Reklama

antikoncepce-injekce

petra (St, 27. 2. 2019 - 11:02)

Ahoj, takže žiji v Německu a půl roku jsem měla dělo clinovir (obdobne jako provera), a moje tělo to absolutně nepřijalo. Po první injekci krvácení 18 dni v kuse, říkala jsem si, ze to bude přechodem z tabletek na injekci, potom jsem měla asi měsíc klid, a dva týdny před užitím druhé injekce jsem začala špinit a občas i trochu krvácet. Doktor mi říkal, ze to je normální, a píchl mi druhou injekci, teď jsou to tři měsíce a nebyl den, kdy jsem nespinila nebo nekrvacela. K tomu i bolesti v podbrisku, chuť na sex jsem za toho půl roku neměla vůbec, a jsem pořad unavená. Teď mi doktor nasadil tabletky zoely. Tak snad uz se mi cyklus vrátí a nebudu uz krvacet.

Já sama (Po, 20. 11. 2017 - 10:11)

bych depo proveru nikdy nechtěla,beru to za přirozené mít mestruaci a i to si dobře doktorku pamatuji,jak mi říkala,že mi jsme nemoderní,že v Německu ženské nemusejí a přesto jí sami chtějí. Bohužel,u mě to tehdy byla nutnost,ani jsem si jí neplatila.

Ale (Po, 20. 11. 2017 - 09:11)

ahoj. mam skusenost s depo-...to vám lékařka musela říct,přece.Já jsem depo proveru měla také,ale ne,že bych jí chtěla,musela jsem kvůli endometrioze a hned mi doktorka řekla,jestli do budoucna neplánuji dítě,že by to chtělo hned,protože při injekcích by to mohl být později problém.Jinak,lékaři pravdu neřeknou,to bylo první,na co jsem se ptala,na váhu a ona mi řekla,že většinou 2-3 kg se přibere a tak to jsem neřešila,ale přibrala jsem víc.

Klára (Po, 20. 11. 2017 - 09:11)

KOLIK TAK ASI JSTOJÍ TA...Cena je 420kč

Bara (Čt, 25. 4. 2013 - 09:04)

Právě teď o Vánocích to...Ja to mam chvili, a chci se zeptat jestli mam pocitat s menstruaci nebo ne, protože jsem jen přece mladá a jednou budu chtít třeba díte. A myslím že jednou za tři měsíce bych to dostat měla.

katka pokorna (Ne, 7. 3. 2010 - 17:03)

dobry den mam skoro dvoulety mimco a uz asi druhej mesic si s prs vimackavam takovou vodicku jak kdy by seme delalo mliko nekojim uz asi rok a tri mesice pri prvni ditete meto nedelalo tehotna nejsem delala jsem si test mela nektera zvas stimto uz skusenosti dekuji za odpoved antikoncepci nneberu

darina (Pá, 8. 1. 2010 - 20:01)

Brala jsem Depo-proveru,vubec...ahoj. mam skusenost s depo- proverou, melas jsem 4 injekce a byla jsem sni spokojena, zadne akne, zadne kilo navic, a chut v sexu byla ale jsem po injekci rok a pul a nemohu otehotnet a mesicky ma normal, mam 6 leteho syna a planujem s manzelem druhe dite ale zatim se nedari ale je to i o psychyce , doufam ze se nam s manzelem povede dalsi miminko a jesli jo? v zivote nechci sliset o depo- provere.

Petra (Pá, 13. 3. 2009 - 19:03)

ahoj, Sunyu beru... nejdříve jsem měla Belaru rok a půl, ale jelikož jsem po ní přibírala docela dost, tak jsem zkusila sunyu. Jedinej rozdíl je v tom, že je o 4 stovky levnější...

Lucka (Po, 16. 2. 2009 - 16:02)

Ahojky Radko,to jsi fakt nemela 10 let zadne problemy,spineni, bolesti hlavy atd?Muze se zeptat kolik ti je let?Me je 32, mam 1 dite,dalsi neplanujeme a tak mi doktor doporucil Depo-Clinovir(jsem v Nemecku),ale asi to bude obdobne jako u nas.A neni to nejak skodlive,ze ti to vlastne zastavi celou menstruaci?Diky.

leo (Po, 12. 1. 2009 - 19:01)

Pořád se divím, proč je tolik mladých holek tak nechutně tlustých...Ty jejich špeky!!! Teď je mi to jasné - žerou antikoncepci!

dina (Po, 12. 1. 2009 - 19:01)

ahojte, nemá tu niekto skusenosti so sunya tabletkou? Dva roky som brala tabletku novynette a teraz som išla za doktorkou lebo som mala problémy časté bolesti hlavy, chrbtice, nemala som chuť na sex, pribrala som 10kg neviem či to môže byť od tabletku alebo to súvisí s tým že rastiem. Mala som aj časté zápaly pošvy. Na toto všetko my povedala doktorka že len bolesti hlavy môžu súvisieť s tabletkou. Prosím Vás keď viete tak mi poradte ďakujem...

pavlina0202 (Čt, 10. 3. 2011 - 21:03)

Kdybych si tohle všechno prečetla dřív,nenechala bych si to nikdy píchnout,ted mam velke obavy z toho co možná příjde:O(

cukroušek (Ne, 14. 12. 2008 - 20:12)

a od kolikati se tato antikoncepce cca může brát?

radka (St, 10. 12. 2008 - 10:12)

Právě teď o Vánocích to bude 10 let, co mám Depoproveru a za nic bych ji nevyměnila!!!! Za celou dobu jsem nepřibrala, a jsem šťastná že nemám žádnou menstruaci. Ušetřím za jinak potřebné hygienické potřeby, a za injekci zaplatím jednou za 3 měsíce jen 150Kč. Je ale pravda, že každá antikoncepce není pro každého, moje sestra začala s Depoproverou po porodu a pořád "špinila". Proto od ní ustoupila. Jiná rada, než to zkusit, a pak 3 měsíce vydržet, pokud to nebude fungovat správně, není. Moje tělo to přijímá skvěle, tak že z mého hlediska můžu jen doporučit. Má někdo Depoproveru déle než já?

Návštěvník (Út, 12. 8. 2008 - 10:08)

Souhlasím, já ve svých 25 letech po přechodu z Cilestu na Jeanine přibrala během půl roku 8kg!!Ihned jsem ji zmenila na Sunya a jsem nyní spokojená. Na každého horm. antikoncepce působí jinak.

Návštěvník (Pá, 20. 6. 2008 - 21:06)

Kravina to není. To se jen lékaři a výrobci HA vám snaží vnutit. A jak je vidět, u někoho se to opravdu povedlo. Jenom proto, že jste nepřibraly vy, neznamená, že nepřibere nikdo. Jak vysvětlíte, že holka nabere během krátké doby třeba 7 kg a po vysazení během 14 dní 5 kg jde dolů? Při stejných stravovacích návycích.

Terez (Po, 16. 6. 2008 - 21:06)

Presne!souhlasim s Yvet,nesvadejte uz tlousku na zadnou z antikoncepci! u pilulek se tyhle myty vedou taky a pritom je to kravina. Jestlize ste zacali brat horm.antikoncepci v dobe dospivani,tak ste nestloustli kuli ni,ale kuli tomu,ze v te dobe vsichni pribiraj a zvetsujou se prsa. Ja mam depo proveru druhym rokem a sem stastna,ze sem si od menstruace a jejich bolesti mohla odpocinout.

Yveta (Ne, 8. 6. 2008 - 13:06)

S tím nemůžu souhlasit.Já mám Depo Proveru 6 rok a váhu mám stále stejnou.Postava se mi nezměnila.Není to tím,že člověk má chut k jídlu a neví kdy přestat? Pak se to svádí na různé antikoncepce což není pravda!!!

Návštěvník (Pá, 25. 4. 2008 - 10:04)

ahoj,já ji po roce užívání vysadila v květnu 2006 a zatím stále nic a za ten rok 10kg navíc.Hormon estradiol na kritické hladině 20.Lékaři už vědí, že se s tím nedá nic dělat, jen čekat, až se s tím tělo vypořádá samo.Už jsem se setkala i s paní, která měla pauzu 3 roky.takže všem držím palce

depo provera (Út, 22. 4. 2008 - 20:04)

ahoj já vysadila depo roveru v lednu 08 a zatím také stále žádná menstruace se nedostavila , ale hlavně jsem po ní přibrala za 2 roky 10 kg !!!!!!!:-(

Reklama

Přidat komentář