Reklama

Ariana a Raven

Objektivní (Út, 14. 8. 2018 - 00:08)

je to, chceš je poškodit....Jsem si to tady přečet. A je jasný, že sem píše nějaká zblblá fanynka toho dědy. Jeho články jsou o ničem, nuda pro báby. Ale aspoň je jasný, proč tak jedeš po Květě.

Sona (Út, 14. 8. 2018 - 00:08)

Ano, jsem to já, Monika od...Tak určitě.

Sona (Út, 14. 8. 2018 - 00:08)

se nerozčiluj, Moniko....A ty jsi jeho nejlepší kamarád, že tohle všechno víš, Raven se ti svěřil a zrazuješ ho tady na fb nebo jsi bezvadná psycholožka a krotitelka vztahů jako paní Ariana?

Monika (Út, 14. 8. 2018 - 00:08)

Ano, jsem to já, Monika od Ravena, všichni mi napiště do zprávy na facebooku, děkuji.

Tak (Út, 14. 8. 2018 - 00:08)

se nerozčiluj, Moniko....je to, chceš je poškodit. Píše super, každej den napíše skvělý článek a čte ho spoustu lidí,, i já. Monika se nejmenuji, ale asi mi tak budeš teď říkat, protože si přeješ, abych jí byla. Raven píše skvěle, kdežto paní Arča nevyplodila ani jeden článek po dobu několika let. A hraješ si na jeho svědomí? Že říkáš, že to ví? Buď si hlupák, nebo paní Arča.

tak (Út, 14. 8. 2018 - 00:08)

Jsi hlupák. Předpokládám,...se nerozčiluj, Moniko. Zkrátka v 70ti je už starej dědys. to je zkrátka život. Co by dal za to, aby mu bylo 48 let. Nebo 49.
Raven už nic netvoří, čte ho pár lidí.On to ale ví.

Kolouch (Po, 13. 8. 2018 - 23:08)

že Raven je už starý,...Tedy koukam, v 50ti je pry holcicka rozverna, co skoro chysta rodinu a deti, a v sedmdesati uz stary a skoro az naznacujete konec? Proc by to nemohl byt i v sedmdesati mlady kolousek, kdyz v 50ti je pani mlada gazela? A v televizi se rozplyvala nad vsema staryma zenskyma co ji tam volaly, ze jsou mlade gazelky a mohlo jim byt i 80.

Sona (Po, 13. 8. 2018 - 23:08)

že Raven je už starý,...Jsi hlupák. Předpokládám, že když tak svého Fénixe Arču bráníš a připadá ti mladá, tak ti bude taky padesát let, protože pro dvacetiletého či třicetiletého člověka není padesátiletá žena mladá. Takže takhle hnusně mluvíš o svých rodičích, že se smiřují se životem??? A dej pádný argumenty, proč si takovou hloupost myslíš konkrétně o Ravenovi? Je plno umělců, co tvořilo do devadesátky a byli plní života. Podle mě si to nemyslíš, chceš poškodit Ravena, jako to dělá paní Arča.

Jak stary? (Po, 13. 8. 2018 - 23:08)

že Raven je už starý,...Všichni stárneme. A vím že s psychicky nemocným člověkem žít je na hraně. Určitě musel být silný aby ho to nesemlelo taky. S Monikou vypadaji šťastně. Cestují píšou. Fandím jim bez ohledu na věk.

Ty (Po, 13. 8. 2018 - 23:08)

že Raven je už starý,...jsi strašně zlej a závistivej člověk. Podle čeho si takové zlo myslíš? Jinak, paní Arča by se měla za chvilku připravit na smiřování taky, podle tvé zlé a kruté teorie, sice je to statná padesátnice nyní, za pár let šedesátnice, čili smiřování se životem nastává.

myslím, (Po, 13. 8. 2018 - 23:08)

Je to dobře že ji Raven...že Raven je už starý, takže už se smiřuje s životem.

Jj (Po, 13. 8. 2018 - 22:08)

Tak to je super, ze jsou v...Je to dobře že ji Raven odpustil tu hrůzu co zažil. Ať se má fantasticky.

Aneta (Po, 13. 8. 2018 - 21:08)

si myslím, že vzhledem k...Tak to je super, ze jsou v pohode a ze ji Raven odpustil. A ja ji moc preju, ze se ma moc dobre, jen at si uziva.

(Po, 13. 8. 2018 - 21:08)

Uz se oklepala? Neni to uz...si myslím, že vzhledem k tomu, že se šla léčit, bylo to pro ní moc těžké. Čtyři roky je z léčebny venku, s Ravenem jsou v pohodě, konečně se raduje ze života. Normální člověk ji to přeje.

Karolína (Po, 13. 8. 2018 - 20:08)

Že jo? Já jsem taky celá nesvá, když si aspoň jednou týdně nepřečtu, co je Ariana zač...:D:D:D

Aneta (Po, 13. 8. 2018 - 20:08)

bych to nehrotila. Ariana je...Uz se oklepala? Neni to uz deset let, co ji nechal? No pet let minimalne, spis vic. Tak to je dobra, konecne se oklepala z tezkyho rozchodu, to jen tak nekdo nedokaze. Jine zeny se neoklepou ani po dvaceti letech.

Míra Kabíček (Po, 13. 8. 2018 - 20:08)

Zrovna jsem se vrátil z.......doslova....

Míra Kabíček (Po, 13. 8. 2018 - 20:08)

Zrovna jsem se vrátil z dovolené a hned jsem se vrhl na diskuzi o Argoniových... jsem z toho celej špatnej, že jsem dva týdny nebyl na netu a teda v obraze, co zas ta zrůda Ariana provedla... Měl jsem doslaova absťák, ale už je to dobrý.

(Po, 13. 8. 2018 - 20:08)

co máme závidět? Že lže...bych to nehrotila. Ariana je hezká a jestli je vdaná, tak tomu se nedivím.
Proč tolik zlosti, to nevím. Jestli tě to rozčiluje, nelez na její profil.
Spousta lidí tam chodí ráda, protože jsou normální a přejí jí, že se z rozvodu oklepala. Ti normální.

Alena (Po, 13. 8. 2018 - 19:08)

To zrejme napsala veprova...co máme závidět? Že lže kudy chodí, nebo že si vymyslela manželství a hraje si na 20-letou sexy štíhlou mladici na fb?

Reklama

Přidat komentář