Reklama

Co Vy na baculky?:))

Baculky (So, 21. 4. 2018 - 09:04)

Co s nima? Udělat z nich jaterničky, jelita, ovar, škvarky, sulc. Nejlepší hmotnost je 180kg čisté váhy!!!

nechápu (So, 21. 4. 2018 - 07:04)

Vždyť tě nikdo nenutí a...Tvoje asociace
Nelibí se mi tlustí lidé = nejím a nebo jím bobule.
Ono stačí jen celej den nesedět na prdeli a cpát do sebe co najdu. Můžu normálně jíst a trochu se pohnout a už nejsem tlusťoch. A pokud je člověk aktivni, tak mu tlustý protějšek nevyhovuje, protože mají jiny pohled na to jak tráví svůj čas(aktivně / pasivně).

Bléééé (So, 21. 4. 2018 - 07:04)

Vždyť tě nikdo nenutí a jest-li kvůli té tvé anoretičce žereš nějaké ty jejich zobání pro slepice nebo ty jejich bio tak se ti nedivím, že se ti chce blejt! Ale promě se třeba pobli a poser a pak můžeš jít chrastit s tou tvojí chodící mrtvolou!

Bohuš (Pá, 20. 4. 2018 - 23:04)

Mně se líbí.

! (Pá, 20. 4. 2018 - 22:04)

Baculinky, nic si z toho...Nestraš s baculkama,jsem po jídle.

Pro naše baculi (Pá, 20. 4. 2018 - 22:04)

Baculinky, nic si z toho nedělejte! Stejně jste vždy lepší než ty anoretické strašidla! Takové heboučké přitulení jako dokážete vy nedokážou a být otlačenej od nějaké pochodující kostry se žebry jak rezavej radiátor nemusíme. Jen se nestyďte a neschovávejte se před námi. Jak vás můžeme potom najít a hezky pomilovat? Zabořit nos mezi krásná hebká prsa a čochnit je rozhodně lepší než hledat prsa pinzetou a lupou.

nic (Pá, 20. 4. 2018 - 19:04)

Nezajímají mě.

Baculky (Pá, 20. 4. 2018 - 19:04)

Jsou tak akorát dobré na vyškvaření sádla. Takové škvarky z baculek si dát
ke svačině, by nebylo marné.

ZENY JAKO SEN (Pá, 20. 4. 2018 - 19:04)

kdo to je?No počkej,ty neznáš naše herečky a slovenskou zpěvačku?.A to jsou tak krásné,ty jsi neznaboh.

můj tip (Pá, 20. 4. 2018 - 19:04)

Čvančarová.

a (Pá, 20. 4. 2018 - 19:04)

Teda já nechci nikoho...kdo to je?

Igor (Pá, 20. 4. 2018 - 10:04)

Mě se líbí holka, co ze veselá, chytrá, nepředvádí se, a kila neřeším .

nijak (Čt, 19. 4. 2018 - 21:04)

Bacule mi nic neříkají

ZENY JAKO SEN (Čt, 19. 4. 2018 - 21:04)

Teda já nechci nikoho...Oprava-DENISA NESVAČILOVÁ

ZENY JAKO SEN (Čt, 19. 4. 2018 - 21:04)

Teda já nechci nikoho urážet,protože každý máme ten svůj styl.Mně jse moc líbí ženy jako je třeba,DENISA NESXAČILOVÁ,KRISTÍNA PELÁKOVÁ,ELIŠKA KŘENKOVÁ.Mám rád štíhlé ženy tohohle tipu.

Radek (Čt, 19. 4. 2018 - 20:04)

Já žádného chlapa,...Ja vasim 110 a jsem 190 cm vysoky. Mam pritelkyni, ktera vazi 120, brisko, velika prsa, siroke boky a prdel, uplna nadhera.

jirka (So, 28. 1. 2017 - 19:01)

Baculky jsou sexy. Me treba moc vzrusuje
Mary Boberry. Je na Youtube i na Facebooku.

PRAVDA (Čt, 29. 8. 2013 - 19:08)

Tak ja mam 172cm a 92kg a pojdme si rict pravdu ze to proste stoji za hovno a vsichni ostatni co sou podobny jako ja! Tady pisete jak je blby chrasteni kosti ale stejne kazdymu druhymu se libi mlady stihly dlouhovlasy holky a byva to vsude ruzne nafoceny a chlapi nad tim slintaj a i kdyby neco byla retus tak o baculaty postavy stejne neni moc zajem.Vemte si kdyz ma holka mini nebo kratasi a silonky a podpatky tak jaky tela v takovim obleceni vypadaji lepe? No co si budem nalhavat ze stihle.Proste baculky jsou o nicem a kdyz se takova oblece vystredne a nebo si vezme podvazky tak je v tom spis k smichu nez sexy.

souhlasím (St, 28. 10. 2015 - 09:10)

Tak proč tady neustále...tak třeba se navážet a urážet zrzouny, plešouny, hubeňoury, cikány a pod. staré lidi , inteligenty, brejlovce, pihaté, velké nosy, odstáté uši, velké nohy , okousané nehty, atd. jenže hubnutí je hlavně o penězích a je to hlavně obchod. Žádný rozumný lékař neschvaluje extrémní otylost, ale pár kil navíc schvaluje a ví proč. A jestli si nějaká ženská myslí že když zhubne tak to její chlap velmi ocení tak je zcela vedle. On může mít milenku třeba macatější a možná i starší. Ono to není o věku a kilech ale o vzájemném porozumění a ženské které podlehnou reklamám o hubnutí a o tom jak pak budou v pohodě je třeba otevřít oči. Vy budete počítat kalorie a váš muž si bude někde užívat v pohodě s nějakou při těle ale na rozdíl od vás příjemnou. A další věc. Paní na úklid paní na nákupy paní k dětem a vy lítáte sama ne jezdíte autem po posilovnách a tam se za velké peníze v tom smradu potíte. Doma je pro mámu dost práce zapojte děti i manžela nedirugujte ale diskutujte. A hlavně když už hubnou tak nikdy ne kvůli někomu ale kvůli sobě.

! (Út, 27. 10. 2015 - 17:10)

Tak proč tady neustále...Schizofrenie a špatný zrak! Nečteš, nevíš a stejně se pořád dohaduješ. Musíš číst ne jedno slovo, ale celý příspěvek.
A hlavně ty tvoje! Za to bych se styděla!

Reklama

Přidat komentář