Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 21:05)

Já tedy nemám moc ráda minimalismus, který je populární hlavně v bytech mladých lidí, ale Květa je opačný extrém. Myslím, že by hlavně měla přestat utrácet za hadry, kýče a předražený kabelky. A probrat tu veteš a části se zbavit. Hned by se jí dýchalo líp.

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 06:05)

tak ona nemá nic než ten tmavý kýčema přeplacaný byt. Proto toho má tolik,Nemá v podstatě kam investovat,Má všeho hodně bez vkusu..Určitě kdyby se části zbavila,bylo by ji lépe,Čas od času to tak určitě děláme všechny. Drahé kabelky nemá,kupuje vše u Číny..To jen dělá,že rozumÍ značkám.Ten kdo dá za kabelku 100 tisíc si k nim neobuje boty z tržnice

Majka (Čt, 7. 5. 2020 - 21:05)

Já myslím že je to její věc. Sleduji pořad Prostřeno a tam vidím spoustu nevkusu (podle mých měřítek), tlusté ženy, tetování, narvaná trička, prsa a špeky venku, děsivé byty (fialové a zelené stěny), účesy děs...ale říkám si, hlavně že ony se cítí dobře. Já taky na svůj věk nechodím oblečená. V padesáti nosím tenisky vansky a konverzky, džíny, trika, mikiny. A je mi fajn. Tak proč bych měnila Květu.

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 00:05)

To je dobře, že ti je tak fajn. Ale tady se někdo ptal, co poradit Květě....

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 02:05)

Proč dávat rady o které nikdo nestojí?

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 19:05)

Nejsme vsechny modelky. Nicmene to beru dle sebe i pratel. Kvete by prospelo sundat ten umely hnus z hlavy, nechat to klidne blond a po ramena. Paradoxne cim sou kratsi vlasy vekem mladnete. Hlavne nechat rust zdrave vlasy a starat se o ne. Licit by se mohla i pro klienty a nejen na upravenych fotkach. Je to pak sok pro sledujici fb. Obleceni smrncovni ale elegantni. Zadne kyce. Umim si ji pak predstavit jako solidne vypadajici pani. A pokud schodi masku arogance nabubrelosti tak i mila pani. Ale to by musela chtit coz je zasadni problem. Nemusi mit skatulku ale byt stylova upravena zena dela dobry dojem a sama by se dobre citila. Nekdy se clovek nesmi bat vse prekopat nebot na zmenu neni nikdy pozde.

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 20:05)

modelky rozhodně né,ale v hadrách co nosí ona bych fakt nešla-jednou jsem ji viděla v tygrovaném kožíšku,,,a rozhodně to S velikost nebyla.Při troše snahy by se pod něj trabant schoval

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 16:05)

Musela by umět přijmout stárnutí a věnovat se jiným věcem , než své údajné kráse. Klidne může mít přítele ,ale ona ke vztahům přistupuje jako puberťačka. A musela by si přestat lhát. Znám lidi co takhle neustále lžou ve všem a jsou po letech v dluzích, exekucich a insolvenci......holej zadek a dál lže o drahé dovolené.....ha ha

Linda (Čt, 7. 5. 2020 - 17:05)

a klidně by se mohla věnovat své kráse.Ale tak nějak lépe- Slušný kadeřník je základem vzhledu. Nač mi jsou přišité vlasy,když se o ně neumím starat ? Kabelku s lebkou, kýčovou kabelku z tržnice....s tím se hodí tak leda prodávat patrony u střelnice

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 18:05)

Jenže , co nadelate když máte v genech hospodu a kolotoč ? Nikdy jiná nebudete . Monika taky bude navždy venkovská Maruška i kdyby žila v Americe.....

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 19:05)

Monika Štiková ? tož to je taky materiálek :-)

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 17:05)

A nebo na E55 :D

Linda (Čt, 7. 5. 2020 - 15:05)

děvčata,nedáme si nějaká jména ,? at víme kdo si s kým píše- než se tu zas vyloupne ta k..da :-)
hojky ,jsem Linda

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 13:05)

Vendula asi neotěhotněla přirozeně,a pokud ano, bude mít dítě vybudované zázemí. V 50 a po 50 je to už zoufalý a velmi sobecký počin..Měla jsem starou matku, a nebylo to dobře...
Květa není mateřský typ, i ty zvířata má zanedbané a z pohodlnosti je cpe vším. Pokud se ohání přírodou zapomněla si přečíst,kolik žen umíralo,kolik umřel miminek,a myslím ,že tehdy už třicetileté ženy byly sedřené a měly dětí kupu,že by rodily do padesáti zas tak běžné nebylo.

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 14:05)

A kolik bylo tvé matce, kdy ses narodila?

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 15:05)

46 let jí bylo,ale jak už tady padlo,Vypadala mnohem starší,a bohužel i to myšlení měla prostě jako o dvě generace starší člověk.Tahala mne všude sebou,jako loutku v podstatě s dětmi jsem si začala hrát až někdy od 12 ti let.To už ji bylo skoro 60. Pak puberta,to už vůbec nechápala co se s mnou děje, Zemřela ,když mi bylo 25 let,a to já měla malé dítě,kdy běžně novopečená matka pomoc babičky uvítá

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 14:05)

Presne. Drive ve 40 letech zena byla stara baba. Vse se vyvojem prodluzuje. Zeny rodily mlade a ve 30 obvykle uz meli odrozeno. Byla vysoka umrtnost. Zadna prevence nic. Kveta je vidi co chce.

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 15:05)

a rodily děti hned po sobě,díky tomu,že nebyla antikoncepce, Kdyby rodily do 50 ti let bylo by běžně v rodinách 20 dětí.což nebylo.Takové ty velké rodiny měly 10-12 dětí,Ale děvče porodilo v 19-20 ti po svatbě ,a jak píšeš do 30 měla odrozeno

Lucie (Čt, 7. 5. 2020 - 21:05)

To se mi jednou při studiu dostala do ruky taková příručka pro ženy z doby před antikoncepcí. Tam bylo ženám doporučováno jako dobrý mrav, do 10 let po svatbě porodit všechny své děti a pak se sexem skoncovat. Asi se spousta žen tímhle řídila, jinak by fakt bylo v rodinách 20 a více dětí.

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 06:05)

možná je dobře ,že se tím řídily :-)

Reklama

Přidat komentář