Reklama

Amputace

Petra (So, 8. 8. 2009 - 00:08)

a co zato by ta žena měla?
renata.foltynova"seznam.cz odepiš mi!

¨Renáta (Pá, 7. 8. 2009 - 23:08)

Petra Czech Amputee women - Hallo, my name is Petra a dej hledat ve světě

¨Renáta (Pá, 7. 8. 2009 - 23:08)

renata.foltynova"seznam.cz

¨Renáta (Pá, 7. 8. 2009 - 23:08)

já ti pošlu fotku

Alena (Pá, 7. 8. 2009 - 09:08)

Ahoj baby kde ste ked nepíšete ja som PN akási chrípka tak teraz má zase vo?no.

Roman (Čt, 30. 7. 2009 - 20:07)

Pro vsechny. Mne se divky a zeny s amputaci libi. Tolik na vysvetleni.

Alena (Čt, 30. 7. 2009 - 15:07)

Ahojte baby väčšinou sem píšu chalani je super že sme sa tu takto stretli 3 baby

Terezka (Čt, 30. 7. 2009 - 11:07)

Mimochodem Romane popravdě mě štvou ty tvoje dotazy, připomínáš mi moje dětství.Hele není ti to blbí se takle ptát , já bych se styděla. Myslím že to nikomu není příjemný

Terezka (Čt, 30. 7. 2009 - 11:07)

Holky moc děkuju vy jste tak hodné!!ani nevím co říct ale Miri myslíš že by nešla třeba nějaká náhrada nebo tak něco? já se o tom s mamkou moc nebavím a nevím co s tím dál budu mít jestli mi to už takto zůstane nebo by se to dalo nějak zlepšit.A to dětsví jsem ráda že jsi aspoň ty Miri ho měla v pohodě, ale asi jsem se setkala s dětmi které se chtěly posmívat, ale to je už naštěstí za mnou, teď mám kolem sebe pár kamarádek které mi psychicky pomohly a říkaly mi že to nemám tak řešit že můžou být i horší věci,ale právě že neznám názor kluků nebo pánů co si o tom myslí to mi eště žádný do očí neřekl, proto se bojím toho partnerství.Díky ahojky

Miri (St, 29. 7. 2009 - 19:07)

Ahoj Terezko.Nevím nic bližšího o tvém dětství a moc mně to bolí za tebe,že na to takto vzpomínáš.Já jsem měla dětství celkem v pohodě,spíš teď ,jak jsem starší to hůř snáším.Ale věřím,že si určitě najdeš hodného partnera a budeš v něm mít oporu.Je důležité mít se o koho opřít a svěřit se se svýma problémama.Ale ty jsi mladá a tak to nesmíš vidět černě.Vychutnávej si život.Přeji ti vše nej.Pá.

Alena (St, 29. 7. 2009 - 12:07)

neboj Terezka nájdeš si niekoho já som frajera síce už mala a on ma po nehode neopustil ale určite nikomu nebude vadiť to že nemáš dva prsty ak ťa bude mať rád.

Terezka (St, 29. 7. 2009 - 09:07)

Miri a Rejdo moc děkuji za podporu, jste moc hodné.Miri právě toho se bojím že si nenajdu žádného manžela a vůbec celé budoucnosti jako je práce,co si o tom lidi budou myslet atd..někteří umějí být hodně zlí.Prošla jsem si dětsvím a tam to bylo obzvlášt zlé ..Rejdo to je mi moc líto že to takle dopadlo,ale věř mi kdyby tu nehodu zavinil někdo jiný tak bys asi zuřivostí nevěděla kam se podívat..Holky děkuju a mějte se moc hezky

Alena (St, 29. 7. 2009 - 07:07)

ne, pracujem v telemarketingu, teda cely den telefonujem takže si vystačím s jednou rukou a prečo ta to zaujíma?

Roman (Út, 28. 7. 2009 - 21:07)

A pouzivas tu protezu k praci - ze si neco pridrzujes a tak?

Alena (Út, 28. 7. 2009 - 10:07)

Jasne že nosím už som si na ňu zvykla, ale keď pridem dolu tak ju vždy dám dolu.

Roman (Út, 28. 7. 2009 - 05:07)

Alco, nosis v tom vedru jeste porad do prace protezu? Zvykla uz sis vic na ni?

Alena (Po, 27. 7. 2009 - 08:07)

Ahoj Rejda a ako si sa s tým vyrovnala ty. Ko?ko máš rokov.

Rejda (Ne, 26. 7. 2009 - 23:07)

TEREZCE:
Terezko:... určitě se s tim popereš, ja přišla zhruba před rokem o obě nohy při autonehodě, zavinil ji můj manžel... i přesto jsme dale svoji... a mam ho porad tak rada, ba co možna i víc... moc Ti fandim, nedej se... bud silná holka :-)

Miri (Pá, 24. 7. 2009 - 21:07)

Ahoj Terezko.Já jsem také postižená od narození,chybí mi také prsty.A mohu ti říct ze své zkušenosti,že určitě v životě najdeš své uplatnění.Jsi ještě mladá.Já jsem i s amputací po studium našla práci,vdala jsem se,narodil se mi syn,ale teď ,kdy už nejsem zrovna nejmladší,tak to na mně občas dolehne.Velice důležité je,aby jsi našla hodného partnera,který ti bude vždy oporou.Láska je pro život moc důležitá.Já ji velice postrádám,jsem hodně citlivý člověk asi proto,že jsem postižená.Přeji ti hodně štěstí.Jak budeš mít chvilku napiš něco o sobě,jak se máš.Ahojky.

Alena (Pá, 24. 7. 2009 - 10:07)

Ahoj Terezka a mne sa zdalo že tý čo majú amputáciu od narodenia to majú ?ahšie lebo vobec nevedia aké to je mať ruku či nohu, si predstav že každodenné používš abidve ruky a v jeden momen ti jednu amputujú, a hlavne tú pravú, všetko sa musíš učit odznovu.

Reklama

Přidat komentář