Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 21:02)

No nazdar, to je síla! Ta a stydlivá? Ukazuje i díru do kaďáku, fuj, to je ale nehezké tělo, ty kozy, jako doutníky, nikdy je neměla hezké. Když je sroluje do podprdy, tak je má až pod bradu. A tu čurinu nechutnou, jak vystavuje. To máš být na co pyšná, ty chuděro!

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 22:02)

Ariana měla prsa pěkná, vždyť fotek tam máš dost, tak proč sem pořád dáváš Marii po porodu?

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 21:02)

Ubožačka no. Grandiózní psychopatka co žije v iluzi o sobě, kterou vytvořila. Ale pravda se dříve nebo později ukáže sama. Tak jí nezbývá nic jinýho než opět útočit a vymýšlet další nesmysly.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 22:02)

Tak o tom,že je to pěkná sebestredna a posahana rachejtle se dobře píše i na dáma.cz. Ona je fakt zralá tak akorát na léčení :-)))

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 22:02)

Na tu fotku s těma spodarama na hlavě si pamatuju, to bylo fakt na chocholouska. Radí druhým co ve vztahu a sama vydírání tím nejubozejsim způsobem - sebevraždou a pak těhotenstvím, které neprobehlo.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 21:02)

Nevím kde to bylo a kde, ale před pár roky jak se Květa vrátila z blázince "bohužel", tak ve videu o té chcací fotce Květy mluvil Raven. Nepřikládala sem tomu důležitost. Ale vím o té fotce že existuje pár let a určitě nejsem sama.

666 (Ne, 2. 2. 2020 - 22:02)

Byl by odkaz na to video kde mluví Raven?

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 20:02)

Ha ha, někdo sem dal odkaz na chčijící Květu, a najednou co se tu vyrojilo odborníků na Saudkovo umění :-))) Vědí přesně motivy, znají se s jeho modelkami, zvláště imaginární Marií. Ha ha to mě fakt pobavilo.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 20:02)

Nevím, že by se tady někdo rojil. O Marii L. jsem tu psal jen já. To byl kus ženský, Ariana kdyby neměla ta obrovská prsa, tak byla jak štíhlý kluk. Proto měl Jan rád srovnání postav Květy a Sáry. Přesné opaky. Marie byla krev a mlíko celkově.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 21:02)

Jo jasně mi ti věříme:-)) Poslyš ty joudo, Květa nikdy neměla žádnou chlapeckou postavu. Nevím, jak jsi přišel na tuhle kravinu, asi máš vlčí mlhu anebo koukáš na fotku zcela jiné ženy. Měla vždy postavu kyprou, boky a zadek, i malé bříško když byla mladá. Proto ji Raven pořád propagoval jako archetyp ženy. Bohužel teď je z ní totální kredenc.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 22:02)

Věříme? VY? Ty jsi nějaká sekta? Jsi magor přes chcaní, to je vše. Ty blázne...

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 23:02)

Květo ty jsi úplně blbá. Dokonce jsi proti sobě poštvala i antichcavku, která tě tu dříve obhajovala.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 21:02)

Přesně tak. Raven jí nazýval Arianu archetypem ženy a pořád ji srovnával s Marilyn Monroe. Ta teda rozhodně chlapecká nebyla. Proto i Saudek nazval tu fotku s chčijící Květou "Pocta Marilyn Monroe". Marie L. existuje pouze ve tvé mysli choré.

Je to jinak (Po, 3. 2. 2020 - 12:02)

Ariana se stala slavnou, protože jsem na jejím public-relation několik let tvrdě pracoval. Jan Saudek nikdy, ani jednou jedinkrát nevyfotil a nezveřejnil žádnou „Arianu“. Klidně bych se vsadil, že se tak nestane ani v budoucnosti. Všechny fotky a všechny články, na nichž a v nichž se až do minulého roku (2013) Ariana objevila, pouze s několika málo výjimkami rozhovorů pro časopisy a noviny, pocházely pouze a jedině ode mě. Stejně tak jsem vyřizoval a zařizoval všechna vystoupení v rozhlase a v televizi. To neříkám proto, že se chci chlubit, jak jsem zručný manažer (to vím už dávno), pouze konstatuji v poslední době často až neúměrně překrucovaná fakta.
zveřejněno Ravenem
16.7.2014

666 (Po, 3. 2. 2020 - 12:02)

Dle mého to Raven myslel tak, že on Arianu propagoval jako osobnost, kdežto u Saudka byla jen jednou z mnoha bezejmenných modelek. A ne že by tím chtěl říct že ji Saudek nefotografoval.

Návštěvník (Po, 3. 2. 2020 - 12:02)

Asi tak. Je všeobecně známo, že Saudek Arianu fotil.

Náhodný kolemjdoucí (Po, 3. 2. 2020 - 13:02)

Nefotil......

Návštěvník (Po, 3. 2. 2020 - 16:02)

Jasně, že ji fotil, to ví každý, sama to vyprdelila a chlubila se tím na svém FB kdysi. Květo, ty jsi taková lhářka, že se tím i živíš. Cucáš si všechno z prstu a myslíš, že je každý tak blbý, jako ty chytrá. Manipuluješ, ale my nejsme ti blbečci, co si k tobě pro ty krafy chodí a ještě ti královsky za to platí. Tady se setkáváš s realitou a ta ti nejde pod fousy, co?

Návštěvník (Po, 3. 2. 2020 - 16:02)

Přesně tak. Proč by Raven skartoval fotky nějaké imaginární Marie? :-))))))

Návštěvník (Po, 3. 2. 2020 - 14:02)

Je úplně jedno kdo co fotil. Jasné je jedno, že na fotkách je Květa Jarmarova alias Adriana Argony s pickou jak vjezd do piskovny. Že se tam vystavuje a roztahuje jak stará kurva a to na tom nic nezmění. Ani kdyby tady to opuchle prasátko Květa tisíckrát a pod tisíce ID psala, že to ona není. Hold se s tím Kveto

Reklama

Přidat komentář