Reklama

Barvení vlasů v těhotenství?

jejda, (Ne, 21. 8. 2016 - 15:08)

to si moc bereš,to je naprosto normální,pokud teda nemáš nějakou alergii.

Tereza (Ne, 21. 8. 2016 - 14:08)

Ahoj,nechapu jak si nektere tehotne mohou barvit vlasy, kdyz vsude pisou,ze je to skodlive.Pro mne je dulezitejsi zdravi meho ditete. Co kdyz za x let budou mit vase deti kvuli tomu treba rakovinu...ja bych to neriskovala.

Martička (Pá, 17. 6. 2016 - 13:06)

děvčata jsem začátkem páteho měsíce těhotenství tět mám svoje přírodní vlasy hnědý s melírem ale to my nesvědčí ráda bych si to hodila zase na tmavo ale furt se nemůžu dopátrat jestli si mužu barvit vlasy nebo ne při první dcerce jsem se barvila normálne ale tět slyším z každé strany něco jiného a defakto to i čtu tak chci slyšet váš názor zda si mužu obarvit vlasy či ne ráda bych vypadala jak člověk a každy to tehotenstvi má jinac ja si prijdu hrozne kdyz se na sebe podivam do zrcadla a rada bych si stim neco udelal a chtela bych zacit tim barvenim tak vam vsem dekuji za nazory a rady

JANA (Ne, 15. 5. 2016 - 13:05)

ahoj Jani barveni vlasu neni...A muzu si i odbarvit vlasy pri kojeni

JANA (Ne, 15. 5. 2016 - 13:05)

ahoj Jani barveni vlasu neni...A muzu si i odbarvit vlasy pri kojeni

Sarah (So, 31. 8. 2013 - 21:08)

Já jsem jenom slyšela že ten smrad z barvy by těhotná neměla dýchat ale že jinak si barvit vlasy úplně v pohodě .

zuza (Ne, 27. 9. 2015 - 14:09)

Chtěla bych si začít dobarvovat obočí a zatím jsem nepřišla na to, jak bych si to mohla ulehčit a přitom nemusela vyhazovat zbytečně peníze za kosmetičku. Nějaká rada?

evžena (Ne, 27. 9. 2015 - 13:09)

Jak si dobarvujete obočí? Já už jsem totiž z tohoto poblémů úplně hotová a to z několika důvodů, jelikož mě samotné to moc nejde. A co jsem zatím navštívila kosmetičky, tak taky žádná sláva.

anna (Út, 22. 9. 2015 - 21:09)

Jsem už starší dáma v letech a nemohu každý třetí týden ke kadeřníkovi, aby mi dobarvil vlasy, jak to řešíte vy? Jsem docela nervózní, když mi po pár týdne vykukují šedivé odrosty.

barra (Út, 22. 9. 2015 - 21:09)

Jé na těchto stránkách jsem si objednávala také Vlasový korektor Hair Markers bezvdně kryje a mohu ho jen a jen doporučit!

veverka (Út, 22. 9. 2015 - 21:09)

Ahoj já už delší dobu používám www.touchback.cz, nikdy jsem nebyla tak se svými vlasy spokojená.

illa (Út, 22. 9. 2015 - 21:09)

Narazila jsem na tyto stránky www.touchback.cz, nikdy před tím jsem se s ničím takový nesetkala a zaujal mě jak přípravek na vlasy, tak na obočí. Mohl by jste mi někdo říci své zkušenosti? Budu moc ráda, předem díky!

evv (Út, 22. 9. 2015 - 21:09)

Narazila jsem na tyto stránky a velice mě zaujala http://www.touchback.cz/touchback/2/ máte s ní někdo zkušenosti?

ivett (Po, 14. 9. 2015 - 09:09)

ahojky já se bez fixy na odrosty se už neobejdu, vždy před termínem další návštěvy u kadeřníka jsem měla dosti veliký odrost. Teď si ho zabarvím korektorem a jsem naprosto spokojená a unešená vysledkem.

pett (Pá, 26. 6. 2015 - 11:06)

Ahojky taky jsem se zamilovala do těchto přípravků, strašně mi usnadnili práci! Paráda!

nella (Pá, 26. 6. 2015 - 11:06)

ahoj už mě nebaví chodit n neustále dobarvování obočí ke kosmetičce, už podruhé mám trochu jíný odstín, než jsem vůbec chtěla, co s tím?

majka (Ne, 31. 5. 2015 - 23:05)

Ahojky znátě někdo tyto stránky www.touchback.cz ? Dneska jsem na ně narazila a zaujal ě tu vlasový konektor.

terezka (Pá, 1. 5. 2015 - 09:05)

Ahoj jsem ve třetím měsíi těhotenství a co se týká dobarvování vlasů, tak docela trpím, máte na to nějakou vychytanou radu?

Ola (Pá, 26. 11. 2010 - 18:11)

No, ženy, já bych zas TAK KLIDNÁ ohledně barvení chemickými barvami v těhotenství a během kojení NEBYLA a nezlehčovala bych (si) to ignorací faktů. Rozhodně zprávy o škodlivosti toxických a kancerogenních látek v barvách běžně obsažených jsou, objektivní a podložené nejedním výzkumem - pro příklad mrkněte nejpřístupněji na
http://dlouhevlasy.cz/pece-o-vlasy-barveni/chemicke-barvy-na-vlasy.html

Misa (Út, 9. 11. 2010 - 09:11)

Jsem tehotna a jednou za 2...Cau holky, taky mi to vcera rekla kamoska, prej se skrz vlas dostavaji do tela ty skodlive veci. Podle me hrozna hloupost, co by pak delali s alkoholickama a s zenskyma co kouri krabicku a vic dene.

Reklama

Přidat komentář