Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 22:02)

Nerozumím stále těm zastáncům její virtuální krásy. Proboha, jak to může ženu uspokojit, když pak půjdu na nákup a uvidí mě reálně jako obludnou nehezkou babu? Není krásné sklidit kompliment někde třeba v restauraci než na FB, kde je vše na oko? jak pak tací lidé chodí na rande, když sou někdo jiný? Jsem realista, díky bohu. Tohle mi není jasný.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 23:02)

Úspěšnost člověka v lidské společnosti nezávisí jen na kráse. Je nespočet lidi, kteří nejsou vyloženě krásní, ale mají smysl pro humor, charisma a sexappeal. A druhým lidem je s nimi dobře a to se počítá. Až to těmhle cvokum, co se honí za nějakým ideálem krásy dojde, tak se jim uleví.

Návštěvník (Po, 24. 2. 2020 - 00:02)

Je to až směšný nebo možná smutný jak určití lidé kladou největší důraz na svůj vzhled. Snad za mých časů tomu tak ani nebylo. Z některých lidí čiší takové charisma, že krása je spíš na přítěž. Mám pár lidí kolem sebe, sou průměrní, ale svým způsobem jedineční chytří a plní nadhledu. A souhlasím, že cvokům by se sakra ulevilo kdyby dokázali potlačit touho po dokonalosti a místo toho žili a bylo jim fajn,

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 22:02)

Filtr není realita Květuše. Zkus si to natlouct do tý zabedněný palice. Z volezlý padesátky dvacítku neuděláš.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 22:02)

Dělá to apkama na úpravu fotek. Tý mrdce by filtry nepomohly. Vytváří každý den novou Arianu.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 23:02)

Přesně tak, filtry nemůžou zcela změnit vzhled člověka. Filtry pomůžou zakrýt pupínek, drobnou vrásku nebo začervenání v obličeji, ale to je asi tak všechno. Rozhodně neuberou 40Kg. Jste naivní, pokud si myslíte, že můžou.

Návštěvník (Po, 24. 2. 2020 - 12:02)

Pardon. Píšu filtry, myslím Appky. :-)))

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 15:02)

Květa bojuje proti stárnutí a nechápe, že vypadat jako ve dvaceti prostě nebude i kdyby se posrala.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 15:02)

Já být taková výborná čarodějka, jak se ona prezentuje, tak si to mládí, krásu a lásku pricaruju a vono hovno.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 16:02)

Dyt čaruje, říkala že Vesmír je jako samoobsluha, splní všechna naše přání ! Když budete 50 krát za den opakovat jsem prsatá krásná sexy samice, budete krásný jako Ariana.......: ))))/)

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 16:02)

Když budete 50 krát za den opakovat jsem prsatá krásná sexy samice, tak tomu skutečně uvěříte. Nikdo vám to už nikdy nevyvrátí, a kdo se o to bude snažit, ten je psychopat :-))

Baba Jaga (Ne, 23. 2. 2020 - 21:02)

Jsem krásná, jsem mladá, jsem krásná ........A kdo se mi to bude pokoušet vyvrátit je král psychopatů a magor. :-D

Naivka (Ne, 23. 2. 2020 - 21:02)

Já to teda zkusím si vopakovat, že sem mladá a krásná a vono to ňák dopadne.....:-)))

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 13:02)

Ach Jene ach , ach.......ještě 23 dní a dvě hodiny a zase budeme spolu ...... lásko. : DD

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 12:02)

Máš dnes otevřený portsky ? Ha ha ha ten Kukura je tak krásnej s šedinama.....

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 12:02)

:-)) že by se tu pisatelka tak zhulákala v neděli už během dopoledne?? Pak tady bude psát něco o reálném životě :-))))))

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 12:02)

Dámy já myslím, že Raven si musí ty vlasy barvit, jinak by vedle tý infantilní Moniky vypadal jako její pradědeček....trapas.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 12:02)

Tak oni jsou vůbec dvojka, ulhanou Ari nemusím,
ale ta Monika, to je taková venkovská Maruška, jen člověk koukne a hned vidí zablacenej dvorek se slepičinci na kterým vyrostla. Ve skromný chatrči jsou květy od mrazu na oknech , na dvoře kadibudka, kde vám v zimě zmrzne prdel ; )))))pro ni je úplnej ráj dědek , co má doma teplo a v lednici dost jídla.... ;))))))

Návštěvník (Po, 24. 2. 2020 - 19:02)

... Ono je to u nich stejně všechno postavené na lžích, jak u Květy, tak u Ravena s Monikou.. Ty jeho videa to je takovej trapas že se na to nedá dívat, a taky se na to nikdo nedívá. Trapné panoptikum starce a infantilní Moniky která se umí akorát zmalovat jak Marfuša z chaloupky ... přesně dvorek od slepic a kadibudka ... smutný

Návštěvník (Po, 24. 2. 2020 - 20:02)

Moc ráda čtu Ravenovy úvahy na jeho stránkách.Je chytrý člověk.

Reklama

Přidat komentář