se...VAZENA PANI CELESTINE,NECHAVAM PREPOSLAT VAS PRISPEVEK POLICEJNIMU PROVERENI PRES ZNAME.VERIM,ZE CHCETE POMOCT,PROTO SI MYSLIM ZE SE NEMATE CEHO BAT,ANI ZJISTENI PRIPADNE VASI ADRESY DIKY INTERNETOVE ADRESE.

PRO CELESTINE (Ne, 5. 1. 2014 - 18:01)

Dobrý den jmenuji se...VAZENA PANI CELESTINE,NECHAVAM PREPOSLAT VAS PRISPEVEK POLICEJNIMU PROVERENI PRES ZNAME.VERIM,ZE CHCETE POMOCT,PROTO SI MYSLIM ZE SE NEMATE CEHO BAT,ANI ZJISTENI PRIPADNE VASI ADRESY DIKY INTERNETOVE ADRESE.

pro vědmu Celes (So, 4. 1. 2014 - 21:01)

Dobrý den jmenuji se...Vážená paní, snad by Vám karty měly objasnit, že A.L.S. není totéž, jako motorický neuron a arganový olej není problém pořídit v různých e-shopech -
Arganový olej má schopnost stimulovat činnost lymfatického systému, podporuje činnost jater a ledvin, napomáhá detoxikace. Je prospěšný i pro kardiovaskulární systém, mj. reguluje hladinu cholesterolu. Proto se také užívá i vnitřně (1-3 čajové lžičky denně).
SLOŽENÍ
Argania spinosa/arganový olej lisovaný za studena,100 %

Celestine (So, 4. 1. 2014 - 18:01)

Dobrý den jmenuji se Celestine a založila jsem sbírku pro lidi postižené touto nemocí spolupracuji s lékaři a snažím se podpořit výzkumy protože tato nemoc je vážně bohužel ve fázi kdy se nedá léčit je však potřeba dodržovat zdravý styl nejíst nic co obsahuje glutaman sodný...prosím Vás kontaktujte mne na fcbk petra celestine kovářová ať je nás více a pokusíme se podpořit dobrou věc kdy se budeme snažit o rychlejší postup výzkumu

Tady je příběh Mirka, který má také tuto nemoc: http://www.vedmacelestine.blogspot.cz/#!http://vedmacelestine.blogspot.com/2013/12/osudove-setkani-s-panem-miroslavem.html

Vera (So, 4. 1. 2014 - 14:01)

Meridiány: energetické...pane Dalibore můžete mi prosím zaslat kontakt na léčitele na adresu: [email protected] . Velmi děkuji

Pavla (Pá, 3. 1. 2014 - 08:01)

Riluzol,totéž jak...Ještě bych v tomto trochu Pavlu opravila. Rizulol je látka, kterou obsahuje Rilutek a Sclefic. Na Rilutek se doplácí na Sclefic nikoliv, přitom složení je stejné. U nás zatím vše skoro stejné. Táta dokonce přibral 3 kila s plicním ventilátorem. Zvykli jsme si již na vše a péči zvládáme bez problémů. Jen trochu špatně spím, ale to je to nejmenší. Všem držím palečky, Pavla

pavla - riluzol (Čt, 2. 1. 2014 - 21:01)

Slyšela jsem o přípravku...Riluzol,totéž jak Rilutec,jen se na něj nic nedoplácí,je jedinný "lék" na als.údajně prodlužuje život o 4 měsíce a smysl ho užívat má prý v počátečních stádiích.manželovi ho hned po určení dg napsali,bral ho týden,ale byl po něm leklý bez chuti do života a cítil se divně.také měl obavy že když snižuje imunitu /viz.vedlejší účinky/ a on je astmatik a trpí chronickou bronchitidou,mohl by pak dostat zápal plic a konec.Teď po 2 měsících kdy je na tom hůře /je furt doma kde se ještě pohybuje jinak po dr či úřadech jezdíme na vozíku,špatně mluví,nemá stabilitu,občas se zakuckává,a hlavně se mu zhoršilo dýchání-namáhavě,těžce a rychle dýchá,kašle,spí v polosedě,dýchá břichem,zadýchává se,je stále unavený/se k riluzolu vrátil,bere ho už asi měsíc a už ho ani nevnímá.To k riluteku.prostě "lék" nelék,ale když nic jiného není a dr vám jen řeknou nedá se nic dělat a když už se bude dusit moc zavolejte záchranku,nic na to není,nemáte zbytí a skusíte alespoň to.Jinak zkoušíme potravinové doplnky /čekáme každým dnem ten protandim tak dám vědět jestli se po něm něco děje/,a hlavně filipínské léčitele kterým manžel věří,víru v boha,masáže,a plno lásky co ode mě má.všem držím palce a jsem vděčná že je mezi vámi spousta hodných lidí.At je v novém roce lépe,my tomu věříme.PAVLA H.

Ivana (Čt, 2. 1. 2014 - 19:01)

Slyšela jsem o přípravku Riluzol....vyhledejte na internetu.

pavla (St, 1. 1. 2014 - 22:01)

Meridiány: energetické...můžete mi poslat přímo kontakt na vašeho známého co léčí energetické drá[email protected] jinak protandim také scháním,do čech ho nezasílají,dá se objednat na netu,zaplatit a dát doruč.adresu někoho známého v usa,který vám to pak přepošle.Nebo se už něco změnilo?

sestra zemřeléh (St, 1. 1. 2014 - 00:01)

Prosím o jakékoliv rady a...pomoc neexistuje,doktoři neví,z čeho nemoc vzniká ani čím ji léčit,existuje jeden lék,ale vůbec nemusí mít účinek,popřemýšlejte o energetickém upírství a hledejte způsob,jek upíra zničit,ale nejspíš bude pozdě i na to...

e. (Čt, 30. 12. 2010 - 22:12)

Vsechny Vas moc zdravim,...Verko antidepresiva zabiraji az kdyz se nastavi urcita hladina v krvi,ktera nastupuje pomalu a zrovna tak se pozvolna snizuje kdyz se maji vysadit.Par tablet nic neresi.Na vyprazdnovani jsou pry nejlepsi special.aloe preparaty

Verka (St, 29. 12. 2010 - 21:12)

Vsechny Vas moc zdravim, dlouho jsem tady nebyla a koukam kolik novych prispevku se nashromazdilo. Jak uz jsem nekolikrat zminovala, jsem v Kanade a staram se o pana s ALS. Jen jsem si cetla prispevek od Hely a uplne jsem si vzpomnela kdyz Doug prisel po mesici z nemocnice na UPV kde okolo neho byla kupa sester, doktori atd. a nakonec jsme skoncili sami dva... to byly nervy... pro nas pro oba. Dneska uz je to 13 mesicu a mame tu pohodu o ktere jsem si mohla nechat jenom zdat prvnich par mesicu. Jinak depresivni jsme oba dva. Doug ma predepsana antidepresiva, ale za posledni rok si jich vzal tak pet. No jednou jsem si dala taky, to uz bylo toho na me moc... ale stejne to nejak nepomohlo. No takze se z toho psychickeho dna tahame... Jednou ja jeho, podruhe on me. Asi nemusim nikomu popisovvat stavy uzkosti a strachu. Tyhle Vanoce jsou nejkrasnejsi v mem zivote.Musim zaklepat, ale poslednich par dni jsme uplne v pohode. Doby kdy nejsme v pohode jsou ty, kdy neco nejde tak jak bychom si predstavovali. Doug ma ALS 12 let a za tu dobu svaly na brise jsou opravdu slabe a od zari mame problemy se zazivanim, vyprazdnovani... hruza. Nejak mi nedoslo, ze i tohle by ho mohlo zabit. Mela jsem panickou hruzu ze zapalu plic, ale s tim je zatim uplne v pohode. Dobra imunita. Jinak vsechny moc zdravim a preji do noveho roku hodne sil.

zuza (St, 29. 12. 2010 - 12:12)

Přeji vám všem na této diskusi, všechno nejlepší do celého nového roku 2011. Nemocným přeji pomalý průběh a ošetřujícím mnoho,mnoho sil a lásky, protože je potřebují.Všem přeji, aby se na tuto nemoc našel již brzo lék. Z.

Hela (Út, 28. 12. 2010 - 19:12)

Vsem preji hezke svatky a v...Moj manzel je na umelej plucnej ventilacii uz od apríla 2010. Takmer zomrel, nevedel sa nadychnut, lebo mu hlieny nedovolili. Aj on mal taketo psychicke problemy, ale zvykol si. Ked ho v auguste prepustili domov, znovu zlyhala psychika, uvedomil si, ze je bez lekarskej pomoci, odkazany iba na manzelku. Trvalo to hadam mesiac, dnes prespi noc bez problemov, cez den ho par krat odsajem, svalstvo ubuda, lebo len lezi, hoci s nim cvicime. Jemu to robi, velmi dobre, ked som prakticky cely den pri nom. Treba s nim rozpravat, hoci hovori bez hlasu, nevraviet mu "musis", lebo to nenavidi. Pred mesiacom zacal uzivat Vironal /Energy/, zda sa, ze zabralo na celkovy organizmus, aj na psychike. Jeho sestra si zaobstarala z Ruska "plastinky Koľcova", su to karty, ktore mu velmi dobre robili. Cele poobedie, ani vecer nemal ziadne hlieny a jeho saturacia bola 98, este aj na druhy den. Zacal sa usmievat. Nie som lekarka, ale citavam stranky nemecke i ruske o tejto chorobe, vychadza mi, ze treba pozriet sa na cakry, uvolnit jednotlive cesty.
Mimochodom, manzel zacal najprv so sarkoidozou, zvacsene uzliny na plucach a o 3 roky mu stanovili pravdepodbnu ALS.

Petr (Út, 28. 12. 2010 - 13:12)

Tina: vy jste měla manžela s UPV doma? Mohu se zeptat, na co tedy zemřel? Měl jsem za to, že pacienti na umělé plicní ventilaci takto mohou žít prakticky neomezeně?

Tina (Ne, 26. 12. 2010 - 10:12)

Pro Sylvu
Měla jsem doma manžela s tracheostomií,bez umělé plicní ventilace už nemohl dýchat,pokud chcete tatínka doma,neprodleně si zažádejde o zapujčení domácí umělé plicní ventilace,lékaři z ARA by Vám měli poradit co a jak.Držím palečky a přeji všem krásné svátky.

e. (Pá, 24. 12. 2010 - 14:12)

Vsem preji hezke svatky a v...Napsala jste to zcela vystizne,neni co k tomu dodat... PF 2011 všem!

Eva7 (Pá, 24. 12. 2010 - 13:12)

Vsem preji hezke svatky a v novem roce hodne zdravi,vytrvalosti a sil v teto tezke bitve zivota. At to nevzdavame ani my, ani nasi nejblizsi !

Reklama

Přidat komentář