Reklama

antipsychotika

Adam (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

Čtenářko, kouřit jsi ani nemusela. Ono docela stačil asi ten chlast. Mít k tomu ještě v pytli plíce jako máš játra, tak již asi skutečně hrabeš dávno pod kytkama.

čtenářka (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

No Adame, já nato nejsem pyšná ,že mi to tak dlouho trvalo, taky si to nemůžu odpustit, ale bohužel, čas už nevrátím, i když bych ráda. No je mi už 30 let, žádná mladice nejsem.

Yossarian (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

Já už jdu ...čtenářko ty se nenech rozhodit....Radka a Adam se nám zas vožrali jako koně...jejich smůla:):) ....my si dáme horké mléko před spaním ...dobrou noc všichni hodní lidé ...vaše věrná Joska ...

Návštěvník (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

3. 2. 2009 20:42:19, Yossarian
Jozefo.....proč nemáš manžela a děti a sex??Vidíš, jsi na tom jako milenky, nemáš štastný život tak prudíš proti lidem, kteří jsou na tom líp.....v sobotu jedu se subíčkem do hotelu Elma na šampíčko a jahůdky a nějaké dobré masánko...jedete taky s přítelem, ty žádnýho nemáš co?

ukázka jak josarína přemejšlí jenom píčou.Ty šroubováku se jí zašroubuj hluboko do prdele a budete super dvojka.čtenářka bez sebeúcty a poznání ať se radši stará jak se z těch sraček dostat.a celá tahle banda debilů ať už táhne do prdele.kdyby ste nelezli na jiný dizkuze tak by vám tu dali všici pokoj vy degeni

čtenářka (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

Bože, zase mám mail od rytíře.smill a s přílohou, která nejde otevřít, ještě se mě ptá, zda kouřím, já nikdy nekouřila.

Adam (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

Yosko, opičku nemám, jsem téměř abstinent. Alkohol piji skutečně jen výjimečně. A k tomu psaní - no a co, tak tam mám hrubku - vymyli, Tobě se to nikdy nestalo nebo co? Čtenářka, tam těch seků má a nikdy se nad tím nepozastavuješ, tak proč najednou u mě? Že by dva příznivci alkoholu drželi (y - protože jste dvě a ženy) spolu...?

Návštěvník (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

no já si Adame myslím,že čtenářka má opravdu místo mozku a krve proudící promile alkoholu,že je totálně vydlabaná a dokazuje to teda úžasně...jo a nejsem puberták :-) To nasere co?Jen at Yossara napíše pravdu!Jen at si dá někdo tu práci a nakopčí sem všechny její urážky z diskuze!!At nelže a přizná barvu!Že je to mrcha!!To,co tady bylo skopčený,psala ona,tak at nelže!!!Je to hnus,co je tohle za člověka!!!A čtenářko, ty jí to žereš i s navijákem,jsi vážně typická alkoholička!!!

čtenářka (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

No ano, já uznávám pravdu Radko, Romana se ke mně doposud chovala nejlépe ze všech na našem zdraví. Všichni jsou tam hodní a fajn. Já umím přiznat barvu, ale když je to pravda a jsem o tom přesvědčená z osboní zkušenosti. Já nejsem jako vy obecně, že když jedna-jeden bude tvrdit něco o chlastu, že se budu přidávat, tohle je lež, co jsem dnes četla asi v 6 příspěvcích či více. Asi vám ještě nedošlo, že mi jde opravdu o život a že dál nemůžu marnit život jako dosuď.

šroubovák (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

Ještě dodávám,že je doba opravdu těžká a podlehnout alkoholu či jiným pomocníkům navozujících pocit pohody je častý.A adame já mám pocit,že tebe už jednou z ráje vykopli!!!!Pro hřích!!!!

čtenářka (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

Radko, řekni mi jakou minulost na jiných forech, když jsem psala jen před 3 lety asi do rubriky na doktorce alkoholismus, pak roky nic a notebook mám od poloviny prosince, tak nějak. Takže jinam jsem psát nemohla. To je vážně jednoduché.

Yossarian (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

Adame ty už to nepij.....mlátí to s tebou ta opička .....a nauč se psát česky ....ale já vím, jsi nalitej a to te omlouvá !

Adam (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

Čtenářko, to musí být docela tragédie, propitý mozek z alkoholu a v hlavě taky docela sláma, protože veškerý rozum Ti vymyly ti Jehovové. Dost síla na třicet let, ne? A co si o tom myslí ostatní?

čtenářka (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

No jednejte si se mnou jak chcete, vás se ta nemoc netýká, vy tam za mě nepůjdete.
Kdyby mi to nemyslelo, tak budu "poslušná" a poslechnu vás bezdůvodně,bez osobního přesvědčení.

Yossarian (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

Fuj Romano fuj fuj...to je ale hnus , sty´d se !A ty Kikimo také .....fuj!

čtenářko neřeš je,asi se sem dostali nějací chudáci alkoholici a večer už sou nalití , tak melou svý hospodský kecy.....nech je ...hihi.....

šroubovák (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

Někteří zde chtějí pouze urážet a napadat,ničit diskuze psaním pod cizími jmény.chvíli jse měl pocit,že tu někdo psal i za Čtenářku,za Yossku jsem si zcela jist.Je to opravdu nějaký adolescent nebo puberták,který si to musí dělat sám,tak se vybíjí tady.pro dnešek končím nebaví mě to a vám holky se omlouvám,nemám náladu číst kretenské anonymní blbiny.To už je fakt někdy na přeshubu.Dobrou a držte se.Čtenářko věř mi ,že nic není na věky a pokud opravdu chceš zvládneš to!!!!!Nevěř těm nesmyslům,že tvůj úděl je daný a neměnný.

čtenářka (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

Žádné promile nemám, to bych neměla testy lepší o 50% a nešla bych na ten zákrok ve čtvrtek, otevři oči a nejen Ty, píšete všichni stejně a podobně, no stádo drží se stádem. Já budu mimo, pač nemám přesvědčení a důvod dělit tady lidi. To je zajímavé, že mi přát smrt můžou a nikomu to nevadí, tak to ne, posrali jste si to úplně všichni tím věčným hanněním a naváděním.
Opakuji, nejsem submisivní a kdo má tu odvahu, tak navrhuji osboní setkání a vyříkání si to do očí a možná z mé strany i něco více.

RADKA pro nechá (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

Ty si tupá bože Romana tu není chápeš????A co jsi psala lidem s depresí kteří byli v háji a ty jsi do nich kopala nepamatuješ?Snad bych to ani tobě nepřála jak jim muselo být když volali o pomoc a tys je ještě víc potopila.

Návštěvník (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

Yossarin, ten Tvůj doktor taky musí mít asi svatozář, když se k němu vždycky přihasíš, když Tě tady někdo zesměšní. Neříkej, že si tady ty posměšky nějak bereš k srdci. To bys musela na pár dní vždycky zalézt a ne tady být pořád nasáčkovaná.

Návštěvník (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

čtenářko,anonymové,kteří ti píšou,že sis prochlastala nejen játra,ale i mozek,mají asi pravdu,neber to ve zlém,ale je to tak,každý normální jedinec chápe a dovede si dát dvě a dvě dohromady,co je Yosska zač,jen ty jsi tak pitomá,že to nevidíš a nechceš vidět...za tohle ti nikdo nemůže,jsi prostě hloupá a naivní...kdo tady lže je Yossara,kdyby sis dala tu práci a vyhledala si ta fora,která zničila a kde napadala,kde si začínala,tak bys pochopila,proč jí lidi nemůžou vystát a všechno jí oplácejí...A Yossaro,já nejsem ani Romana ani Kikina a tyhle dvě holky rozhodně nelzou jako ty a nejsou tak sprosté jako ty,ani tak úlisné potvory a mrchy!!

Yossarian (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

Romana vůbec uroven nemá....je to venkovanka, snobka, co se pořád chlubí majetkem a pak jede v listopadu k moři, HIHI ......napadla mě a smála se mý tragedii...musel jsem si dojít k doktorovi jak mi bylo blbě z těch jejích posměšků....STYD SE ROMANO ....STYD STYD!!

Reklama

Přidat komentář