Reklama

Barvení vlasů v těhotenství?

Pája (Pá, 3. 9. 2010 - 09:09)

No ja si to myslim taky,ale...Ahoj, s tím gynekologem to teda není žádná sranda. Vitamíny by si brát měla. A jinak s tím barvením, taky půjdu, sice se špatným svědomím, ale půjdu. A myslím si, že nejde o vlasy ale o to, že se dýchý v krátké blízkosti čpavek, což je vlastně chemiee a tudíž nic zdravého.

renata (Pá, 6. 8. 2010 - 15:08)

ahojky holky,čekám druh mimi.A barvím si hlavu každá měcíc.A pri prvním jsem byla u holiče a taky nic neříkal akorád říkal,že to nemusí chytit.Taky že nechytla.ale to se stává i normálně.Do toho 6 měsíce by barva měla chytnout,ale už po 6 se nechytáte na tu kterou chcete.

Eva (So, 3. 7. 2010 - 10:07)

Dobrý den,chtěla jsem...Ahoj,ja si obarvila vlasy v 7.mesici tehotenstvi a barva mi vubec nechytla,tak jsem to vzdala a pockam si az porodim :-)pak se dam trosku do kupy.

Aneta (Po, 15. 4. 2013 - 11:04)

Jsem tehotna a jednou za 2...Vadí, nevadí ... melír sice ničí vlasy víc, než klasická permanentní barva... barvení vlasů v těhotenství nevadí.

tereza (Pá, 5. 4. 2013 - 21:04)

mně řekla doktorka nebarvit...Já barvení konzultovala s lékařem,řekl, že je to naprosto v pohodě, jenže ejhle, tělo si řeklo - mám na chemické barvy mírnou alergickou reakci!! takže smůla :( můžu jen hennu nebo barvu pro alergiky u kadeřnice...ale kdybys se mi toto nedělo,tak normálně bez obav barvím!!

hela (Ne, 24. 3. 2013 - 11:03)

mně řekla doktorka nebarvit a myslím, že když jde o zdraví miminka a na netu se všude píše "neprokázány škodlivé účinky"(tzn. ani naopak), tak je lepší vydržet bez toho... dnes se vyskytují nemoci, včetně alergií, o kterých není známá příčina, že myslím, že těch 9 měs. mě neubyde:)

Nia: (Po, 21. 1. 2013 - 17:01)

Já si barvila vlasy v těhotenství na blond a barvím se stále.Neznamená že když jsem (mamina)!! Že se budu zanedbávat!!!!At si každý myslí co chce.Hlavní je že dítě nestrádá a vyhodit těch pár korun (80kč) za barvu na vlasy?Nelituji, ty peníze mi chybět nebudou.

míra (Po, 14. 1. 2013 - 09:01)

http://www.bonella.cz/prubeh-tehotenstvi/barveni-vlasu-v-tehotenstvi.html

katty (Po, 16. 11. 2009 - 15:11)

ahoj Jani barveni vlasu neni vubec zadny zasah do tela tudiz se muzes barvit jak je libo...pokud to samozrejme vydrzi miminko bez papani protoze by mu to asi nevonelo...a jediny co se muze stat ze ti barva spatne chytne...to se stava...

jana (Pá, 30. 10. 2009 - 13:10)

a co barvení vlasu pri kojeni? vadi to nejak??

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2009 - 09:07)

nazdar devcata,ja osobne mela taky ten problem a me dve kadernice mi rekli ze je to to totalni nesmysl,diteti to taky neskodi a proto delejte vse ta jak mate radi ale s mirou a neprehanejte to.ja jsem ve 4mesici a byla jsem na odbarveni na bilo z meliru a vysledek je luxusni.

Tereza (Čt, 19. 3. 2009 - 12:03)

barveni vlasů v těhotenství se nedoporučuje ,ne jenom kvuli plodu, ale je to převážně kvuli hormonum. Vlas barvu nedokáze tolik přijmout a proto právě třeba u melírů může dojít k tomu že místo krásných blond pramínků, budete pěkně zrzavé

Eva (Po, 2. 3. 2009 - 18:03)

Jsem také těhotná a na melíru jsem byla zatim jednou.Já chodím tak 1 krát za 3-4 měsíce.Myslím si,že u melírování vlasu nejde barva přímo na pokožku hlavy,takže to nijak ublížit nemuže.Dokonce jsem to své kadeřnici řekla a ona si dávala pozor,aby to na pokožku nešlo.Takže si myslím,že se nemusíme bát.Přeju vám at vše probíhá v pořádku,mejte se fajn s pozdravem Eva.

Isabella (Pá, 2. 11. 2012 - 18:11)

Ahoj prosim potrebovala bych poradit.....uz za tyden bych mela rodit :D zjitila jsem ze jsem tohatna az v 5 mesici protoze to nebylo videt :D......no ale mam priserne odrosty chtela jsem si je zesvetlit a nabarvit,ale vsichni mi rikaji ze to v tehotenstvi nepusobi...?? dekuju

Iva (St, 26. 9. 2012 - 13:09)

Barvení vlasů neškodí ani když je to blond,jak tu již bylo řečeno většina chemikálií se uchytí na vlasech a na pokožce hlavy jen minimum jde do těla přičemž to minimum je asi tak škodlivé jako když jdete po ulici a dýcháte přičemž vdechujete smog a veškeré chemikálie i pasivně kouříte nebo doknce jíme jelikož dnes je mnoho chemie i v běžných potravinách takže pokud by jsme měli žít opravdu zdravě,mělo by to být asi v jiné dimenzi :),naopak barvení vlasů v těhotenství může dobře působit na plod maminka se obarvená bude cítit dobře což působí i na plod jak se cítíme my tak se cítí i dítě v nás :)

bajunka (Pá, 15. 6. 2012 - 22:06)

melir vadit nemuze,nedava se na pokozku hlavy,jen na vlasy:) a ty jsou mrtve,takze nic nikam dal neroznaseji do tela:)

Jenny (Út, 10. 4. 2012 - 17:04)

Milé dámy,

v dnešní době není škodlivé si barvit vlasy, protože barvy jsou mnohem šetrnější než v bývalých letech. a stejně barva se nedostává do těla v takovém množství v kterém by škodila :) barva zůstává na vlasech popř na povrchu pokožky hlavy což vůbec nevadí..ptala sjem se na to svého gynekologa a říkal, že to nevadí, pokud si vyberu barvu, která je šetrnější :o) Jsem ve čtvrtém měsíci a hlavu si barvím normálně na černo s melírem...každopádně nikdy nevíte jaká barva vám chytne, mě nechtěla chytnou červená :)

:-( (Čt, 16. 2. 2012 - 16:02)

Teď bys měla mít v hlavě hlavně starost o malé a ne parádu! Vyhodíš peníze za melír místo abys dítěti koupila potřebné věci :-/ Patláš si na hlavu chemikálie, které se ti dostávají do těla, ale pro tebe je důležitější být peroxidová bloncka než mít zdravé dítě :-(

Festa (Čt, 16. 2. 2012 - 12:02)

ahoj Jani barveni vlasu neni...Já si celé těhotenství a kojení barvila sama vlasy na blond a nikomu to neuškodilo.Rozhodně malému mléko chutnalo-je blbost že to ovlivní chut mléka.Kdyby to byla pravda všechny ženské od začátku těhotenství až cca do roku kojení min.by byly těžce zanedbané.škodí víc daleko jiné věci-třeba stres a alkohol,ohledně používání mikrovlnky,mobilu atd.to je fakt výmysl,asi by jsme musely být izolované úplně ode všeho potom!!Ted jsme v 5.měsíci a jdu na melír a obavy nemám:))

Helena (So, 29. 10. 2011 - 17:10)

Taky jsem o tom něco...Jájo, tak to jsem netušila. Mám problém s ledvinou, chodím pravidelně na kontrolu a jsem blond..Nikdo mi nic neřekl-ale stejně bych neposlechla. Víš co se mi zdá divné? Na dialyzu chodí lidi když ledviny uplně selžou, tak proč ten zákaz..Nějak to nechápu. Tím nechci říct, že nevěřím. Navíc peroxid není jen v barvě a to nikdo nikoho neupozorní. Aby to nebyl opět zázračný výmysl medicíny, za pár let zavržený..

Reklama

Přidat komentář