Reklama

Ariana a Raven

Mě podavilo (Út, 30. 10. 2018 - 19:10)

jak Tíně chlap Ariany jí pochválil účes a hned dostala čočku že jí chce Tína přebrat chlapa. Jak někdo s takovým cvokem může vůbec žít? To se snad ani nedá pokud je ten chlap v pohodě.

Ta husa, (Út, 30. 10. 2018 - 19:10)

ale řádí. Jak Mesinku uráží a slovně fackuje. To ji ale musela nasrat. :) asi zatla do živého. Květa se absolutně nemůže s kritikou vyrovnat. A přitom to je takovou hloupost :))))))

nemyslím, (Út, 30. 10. 2018 - 19:10)

že ta Mesalinda někoho kopíruje. Pokud se podívate na její FB jsou tam jen její myslenky. To Květa ji docela často vykrádá a nejen ji. Však se podívejte, zkopíruje celé téma, změní pár slov a Květa to vydáva za svou myšlenku. Ta Mesalinda vypadá jako slušná a mírumilovná ženská.

Kdo (Út, 30. 10. 2018 - 19:10)

Květa blbísek nikdy nic...to sleduje, ví, že se vykrádají navzájem. Kudla v zádech..žádný problém.Podívejte se na diskusi Kartářky na Abecedě zdraví nebo i tady a je vše jako přes kopírák. Nenávist, pomluvy.A vy jim k tomu děláte kompars.

to je pravda, (Út, 30. 10. 2018 - 18:10)

Květa blbísek nikdy nic sama nevytvořila. Všechny jen vykráda, využíva a ostatní kopíruje a vydává to za svoje myšlenky. Je primitivní a nevzdělana nána.

Peťa (Út, 30. 10. 2018 - 18:10)

Na Mesalindu jsem se byla...Ariana je asi známější, ale sama nikdy nic nevymyslela. Vše jen přeposílá, kopíruje..atd

KathyN (Út, 30. 10. 2018 - 17:10)

podívat na FB Mesalindy,...Ano, byla jsem se tam podívat a s překvapením zjistila, že i ta její, teď už bývalá kamarádka Žanetka je zablokovaná a nekomunikují. Ta ji teda opravdu hodně pomohla nejen nějakýma kecama. A Květa se umí pěkně odvděčit.

Aňa (Út, 30. 10. 2018 - 17:10)

podívat na FB Mesalindy,...Na Mesalindu jsem se byla podívat a přesně, není co závidět. Závidějí si kšefty, nápady, chlapy, všechno.Tak jako drbou Aríska u Mesalindy, tak drbou Mesi u Arise. Jedna za 18.....

Kdyby, (Út, 30. 10. 2018 - 17:10)

nebylo Ravena, tak tahle obtloustlá kreatura ničí život svým dětem a partnerům a prodáva někde v zapadlé sámošce nebo na kase v Tescu :)))))

Jděte se (Út, 30. 10. 2018 - 17:10)

podívat na FB Mesalindy, kolik lidí Arisek blbísek podělal. Je to stvůra. Vy, co ji brojíte, absolutně nevíte s kým máte tu čest :D

Jo (Út, 30. 10. 2018 - 17:10)

jj..další psycho z Květina...Presne to delas. Vidim te. A zjisti si, kdo je Marcela, Monico.

To víme (Út, 30. 10. 2018 - 16:10)

Arísek zablokoval Mesalindu...Bylo bloky blok. Pranýř na zdi a tři prdele keců. Květa pinda neumí s nikým vyjít. Okamžitě někoho napadne bez rozmyslu. A přitom se na to dá v klidu reagovat. Kdyby nebylo Ravena tahle blbka nenapíše ani jedinou knihu.

Coudy (Út, 30. 10. 2018 - 16:10)

Arísek zablokoval Mesalindu (nějaká její známá od které kopírovala citáty za to, že ji upozornila, že v článku Blesku má gramatické chyby. Takže pokud chcete s Arískem blbískem vycházet, tak jen chválit a mazat medíček kolem úst.

. (Út, 30. 10. 2018 - 16:10)

.

FCUK (Út, 30. 10. 2018 - 16:10)

těhle ovcí už tu bylo...jj..další psycho z Květina kruhu. Budeme ze sebe dělat psychopaty a měnit písma. Samozřejmě je jen jeden jediný člověk, který nemá rád Květu z celé ČR a píše sem.

Nám si ukradená (Út, 30. 10. 2018 - 15:10)

sama ses překrokecla.FAKT je...těhle ovcí už tu bylo...

Ok, (Út, 30. 10. 2018 - 15:10)

psala jsem to já, Monika, proč? to je snad pochopitelný.

Aňa (Út, 30. 10. 2018 - 15:10)

co si myslí že je zde jeden...sama ses překrokecla.FAKT je problém menit pismo? Neni a pro tebe už vůbec ne.Kdy uz pochopíš, ze nevíš kdo jsem a tak jsi v nevyhode :D?

Toť. Opět je t… (Út, 30. 10. 2018 - 15:10)

Takové prolhané kreatuře...co si myslí že je zde jeden pisatel a bude bránit Květu zuby nehty. A poté když dojdou argumenty tak nás nařkne že jí závidíme. Stále stejný příběh ovcí.

Ha ha. Já bych… (Út, 30. 10. 2018 - 15:10)

Není co závidět ani...Lehkoživce na zuby nedala ani desetník. Ty máš problémy sama se sebou. :-D. Tak se tu bran Kveto. My uz te tu zname. Bloky blok spatny pravopis. :-)

Reklama

Přidat komentář