Reklama

andropenis

Lukáš (Pá, 16. 1. 2009 - 18:01)

Díky, díky, díky..., KOnečně se sem vrátila realita a lidé co tady mají co dělat.., Souhlasim s Mikerem, Paulem a komentářem předtim.., Já taky chodim 4x týdně do posilovny, dělám bojový sporty, chodim běhat, plavat, atd.., Beru to jako tréning.., A když mi roste celé tělo tak chci, aby mi to rostlo i mezi nohama.., Zatim co jste tady nebyli tak jsem byl napadán, že jsem magor, zakomplexovanej a zralej na psychiatra.., Je pravda, že jsem se zbytečně rozčiloval..., Ale když lidi, kteří nevědí ani o čem mluví tady budou ostatní odrazovat a urážet, z jakého důvodu tuhletu stránku navštěvují? TAhle diskuze slouží (má sloužit) ke kvalitním radám a poznatkům.., Never back down

Návštěvník (Pá, 16. 1. 2009 - 16:01)

Miker má tak akorát prodejnu s AP. To co tady píše je jen pouhá reklama. Andropenis je obyčejný podvod, nejen že nic nepovyroste, ale nakonec se Vám ani nepostaví.

Miker (Pá, 16. 1. 2009 - 16:01)

Ja pouzivam AP a mam prokazatelne vysledky, od te doby sexualni zivot se mi jen zlepsuje a AP v tam hraje neposledni roli.

Ja jsem spokojen, a to je to hlavni.

Nevim lol co vyvolava takovou nenavist )

Peace

Miker (Pá, 16. 1. 2009 - 16:01)

Tak musim te zklamat zas ja )

To co jsem napsal ja, ze tady je forum, kde lide maji diskutovat o urcite problematice je pravda.

Marino, muzes delat co chces ale popularita extendru roste a ty js tim neudelas nic.

A vis proc? Protoze maji uspech, funguje to, lide jsou spokojeni.

Tak co tady opravdu chces? Proc tady pises nenavistne clanky?

Muzes odpovedet normalne? )

Drahousko, tady nepracujeme s abstraktnimi pojmy.

Musis umet argumentovat sve nazory. Kdyz miliony lidi pouzivaji extendery po celem svete jsou s tim spokojeni voni a jejich partnerky TAK SAKRA V CEM PROBLEM?

Komu a co tady chces dokazovat?

Tvuj nazor je irelevantni. Proti nemu je postavena drtiva vetsina uspesnych vysledku, podporenych realnou statistikou.

VERDIKT: AP pri spravnem pouziti funguje a ma to cenu.

Pokud chces tady dal srat - tak to je jen na tobe.

Marina (Pá, 16. 1. 2009 - 14:01)

"Neni to spis tim, ze jejich kluci maji malyho a nemaji prachy na AP ? :)
A devcata z toho maji depresi a svoji dusevni nespokojenost vyjadruji tady?"

Zajímavý myšlenkový pochody, až trochu hraničí s paranoiou. Ale musim tě zklamat, píšu sem proto, aby se to moc nerozšířilo. Kdyby to začali používat všichni, tak si spousta ženskejch už ani pořádně neužije sex, což by bylo docela smutný.

Donald (Pá, 16. 1. 2009 - 14:01)

Jo. A s tím časovým omezením je to podle mně ojeb. Mají to dobře spočítané. A pokud tam dají dopravu zvlášť, bude Ten Inches zase o tu dopravu (cca 600,-) levnější.

Donald (Pá, 16. 1. 2009 - 14:01)

Ty brďo, tak to jsme na tom stejně, včetně těch dětí a bohužel i financí :-)
No a co se týká té platby, tak mám jen jednu zkušenost.Kupoval jsem na netu pro kluka mastičku na ekzem. Musíš mít akorát kreditní kartu.Funguje to tak,že ti to okamžitě z té karty stáhnou - na netu je o tom poměrně dost informací. No a fakt mi to asi za týden z té Ameriky došlo.
S tou dobírkou to určitě nefunguje. Tam nikdo nehne ani brvou, pokud nemají prachy na účtu.
Chtěl jsem to heblo koupit už teď, ale prdla mi kytara. Tak jsem dal přednost ji..
Pošli kontakt, můžem to probrat.
P.S. Miker to vystihl přesně

Miker (Pá, 16. 1. 2009 - 13:01)

lol...

Nechapu proc ty holky tady jsou tak aktivni ^^
Cim to je? Chteji nas tady presvedcit, ze to je k nicemu :D

Neni to spis tim, ze jejich kluci maji malyho a nemaji prachy na AP ? :)
A devcata z toho maji depresi a svoji dusevni nespokojenost vyjadruji tady?

Helejte, myslite si, ze AP je k nicemu - tak drzte hubu a nepiste tady. To je je vas nazor. Me osobne holka rekla, ze takovej penis ( po zvetseni ) se ji libi vic, nez prumerne zakrivene pero, co jsem mel predtim...

Tak proc sakra nemam ho nosit ? )
NAvic jsem spokojen ja. Ano, to je jen osobni zkusenost. Ale v tudle chvili me ostatni nezajimaji.

lol uz nechci psat nic. Jen prosim vas, pro ty, ktere:

- Nemaji na to pennize a snazeji se presvedcit, ze to je k nicemu

- Pro skupinu totalnich idiotu, kteri si to koupi a neumeji to nosit, serou na to a pak pisou, ze to je k nicemu.

- Pro holky, ktere tady chteji nekomu vysvetlit jak se veci maji a ze to je k nicemu ( z ruznych duvodu - vlastni stupidnosti, malyho ptaka a nedostatku penez partnera atd )

- Pro skupinu podivnych flameru a nezletilych osobnosti, kteri tady odpocivaji

Tak prosim - N E P I S T E T A D Y .

Dekuji.

Avsak, pro ty, co maji pouhych 5000 KC a mozek podle spravneho navodu spravne pouzivat celosvetove znamy pristroj, pro ty, co chteji udelat malinkou radost sobe a partnerce - PISTE TADY.

Dekuji za pozornost.

paul (Pá, 16. 1. 2009 - 12:01)

No ty příspěvky o tom jestli prodlužovat nebo ne a urážky a nadávky mě nezajímaji. Já to prostě chci zkusit a to na tom nejsem špatně (16cm/14,5 obvod). Beru to něco jako tuning. Prostě délka kolem 18-20cm je moje meta. A taky zakřivení. Ženskej, která chce mít hezčí prsa, taky nikdo nevymluví, že to neni nutný. No a sem taky normální táta od dvou dětí a 5.000,-Kč je pro mě docela peníz. A když tu hračičku vidim, tak odhaduju výrobní cenu tak okolo 1.000,-Kč. Spíš míň. Je to prostě jako např. značková a neznačková mikina. A tady navíc věděj, že kdo po tom touží, tak ty peníze vysolí.Ten přístroj, jak si našel ty, se mi i technicky, právě tim uchycenim, líbí daleko víc než andropenis. A jestli sem dobře koukal, tak je tam i možnost uchycení jako u andropenisu. Takže jestli se rozhodnu, tak určitě pro ten Ten Inches. Jen nemám žádný zkušenosti s koupí výrobku ze zahraničí a nerad bych se spálil. To se musí zaplatit dopředu nebo to jde i na dobírku? A jak je to s tim časovim omezenim. To znamená, že je na to teď akce, ve který je poštovný zdarma? No a můj názor je , že určitě tenhle způsob uchycení je asi určitě lepší. Tlak je rozložen na větší plochu a tim pádem je asi menší riziko bolesti. A v tom videu bylo vidět jak se po nasazení zatočí jakoby takovou rozporkou a natáhne se podle potřeby. To myslim andropenis neumí, nebo sem si toho alespoň nevšim. Jestli do toho půjdeš, tak bych s tebou dal rád řeč, ohledně toho způsobu objednání. Jak řikám nemám zkušenosti.

Návštěvník (Pá, 16. 1. 2009 - 10:01)

Já nechápu co tady lidi jako například THORON pořád řeší.Řekl bych ,že máš tak trochu předsudky.Já na tom nevidim nic špatného.Vždyť je to jako s lidma co chodí do posiloven.Taky jim neříkám ,že je to blbost,že to není přirozený od přírody měnit si tělo a stimulovat svaly.Někdo je vydřenej a někdo je jak tyčka a neřeší to je prostě na každým jak chce kdo vypadat.Osobně si myslim,že mít trochu udělané tělo je pozitivní věc jak pro psychiku tak pro organismus.Ovšem,když se to moc nepřehání.Mít pracky jako nohy mi už přijde zbytečný.No a tohle je to samé,jestli ho má někdo 15 a neřeší to tak v pohodě.Vůbec mě nezajímá jaké je tady procentuální zastoupení co se týká průměrné velikosti.Myslim si že těch tvojich 80 procent v populaci s 15 cm není vůbec adekvátní.Tohle jsou mediální a rádoby odborný kecy,který se podle mě vůbec neslučujou s realitou.Tohle je možná udáváno na základě nějakých měřeních z malého náhodného vzorku populace.A i kdyby tak kdo říká,že průměr je nejlepší.Dostal jsem se po 3 měsících na 17 cm a hlavně se zvětšila šířka což je ten hlavní důvod proč jsem do toho šel a můžu ti říct ,že to vypadá mnohem líp což by ovšem znělo jako narcismus kdyby se ti potom ještě nezlepšila erekce a nenarovnalo zakřivení .Takže to jsou tři mouchy jednou ranou nebo tři důvody proč neni nic špatného na tom něco takovýho nosit.A co si myslim,že je vůbec nejlepší je kvalita erekce,protože já ho teď mám tvrdýho jak skálu.Je to prostě druh posilování činku s ním zvedat nemůžeš tak se přišlo na tohle.Tvoje názory mi připadaj fakt předpotopní asi jako když chtěli lidi ve středověku provádět první pitvy na mrtvých a byli za to trestaný.Kdyby se tohle nezměnilo tak umíráme ve čtyřiceti takže proč takhle přemýšlet.Jak říkám ,když se nic nepřehání tak proč ne.A co se týká holek tak ať mi nikdo neříká ,že je to nezajímá,protože já když jsem byl někdy na veřejným koupališti tak snad nebylo ženský který by nesklouzl zrak na moje plavky a nemyslim si ,že by je zajímala moje barva plavek.

Donald (Pá, 16. 1. 2009 - 09:01)

Paule, hned na té první straně je nakreslená krabička a nápis FREE Shipping - takže mají dopravu zdarma.(akorát píšou, že je to jako na omezenou dobu) Mají to normálně započtené v ceně .. Sám ho ještě nemám - jen to tak sleduju a občas mně tady ty hlášky pobaví :-). Hodil jsem do placu dotaz, co si kdo myslí o tom systému a banda se tady poslední dobou akorát hádá a uráží. Holt, samé konstruktivní příspěvky..

lhadin (Čt, 15. 1. 2009 - 20:01)

Proč to tady tak dramatizujete, jestli si ho někdo chce natahovat, tak dotoho a kdo nepotřebuje tak fajn. Prostě nepleťte se do názorů ostatních - tahle diskuze má přinášet užitečné rady a příspěvky jak na to a né, že tady budu číst nějaký urážející zprávy.
To chce prostě klídek :) Já sem rád, že sem holky napsaly a klidně ať píšou dál, sou to věci, který sem třeba nedomyslel a já zrovna patřím mezi ty,kteří si rádi nechají poradit. A je pravda, že důvod proč ho chci mít větší je partnerka a nějaký kluci v sauně mi sou fakt ukradený. Takže já sem za tyhle názory tady rád a pokud se to někomu nelíbí, tak je tady prostě respektujte. Taky neříkám nic na to, že tady někdo nazval Thorona pičou, ačkoliv si o autorovi myslím své :)
Radějc mi někdo pověste jak ste daleko s nošením a jaký jsou výsledky :)

paul (Čt, 15. 1. 2009 - 19:01)

A ty už jsi si ho koupil? Anglicky neumim, jen němčinu. Nechal sem to přeložit v guglu. Nikde tam ale nevidim, že je poštovné zdarma. Proto se ptám jestli ho máš a je to skutečně zdarma. Nerad bych pak byl nepřijemně překvapenej třeba o 2.000 vyšší cenou na poštovnym.

Návštěvník (Čt, 15. 1. 2009 - 19:01)

To Thoron: Máš kvalitní názory. Konečně nějakej kluk přemejšlí...No, škoda, že jich není takovejch víc taky v ČR.

Thoron (Čt, 15. 1. 2009 - 16:01)

Si na tom podobne ako zakomplexovane dievcata ktore si myslia ze tie krasky z obrazovky a z modnych mol su standard a ze len oni su take nepekne s malimi prsiami a velkym zadkom...staci sa prejst po ulici a vidis co je skutocne a co je milna predstava milne odpozorovana z masovokomunikacnych prosdtriedkov

Thoron (Čt, 15. 1. 2009 - 16:01)

Nad IQ autora prispevku sa vyjadrovat nejdem skoda reci a ku tomu Pcku...Myslis ze skok do vysky pojde robit clovek vysoky 160 cm? Asi nie. Aj do Pcka idu hrat ti vyvinutejsi skus ist niekedy na plavaren a v sprchach uvidis realitu...

Návštěvník (Čt, 15. 1. 2009 - 14:01)

slovenská píčo

Návštěvník (Čt, 15. 1. 2009 - 14:01)

Thoron__ Koukni se na pořádný péčko ty slevenská píčo.

Thoron (Čt, 15. 1. 2009 - 11:01)

Dakujem...a este ku tej velkosti asi tak 80% populacie muzov ma vtaka okolo 15 tak neviem co riesite...

Lukáš (Čt, 15. 1. 2009 - 11:01)

Když myslíš psychická porucha.., Hele v pohodě.., Tvůj názor.., Brát ti ho nebudu..,

Reklama

Přidat komentář