Reklama

Co Vy na baculky?:))

aag (Út, 25. 5. 2010 - 15:05)

muzes mi nejak rozumně vysvětlit to,ze s obézou muze randit jen sebevědomý člověk? jako ze mu se ta holka nelíbí,z tukových závějí se mu chce zvracet,ale on se sebevědomě překoná a řekne si "mam zrůdu,ale musim byt moderní,tolerantní a sebevědomý a překonat své primitivní touhy po hezké partnerce,je to jen manipulace módních médií"? to neni sebevědomí,ale sebemrskačstvi.

Blanka (Út, 25. 5. 2010 - 15:05)

Blani viš jak je to sexi...jo to ti věřím, ale na rovinu...já bych to nedala...připomíná mě to ty američanky, jak jsou v růžovách elastických oblečcích...ale na druhou stranu, každému se líbí něco a pokud se v tom ten člověk cítí dobře tak proč ne a umí to nosit....ale jak říkám já bych to nedala....

tomaš (Út, 25. 5. 2010 - 15:05)

pavle ale vysvetli mi proč vždyt přece mini si na sebe muže vzit každa holka ne a ne jen ty 50 kilový!!!!

tomaš (Út, 25. 5. 2010 - 15:05)

ale to zaleži na každe te ženske co si obleče ale rozhodne at se za sebe baculky nestydi!!! každy je hezky at ma 50 nebo 100 kilo!!! je duležite toho človeka poznat a ne odsuzovat za to jak vypada

tomaš (Út, 25. 5. 2010 - 15:05)

Blani viš jak je to sexi myslím to važne!!! ty holky si to neumeji představit a malo kdo to přizna a když pujde chlap se svou vychrtlou přitelkyni tak se oba otoči a řeknou jaky to byl des ale v 90%chlapu se to moc líbí ale nedokaži to přiznat věř mi.

Pavel (Út, 25. 5. 2010 - 15:05)

blaničko a všechny ostatni...No, nevím, jestli miluješ víly dvoumetrákovky v mini... to bych se pravděpodobně zeblil

Blanka (Út, 25. 5. 2010 - 15:05)

blaničko a všechny ostatni...Pro Toma ....... no tos mě teda dostal, fakt jako baculky v mini?????? Já jsem na sobě měla mini ve školce a i to bylo na hraně vkusu.....Myslím, že by se baculky měli oblékat sexy, ale tak nějak aby to mělo šmrnc a šarm....ale také trochu soudnosti.....

Blanka (Út, 25. 5. 2010 - 15:05)

To jsi na omylu, já...já jsem nikdy kvalitní vztah na seznamce nehledala, takže opravdu moji úspěšnost, přes nett, si opravdu říci nemohu, ale když srovnám svůj život a svoje hodnoty.....tak to tedy úspěšná jsem.....a hlavně, coš je podstatné jsem šťástná a usměvavá, a nejsem zákeřná a zlá, jako ty a to také svědčí o tvé úspěšnosti...kdyby tomu bylo opravdu tak , nemáš zapotřebí psát tímto stylem a bejt tak nechutnej...pane úspěšný....

tomaš (Út, 25. 5. 2010 - 15:05)

blaničko a všechny ostatni holky budte takovy jaky jste hlavne ne žadne vychrtliny!!! nebylo by pak na co koukat a ja takovy žensky miluju a v lete když ma holka při tele třeba minisukni a boty na vysokem podpadku neni nic hezčiho

Blanka (Út, 25. 5. 2010 - 15:05)

proste každy ma svuj vkus...Tome - podle mě kdyby chtěly anorektičky , tak sem nelezou, Zuzka má pravdu ono je to rajcuje, ale baculku si může dovolit opravdu sebevědomý chlap, a na to oni nemaj....jinak díky za podporu, už několikátou.....

Patrik (Út, 25. 5. 2010 - 15:05)

je zajímavé kolik názorů,...To jsi na omylu, já partnerku mám a nikoliv tlustoprdku, ale bohužel mi nevyhovuje, čili hledám jinou. Každý, kdo aspoň trochu nehledá tuctový vztah, nutně seznamku potřebuje. Pokud budeš mít zájem vědět, jak vypadám, klidně ti napíšu svůj nick na rande.cz. Za to, jak vypadán, se určo nestydím. Moje úspěšnost je podle standartních kritérií nad 90%. To ty asi, Blaničko, říct v klídku nemůžeš.

tomaš (Út, 25. 5. 2010 - 15:05)

proste každy ma svuj vkus ale takhle hnusne se vyjadřovat to je konec!!! ten vocas musí mit doma tak 30 kilovou anorektičku!!! když s ni spí musí to byt jako když hraje na valchu!!! jsi fakt vůl!

Blanka (Út, 25. 5. 2010 - 15:05)

Pro Anabel....... jo to stebou souhlasím, je to také a o sociálním cítění, dle kterého se prý soudí inteligence....no tak alespoň máme obrázek o těch výše podepsaných..... Já se nebudu obhajovat, za to , že mám 100 kg si můžu sama, díky povrchním hovadům, kteří mě donutili už od 14 let držet diety a nejak se to zvrtlo a jojo - efekty...no prstě jsem skončila na hodně velké váze......zdárně jsem zhubla 35 kg a rozhodně se nenechám od nikoho urážet, byla to dlouhá a těžká cesta a i když jsem jen v půlce , jsem na to hrdá....Ty ubožáci by to nedaly.....

tomaš (Út, 25. 5. 2010 - 15:05)

holky kašlete na takovyho osla kterej tohle dokaže psat nema to s nim cenu! je to jen nejakej zamindrakovanej vůl! kdyby poznal krasu a něhu holek při těle v životě by tohle nemohl napsat! neni nic hezčiho jak ženska krev a mlíko!!! ty holky v sexu to nej nej nej a jsou mnohem hodnejši tolerantnejši a hlavne vyrovnany a ne jak nejaky blbci!!!

Zuzana (Út, 25. 5. 2010 - 15:05)

Danieli ty divochu, ty by jsi se v mých rajských uličkách jistě uměl vyznat. Kdepak to já poznám, ty jsi na udělaný holky ujetej. Ani se ti nedivím.
Koukejte, já jsem oblá a pěkná šmrncovní baculice. Máme to v genech. Mamka měla zadek, taťka je taky kulatej, takže já štíhlá nidky nebudu. Mindráky jsem měla hlavně v dětsvtí, v pubertě jsem si začala všímat, že některý chlapi vyloženě rajcuju.
Jsou. Přítele teď nemám,neboť jsem ho vyrazila. Nechtěl makat a živit ho nebudu. Zabral ale jeden úředníček v bance. Ten se na moje obliny nemůže vynadívat, to bude něco jako tuhle Daniel.

Anabel (Út, 25. 5. 2010 - 15:05)

Blanko zdravím,já mám 70.kg,ale nenávidím,když se někdo naváží do žen,sama jsem měla něco přes 100kg a to díky nemoci,

Anabel (Út, 25. 5. 2010 - 15:05)

ŽÁDÁM STOP TAKOVÝM ČURÁKŮM PÁNOVÉ,JAKO JSTE VYYY!!!!!!!!!!!

Blanka (Út, 25. 5. 2010 - 15:05)

je zajímavé kolik názorů, zde tak najednou......když sem týden nikdo nepíše AAG - JSI TRAPNEJ
vyhlašuji stop trapákům a povrchním hovadům, co mají sice vysoké nároky na partnerky, ale evidentně nemají co nabídnou......proto jsou také na seznamkách, normálně se seznámit neumějí...Já mám necelých 100 kg, ale seznamku jsem ještě nepotřebovala

ŽÁDÁM STOP (Út, 25. 5. 2010 - 14:05)

P R A S N I C Í M

Danieli, máš pr (Út, 25. 5. 2010 - 14:05)

seznamky jsou plné Otylek. A to patřím mezi chlapy, kterým neva ani 15 kilo navíc. Ale zjevují se běžně hrošice s váhou i 100 nebo ještě víc kilo !!!!

Reklama

Přidat komentář