Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Po, 17. 12. 2018 - 12:12)

Je na ni vidět, jaký život vede. Nezdravě vypadající a mohutná postarší zena. Přijde mi, ze tak vypadá většina kartárek.

aaa (So, 15. 12. 2018 - 12:12)

Dneska ráno Květa konečně ukázala fotku jak vypadá ve skutečnosti :-D :-D:-D a je to teda síla chachacháá vypadá na 58 let !!

kde (So, 15. 12. 2018 - 20:12)

je ta fotka? to vypadá tak blbě? mně teda je 58, ale doufám, že to není taková hrůza

aaa (So, 15. 12. 2018 - 23:12)

Musíš sjed dolu a dnes ráno se psem a kocourem na posteli ... jestli jí už nestáhla ... a jestli nevíš, tak pořád ukazuje upravený fotky a tvrdí že upravený nejsou ! a hádala by se do krve!

Karel (So, 29. 12. 2018 - 19:12)

„Sjed dolů:???
Budeš zřejmě krutej intelektuál...:(((((

Jenka (Út, 11. 12. 2018 - 16:12)

To máte pravdu, nic nového u ní není, nudí a lže si do kapsy. Užívá si. jak jí lidé lichotí, že je kočka, ale stačí se zadívat na fotky a hned se pravda ukáže. Z obličeje si udělá 20, ale její tlusté ruce ji prozradí. Jo a taky prý v novém roce citelně podraží. Radši ty peníze dám na charitu, na ubohé psy, než ji podporovat v zahálčivém životě. A ten její kutloch, ta sbírka nesourodé veteše, tvářící se jako byt zbohatlice je také kapitola sama pro sebe. Ta musí mít v tý kebuli pořádný maglajs, když se jí tohle líbí.

fotograf (Po, 10. 12. 2018 - 00:12)

Škoda, že už není v TV, tam si nemohla projíždět appkama ksicht i tělo.To byl vždycky rozdíl od těch jejích fotek :D.Ksicht jak křeček s plnýma lícníma kapsama a ten pupek za stolem.Kdyby si aspoň uměla to tělo zeštíhlit na fb nějak inteligentně, ale tam je vždycky vidět na první pohled co si zúžila, ufikla, atd.Na pozadí je to hodně vidět jak se linie, který maj bejt rovný, obloukovitě sbíhají k jejímu tělu "modelky" a "krasavice" a další chuťovky patrný na první pohled:D.Možná by to měla nechat dělat nějakýho odborníka, jen se ta bachyně ztrapňuje.

cocino (Po, 10. 12. 2018 - 18:12)

No s odborníkem by se asi nedoplatila.. dvacet fotek denně.. :D

Jojo (Ne, 9. 12. 2018 - 12:12)

Matrona Arča nezajímá. Krade všechno od jiných.

Je to stále to samé (Ne, 9. 12. 2018 - 10:12)

Arča nemocná zdravá hubnutí kina atd. Atd. Kecy stejné. Kopírování citátů a myšlenek od druhých. Opruz a nuda.

kodl (Po, 10. 12. 2018 - 23:12)

jj,, je to furt dokola.. ještě co tři dny fotka z minulosti.. každej týden citovej výlev, jakej je fénix jak to měla těžký,, a takhle to plyne pořád.. stačí mi sledovat ty stejný stránky jak ona a na její fb už nechodím.. nejde z ní dobrá energie.. dřív jsem tam cítil trochu pokory.. ale ted je to energetický nabubřený upír

a (So, 8. 12. 2018 - 16:12)

Mesalindu zablokovala, ale příspěvky jí krade dál, nesdílí, kopíruje...tlustoprdka Ari :-)))))

aaa (So, 1. 12. 2018 - 10:12)

Nějak ta diskuze tady utichla, to už se u Květy nic neděje ??

axe (Pá, 7. 12. 2018 - 09:12)

To určitě ne, ale nějak se mi nelíbí ta nová diskuze. Nevím, jak to mají ostatní..

k (Pá, 7. 12. 2018 - 15:12)

Mě Arča přestala zajímat, už mi to připadá u ní nudné.

Tak (So, 17. 11. 2018 - 14:11)

to nějak nevypadá, že by Raven po rozvodu o Arču ňák usiloval, co? A to se tak Arča snažila ať to tak vypadá! Ono stačí chvilku počkat a pravda vyjde najevo. Ale třeba eště začne :-D

Venuše (So, 10. 11. 2018 - 14:11)

s masem se hádá a Uran se pře s vnější, jojo samé hádky v horoskopu :-D Nejlepší bude zaparkovat lýtka.

Nenapsala (Čt, 8. 11. 2018 - 13:11)

nikdy žádnou knihu. Psát neumí, ale že to v tom Blesku nikdo neupraví. Venuše se hádá s Masem je dost divná konstelace.

JindraK (St, 7. 11. 2018 - 10:11)

No za mě vedou horoskopy paní Ariany, někde se vztekala, že má články čtivý i přes strašný hrubky, no jsou fakt humorné pro pobavení, jetsli to myslela tak, tak má pravdu. Tak hned Beran - Uran se pře s Vnější :-D Býk bude zase pršet elánem :-DDD Panna si určitě chladnou hlavu a Váhy mají Venuši v kombinaci s Masem. Střelce případně blbá nálada a Rybám se budou zaprakovat lýtka :-DDD https://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky-astrologie/574218/arianin-milostny-horoskop-na-listopad-vaham-preje-venuse-ryby-ovladne-chaos.html#1169092

A jeste se (St, 7. 11. 2018 - 23:11)

za to vzteka a blokuje lidi co si to dovolili ji na to upozornit. Kazdemu alespon dochazi ze nemohla napsat jedinou Ravenovu knihu. Ani tretak ze ZS by takovouhle ostudu nenapsal. Chodila Kveta vubec do skoly?

Reklama

Přidat komentář