Reklama

antikoncepce GRAVISTAT 125

Omg (St, 26. 3. 2008 - 20:03)

Gravistat je antikoncepce jo? :oD Na netu se píše, že je to inteligenční droga :oD... mno banán... asi přejdu na Speed8 nebo Ritalin - že mi antikoncepce posílí paměť?! Tomu fakt nevěřím :o(

12.3.2008 Jana (St, 12. 3. 2008 - 14:03)

Ahojky holky. Brala jsem asi 4 roky Anteovin, který byl báječný po všech stránkách, které má antikoncepce splňovat.Asi před rokem jsem přešla na Gravistat 125, protože Anteovin nebyl již k sehnání na trhu. A však mohu podotknout, že ho snáším, tak dobře jako Anteovin. Má stejné hormonální složení a tudíž by neměl dělat problémy. Žádné nežádoucí učinky se zatím neobjevily. A navíc je tato antikoncepce vhodná pro dívky, které začínají se sexem, je výborně snášen díky nízké dávce hormonů.

Kacoraa (St, 16. 1. 2008 - 10:01)

Zdravím všechny, já jsem přešla asi po 5-ti letech nechtěně z Anteovinu na Gravistat 125, a to jenom z toho důvodu, že se k nám Anteovin přestal dovážet. Tak jsem zvědavá co semnou tyto pilulky provedou, doufám, že nebudou mít žádné nežádoucí účinky. S Anteovinem jsem byla spokojená...

Judita (Ne, 13. 1. 2008 - 14:01)

Ahoj Ančo, mám stejnou zkušenost jako ty. Před Gravistatem jsem vyzkoušela hodně jiných anti, ale žádná mi nesedla, věčně jsem špinila, až mě to psychicky deptalo...Už mám asi tři roky Gravistat a nemůžu si ho vynachválit, žádný problémy, ani přibírání a hlavně žádný špinění!! Akorát už se hodně těžko shání, prý už se přestává dovážet, tak jsem zvědavá, co pak?? :)

7.ledna08 (Po, 7. 1. 2008 - 18:01)

Mirelle antikoncepci už nevěřím,brala jsem ji na radu doktorky Ivany Temhlové,protože jsem chtěla přibrat,to se stalo,ale navíc jsem přišla do jiného stavu,prášky jíst umím,užívala jsem dřív Minervu,ale paní Temhlová řekla,že je pro mě jistě Mirelle lepší,dřív jsem nevěděla,že lze otěhotnět i když jíte prášky,a víte o sobě,že správně...Malé Anežce je půl roku a má se skvěle =)) Ženské,někdy je lepší neposlouchat lékařky,nebo je vyměnit...

anča (Po, 7. 1. 2008 - 17:01)

ahojky, brala jsem několik antikoncepcí, jenže žádná mi nevyhovovala, protože jsem každý skoro celý měsíc špinila. slyšela jsem, že gravistat má dost hormonů na to, aby ke špinění nedocházelo, měli jste někdo stejný problém a touto HA ho vyřešili? prosím napište...

daniela (Út, 1. 1. 2008 - 10:01)

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat.Před dvěma měsíci jsem začala brát gravistat, všechno bylo v pořádku, menstruace je o hodně silnější a delší než předtím. Ale teďka poslední dny mě strašně bolí prsa, pálí mě a nemůžu si na ně šáhnout. Menstruaci mám dostat asi za 9 dní až, nevím čím to je, když to začalo až třetí měsíc, mám strach jestli nejsem těhotná.na test je brzo si ho dělat.

Mili (Pá, 9. 11. 2007 - 20:11)

ahoj holky zacala jsem brat grvistat,chtela jsem se zeptat jake mate zkusenosti...jsou dobry???doktor mi rekl ze se po nich pribira,je to pravda???dyztak mi nejako poradte...dekuji

Rendula (Út, 9. 10. 2007 - 19:10)

Ahoj Lucko,mě řekl doktor to samé.Beru gravistat 6.let a v březnu mi ho vymění za jiný.Říkal,že když kouřim a beru gravistat,tak to spěje k ucpávání cév.To ho radši vyměnim.Jinak jsem s ním byla spokojena.Ahojky Renata.

julča (Út, 18. 9. 2007 - 17:09)

Gravistat je moje několikátá antikoncepce a je vážně nejlepší, žádný problém s váhou, žádné špinění - což u jiné antikoncepce mnohdy ano, a taky příznivá cena. je fakt, že se těžko shání, musím vždy oběhnout všechny lékárny ve městě. trochu se obávám toho, že má hodně estrogenu, doufám, že to nebude mít nějaký zásadní vliv v budoucnu??

Lucka (Čt, 12. 7. 2007 - 11:07)

mám menší problém doktor mi řekl že když ho začnu brát tak bych neměla kouřit že to zpusobuje trombozů...Řek to taky některé z vás a přestaly ste?

petra (St, 13. 6. 2007 - 22:06)

Pred mesice jsem Gravistat po deviti letech vysadila, mela jsem s nim ty nejlepsi zkusenosti.Nemate nekdo zkusenost s tim,kdy priblizne dostanu mestruaci?

Lenča (Pá, 1. 6. 2007 - 14:06)

Jestli chceš po antikoncepci skutečně přibrat-vřele doporučuji Diane.Brala jsem ho před 10 lety a přibrala 5 kg.Minulý rok jsem ho na pár měsíců zkusila znovu a už mám nahoře dalších 5 kg.Pro mně je to zbytečné ale jestli ti to pomůže.Jinak dělá pěknou pleť,vlasy,plnější prsa...jen že se po ní přibírá-jinak bych jí brala doteď...

Efik (Pá, 25. 5. 2007 - 10:05)

Ja beru gravistat uz asi sedm let, ale posledni rok mam pokazde problem ho v lekarne sehnat.. Nekde mi reknou, ze uz ho nemaji, jinde se divi, ze ho chci, protoze ho pry uz nevyrabi.. Proste divny. Nikdy se mi napodari ho sehnat napoprve, musim obehnout nekolik lekaren, nez na nej narazim.. Vy ho sezenete bez problemu? Jsem s nim spokojena, proto ho nechci menit, ale ty nervy v lekarne, kdy si ho jdu vyzvednout a nikde ho nemaji, i kdyz ho potrebuju, jsou desny..

terka (Čt, 24. 5. 2007 - 20:05)

ahoj,měsíc beru gravistat a zvětšili se mě prsa myslíte že je to po antikoncepci?Dříve jsem brala anteovin a ten byl super.

zdena (Pá, 18. 5. 2007 - 13:05)

ahoj anteovin jsem brala 8 let ted me doktorka napsala gravistar 125 stoji 201 kč.

martina (Po, 14. 5. 2007 - 11:05)

Ahoj Verčo, mrkni na www.lekarna.cz a najdi si tam Gravistat je tam hodně informací co děla atd..., rozhodně víc než v tom příbalovém letáku, ten stojí za prd. Mám podobný problém jako ty navíc ho teprve začívám užívat, je tam všechno vysvětleno

veronika (Út, 8. 5. 2007 - 14:05)

Ahoj holky... Nevíte jestli gravistat můžu brát
2 měsíce v kuse, abych neměla měsíčky?! V přibalovém letáku o tom nic nepíšou tak nevím...

Návštěvník (Po, 26. 2. 2007 - 12:02)

AchujkO lidicky...prave jsme dolezla z gyndy a pani sestricka mi rekla ze se prestala vyrabeT HA Anteovin...tak mi predepsala Gravistat 125 ..jeste jsem si pro nej nebyla ..nevite kolik muze staT?...dekuji :-*

Mája (St, 7. 2. 2007 - 15:02)

Ahoj, použivala jsem Gravistat 125, pak vysadila, nedělal mi žádný problémy. Začala sem ho znova užívat asi po 2 letech a teď mám slabou menstruaci a jen asi 4 dny, nanejvýš 5. Měla jsem strach, že sem těhotná, ale 3,5 měsíce těhotenský test ukazuje negativitu. Takže to asi tím Gravistatem 125. Ale jinak je super! Napiště případně, kdo má podobnou zkušenost....

Reklama

Přidat komentář