Reklama

antikoncepce MINISITON

Návštěvník (St, 24. 5. 2006 - 21:05)

To se mi zá jako blbost, aby končil....jelikož mně ho včera doktorka předepsala jako novou antikoncepci, takže proč by to dělala, kdyby měl končit?

Jana (Po, 15. 5. 2006 - 10:05)

Ahoj,ráda bych se dověděla,zda se může Minisiston užívat zároveň s Decolenem(takové ty prášky pro zvětšení sebevědomí-poprsí).Začala jsem ho brát před týdnem,podporuje tvorbu estrogenu a Minisiston prý tlumí tvorbu hormonů.Nevím,jestli přestat užívat Decolen nebo můžu pokračovat v jeho užívání zároveň s Minisistonem.Zjednodušeně mám na mysli,jestli nemá Decolen vliv na menší účinnost Minisistonu.Pokud o tom někdo něco víte,prosím napište odpověď.Předem děkuji.

Jana (Po, 15. 5. 2006 - 10:05)

Ahoj,ráda bych se dověděla,zda se může Minisiston užívat zároveň s Decolenem(takové ty prášky pro zvětšení sebevědomí-poprsí).Začala jsem ho brát před týdnem,podporuje tvorbu estrogenu a Minisiston prý tlumí tvorbu hormonů.Nevím,jestli přestat užívat Decolen nebo můžu pokračovat v jeho užívání zároveň s Minisistonem.Zjednodušeně mám na mysli,jestli nemá Decolen vliv na menší účinnost Minisistonu.Pokud o tom někdo něco víte,prosím napište odpověď.Předem děkuji.

Jana (Pá, 12. 5. 2006 - 09:05)

Ahojte, beriem minisiston 5,5 roka. Prvý rok som tiež pribrala okolo 7 kg, ale potom som ich zhodila a iné problémy som nemala.Teraz mi v lekárni povedali, že sa vraj už nevyrába a neviem aké iné tablekty by som mala zvoliť, aby som nemala problémy.

Monika (Pá, 21. 4. 2006 - 11:04)

Lusy, po 4 mesiacom som aj ja chut este mala no cim dalej tym horsie nechut som zacala pocitovat az po roku takze este len uvidis

lusy (St, 21. 12. 2005 - 14:12)

Ahoj beru minisiston 4.měsíc.Sice jsem pribrala asi 4 kg ale pokud se člověk ovládne tak je to v klidu.Jinak chuť ne sex mám pořád stejnou:)

Monika (Po, 12. 9. 2005 - 12:09)

Mila Misa ja na priklad som od tychto praskov vobec nepribrala, ale myslim ze je to dost individualne.

Monika (Po, 12. 9. 2005 - 12:09)

Ahojte. Ja som brala minisiston 1,5 roka, vobec som nepribrala naopak schudla, prsia sa mi nezvecili, menstruacia sa skratila, bolesti takmer zmizli ale postupne sa moja chut na sex uplne znizila na bod mrazu...

Zdeňka (Ne, 17. 7. 2005 - 15:07)

Dobrý den!Užívám MINISISTON pravidelne a ted jsem si 5.den menstuace vzala opět prášek jako obvyle, ale hned den nato jsem si ho zapomněla vzít, takže jsem ho vzala až po 18 hod. a chtěla bych vědět, zda bych měla vzít druhý prášek již už v pravidelnou dobu?Respektive zda mi dva prášky v 1 den neuškodí a zda budu chráněná?Předem děkuji za odpověď.

Beruška (So, 4. 6. 2005 - 17:06)

Holky, můj doktor mě právě převádí z Minisistonu na Pramino, protože se prý Minisiston přestane prodávat. Slyšely jste o tom něco, nebo mu nemám věřit? :) Navíc jsem ale o Praminu slyšela samé hrůzy, takže mám trochu strach...

Peťa (Čt, 21. 4. 2005 - 09:04)

Ahoj Verčo,děkuju ti za tvou odpověď, určitě tu diskuzi pročtu. Můžu se zeptat, jak to řešíš bez antikoncepce? Problém je v tom,že přítel nesnáší kondomy, ne že by mu vadily jako takový, ale má na ně alergii (asi alergie na latex).Ale i tak ještě jednou díky

Verča (Čt, 21. 4. 2005 - 09:04)

Z bláta do louže je to u každé HA.Přečti si jednotlivá témata o různých antikoncepcích a zjistíš,že žádná není ideální.Pak si ještě přečti Vysazení HA.Pro mě byly zdejší diskuze startovacím podnětem pro to,abych HA přestala brát.Hledala jsem totiž stejně jako ty nějakou "zdravou" antikoncepci.Bohužel taková neexistuje.Teď začínám 6 měsíc bez HA a nemůžu si to vynachválit....

Peťa (Čt, 21. 4. 2005 - 08:04)

Ahoj,můj doktor mi kvůli snížení chuti na sex změnil HA Tri-minulet na Minisiston.Je tady někdo, kdo má podobnou zkušenost?Jak to tady čtu,tak mám pocit,že to je jak "z bláta do louže" a mám docela strach.Prosím, poradí mi někdo?

Jitka (So, 2. 4. 2005 - 17:04)

Ahoj Katko, stalo se mi něco podobného, minulý měsíc, ale naštěstí jsem neotěhotněla. Záleží spíš na štěstí...o))

Katka (Út, 22. 2. 2005 - 11:02)

potrebovala bych poradit.beru minisiston kazdy den v 8 vecer.v utery sem na nej zapomnela a ve stredu sem mela nechraneny styk,ten prasek sem si vzala az po 23 od normalni doby a v tu stredu sem si vzala prasky normalne....mohla bych byt tehotna???

Jarka (Čt, 10. 2. 2005 - 09:02)

Chtěla bych se zeptat,jestli má antikoncepce Minisiston nějaký větší vliv na tvorbu onemocnění mykózou.Momentálně beru TRI-REGOL (3 roky)a žádné větší problémy jsem doteď neměla.Až poslední dobou se objevilo krvácení po sexu,ale moje doktorka u mě nic zvláštního nenašla a předepsala mi pouze minisiston.Proto by mě zajímalo,jestli moje potíže ustanou a kdy.

enrike (Po, 10. 1. 2005 - 20:01)

Je tu nekdo, kdo zmenil antikoncepci z Minisistonu na jinou znacku kvuli snizeni chuti na sex a pomohlo to? Co doporucujete, kolik to stojí? Díky

enrike (Po, 10. 1. 2005 - 20:01)

Je tu nekdo, kdo zmenil antikoncepci z Minisistonu na jinou znacku kvuli snizeni chuti na sex a pomohlo to? Co doporucujete, kolik to stojí? Díky

Luca (Čt, 6. 1. 2005 - 12:01)

Ahojky,brala jsem Minisiston asi 3roky a nepozorovala jsem na sobě vůbec žádné změny,prostě vše v pohodě.Ale nedávno jsem byla nucena HA vysatit,kvůli genetické poruše, o které jsem nevěděla,tak kdyby měl někdo zájem o zbylá platíčka stačí napsat: lednaceek"atlas.cz

simona (Pá, 17. 12. 2004 - 12:12)

Ahoj.Já minisiston brala pět let a před měsícem ho vysadila,neboť jsem začla mít psychické problémy,onemocněla jsme Panickou poruchou a bylo mi porazeno,že na to může mít mimo jiné vliv i antikoncepce.Už měsíc jsme bez panických atak,není mi úplně dobře,ale je to tisíckrát lepší.tak ahoj

Reklama

Přidat komentář