Reklama

antikoncepce MINISITON

kk (Po, 8. 4. 2013 - 00:04)

Tak nevím, přešla jsem na ni z Logestu, kde jsem měla setrvalé problémy se špiněním, ovšem u Minisistonu jednak problém přetrvává, jednak mám podezření, že mi rozjel úzkosti a náběh na panickou poruchu (sklony jsem k ní sice měla už dříve, ale dalo se to zvládat, teď je to po měsíci a půl braní nejhorší, co to kdy bylo, bez zjevné příčiny). Uvažuju, zda se raději nevrátit k Logestu :/ Má někdo podobnou zkušenost?

Petra (Út, 19. 3. 2013 - 10:03)

Ahoj prodám HAK Minisiston. Dvě platíčka tedy 2x21 + 7 pilulek zabalených v platíčku platíčko je vybrané jen 2 týdny. to přidám ZDARMA k těm dvoum. Expirace až do 06.2017.Cena i poštovným 200,- Email- [email protected]

terka (Ne, 20. 1. 2013 - 18:01)

je blbý když bych ted brala minisiston a za další 4 měsíce jinou??.děkuji.

Ewa (So, 19. 12. 2009 - 12:12)

dobrý den chtěla bych se...dyztak odpoved na mail [email protected] dekuji moc

Ewa (So, 19. 12. 2009 - 12:12)

dobrý den chtěla bych se zeptat jestli muzu byt tehotna kdyz beru teprv 9 dní HA a s pritelem sme spolu spali 8 den.děkuji za odpoved

Markéta (St, 21. 10. 2009 - 00:10)

Ahoj chtěla jsem se zeptat. Mám začít brat Minisiston a vím že mám první tabletu užít první den menstruace, ale stalo by se něco, kdych ji užila jindy? Narušilo by to nějak účinost. Mě má totiž přijet po dlouhé době přítel a bojím se, že by mi to nevyšlo a nebo bych mohla potom vynechat tu pauzu 7 dnů a začít brát nové platíčko. Prosím poraďte mi na můj e-mail [email protected]
Děkuji

sabinka (Po, 6. 7. 2009 - 16:07)

ahojky...mam ministon..vzala sme si to hlavne abych stloustla dobira zatium prvni platicko... a chci s ezeptat je si se vazne stloustne moc to potzrebuju sem hodne hubena diky

Verča (St, 17. 6. 2009 - 14:06)

Ahoj začala jsem brát antikoncepci Minisiston a o prazdnichách jedu s přítelem na 4 dny na dovolenou zrovna to mam dostat.Rada by jsem menstruaci oddalila.Tak mě jen tak napadlo,kdyby jsem neudělala tu 7 denní pauzu a jedla by jsem prasky v kuse.Nevadilo by to?moc mi na tom zaleží aby jsem menstruaci oddálila.napište mi prosím na email-vk.nikol"seznam.cz

Lena (Čt, 26. 3. 2009 - 08:03)

MONIKA: To co popisuješ je migréna, taky na ni trpím, hlavně v týden před menses. Přesně jak píšeš, píchá a dloube mě to za očima, někdy i zvracím,ležení na to nepomáhá, jen jsem vypozorovala, že když ležím úplně rovně na zádech (nesmím mít nakloněnou hlavu do strany), tak je ta bolest taková snesitelnější. Na vině většinou bývá hormonální nerovnováha - během cyklu se různě mění hladiny hormonů v tělě, ale pokud máš jednofázovou HA, tak ta není tomuhle přispůsobená. Riziko migrény je právě snížené u trojfázové HA, která obsahuje různé množství hormonů v každém týdnu cyklu tak, jak je tomu normálně, když se žádná HA neužívá. Někdy pomůže změnit HA a nemusí to být zrovna trojfázová, u jiných jednofázových taky nemusíš mít problémy, je to hrozně individuální... Jinak na migrénu může lékař napsat prášky na bolest, ale spíš se doporučuje ležet v klidu a šeru, hodně pít a ono to přejde...

Monika (Po, 23. 3. 2009 - 16:03)

Ahoj holky, beru Minisiston asi 5 let a nikdy jsem po něm nepřibrala. Ale posledních pár let mám tak 1x za měsíc někdy víckrát někdy i třeba jen 1x za dva měsíce velké bolesti hlavy, že mi nepomáhá ani ležení nic a dokonce mě píchá za očima a opravdu je to nesnesitelné, teď jsem četla o bolesti hlavy, tak se ptám, jestli to můžu mít z toho?? Jestli někdo má něco podobnýho budu ráda když odepíše...jinak jsou ty prášky v pohodě až na tu hlavu.

Lucie (So, 15. 12. 2012 - 16:12)

Ahoj,beru Ministon asi 1 rok, ale poslední 3 měsíce trošku špiním a někdy i krvácím. Nevím, kde je problém, k doktorce jdu až v lednu. Díky

Majka (Pá, 7. 12. 2012 - 19:12)

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli kze HA Minisiton poprvé vzít v jiný den než v den menstruace jak je to v letaku.. diky :-)

Nikola (Út, 17. 1. 2012 - 09:01)

Dobrý den, koupím Minisiston, spěchá. Pište na [email protected]. Děkuji

Smajla (Út, 6. 12. 2011 - 18:12)

Moje přítelkyně užívala...To není chyba jen antikoncepce, ale hlavně doktora, který jí zřejmě neudělal potřebná vyšetření a dal jí prášky, o kterých si myslel, že jí budou vyhovovat. Mohlo by se jí to stát s jakoukoli jinou HA.

Martina (Ne, 20. 11. 2011 - 23:11)

Ahoj, Minisiston beru již cca 3 roky proti zabránění vytvoření cysty na vaječníku (operace). Spokojená s ním bohužel moc nejsem, ale v mém případě prý jinou HA brát nemohu. Během 3 let jsem výrazně přibrala (předtím Pramino-bez problémů). Lékař mi potvrdil, že u této HA se jedná o poměrně častý jev.

amazonka (Út, 8. 11. 2011 - 14:11)

Ahoj holky, při začátku braní antikoncepce se krvácení po celý měsíc někdy vyskytuje, informovala jsem se o tom u doktora a prý je to jen taková počáteční nepříjemnost, hlavně pořád brát prášky podle plánu dál. Stalo se mi to u začátku obou mých HA (ta druhá byla Minisiston, beru doteď a jsem spokojená, nemám výrazné problémy ani s váhou ani s celulitidou).

Embolie je rizikem každe HA,je i ve vedlejších účincích a rozhodně bych to neházela na Minisiston, stalo by se to asi i s jinou HA.

Hanka (St, 7. 9. 2011 - 08:09)

Ahoj.Jsou to 3 dny, co jsem začala brát HA Minisiston. Antikoncepci jsem nasadila klasicky první den mesnstruace(neděle), ale stále krvácím a neypadá to, že by menstruace ustupovala(je středa). Jak dlouho to přibližně trvá, než se dá cyklus do pořádku?
Kdysi jsem brávala Bellaru, ale to už je takových 5 let a moc si nepamatuji, jak probíhal můj první týden s HA a MS.

Klaruša (Po, 29. 8. 2011 - 23:08)

Ahoj holky, beru Minisiston...ahojky, to co píšeš může být klasická migréna z antikoncepce. Já to tak měla u minulé HA než jsem přešla právě na Minisiston. Být tebou změním HA, i když jinak vyhovuje. Tyhle NÚ jsou dost nepříjemné...

Kristýna (Ne, 31. 7. 2011 - 11:07)

Ahojky, Minisiston je moje první HA. První co mě dost zarazilo bylo to, že jsem si vzala první tabletku v 1.den menstruace, ale ta mi skončilo až po dobrání jednoho plátíčka a dokonce 7-mi denní pauze. Celý měsíc jsem krvácela a bylo to dost nepříjemné. Chvilkama mám pocit, že jsem přibrala, takové 2 kila, ale nemáme váhu, tak je to jen o pocitu. Hold ne asi vždycky to někomu sedne.

Síma (Pá, 15. 7. 2011 - 13:07)

Dobrý den,začala jsem užívat antikoncepci Minisiston. Už jsem si vzala tři pilulky a kamarádka mi řekla že v prvním měsíci přijde menstrulace tak po deseti dnech, možná i dřív a né normáně.. je to tak..? a pokud ano tak mám prášky užívat pořád a nebo je vysadit..?

Reklama

Přidat komentář