Reklama

Bible a dnesni svet

N (Po, 23. 4. 2018 - 12:04)

Inak vsimli ste si taku podobnost medzi tym, ako nad niecim samy premyslate a napriklad debatou tu?
Take to "vypocutie" si myslienok, ktore sa v hlave objavia a nasledne ich triedenie? Mohla by ta myslienka byt zivy tvor? :-) Co ak je jedna velka hlava a v nej len beha po rozume hromada myslienok, myslienka N, myslienka mimka, myslienka lucka, evka, majka, anton atd atd :-)

Mare (Po, 23. 4. 2018 - 11:04)

Mimo, to vypadá téměř jako koketérie skrze Boží slovo.......s N..!

Dokonce pomocí dvojsmyslů.......jablko dneska pro ženy, aby ....zjistily, že jsou nahé......

Není to tak trochu zneužití Božího slova....?

Mare (Po, 23. 4. 2018 - 11:04)

23.4.2018 07:13 - mima

Tondo, stalking je trestný...

Mare odporujes si vždyť nás tu peskujes, že jen Ježíš může změnit člověka a teď chceš změnit člověka policii, potrestáním....
..............................................

Ono to vypadá spíše jako sranda, co píšeš, ale nemusí tomu tak být.....
Poznala jsem hodně náboženských lidí a to těch hodných, ba naivních, kteří na to doplatili,....ti trochu rozumnější to tak nedělali a tajili to před jinými.....

Mimo, neříkej mi, že tvé děti mění jen Ježíš!

Samozřejmě čeká od tebe, že jako rodič je budeš vychovávat ty.

A stejně tak to funguje mezi dospělými.

Neříkej mi, že sis udělala ...PRAVIDLO...,že nastavuješ pořád druhou tvář a že velkoryse mávneš rukou.......přesvatě.....odpusť jim Bože, protože oni nevědí co činí.....

A to ostatní udělá Kristus sám.....

Mimo, to bych tě musela litovat, že nevíš co činíš ty !

Toto startuje obrovská zranění a poškozování vztahů.....

I já jsem byla kdysi takový blbec.....a to dost let a rozpadlo se mi kdysi tímto manželství....

Kdežto mé poslední manželství bylo fantastické s neustále narůstající láskou, úctou a něhou....

Takže věř Mimo, že vím, co říkám.

Ano, jistě Kristova slova platí o druhé tváři i o odpuštění.......

Ale Mimo, ti, kteří přijali Ducha vědí, že ho mají právě proto, aby věděli v kterou chvíli je dobré toto uplatňovat a kdy jednat podle jiných veršů.....jako....Nedat svévolníkovi milost, aby se nechoval dále nespravedlivě.....!

Mimo, tyto verše nejsou zákony !

A není tudíž zapotřebí je dělat, jinak zemřeš !

Myslíš, že Bůh tady nechal pořád policii jen tak, pro srandu králíkům......

Ne, je to Boží služebník /hodně nedokonalý/, který tady na zemi alespoň nějak hájí právo a spravedlnost....a to i pro křesťany !

Když někdo má jenom literu Bible a nemá Ducha, jako to mají náboženští lidé,....pak i toto je způsob, jak litera zabíjí.....a všechno ničí!

N (Po, 23. 4. 2018 - 11:04)

Hezky den mimko pokracovanie :-) neviem preco, ale neodoslalo to celu spravu :-)

ten nestastny ovocny strom :-) neviem presne aka odroda to mala byt, ale, neviem preco, ale v hlave mi vyskakuje, ze to bolo asi nejake jablko :-)

aa ktorym zenam by si ho naordinovala? :-)

N (Po, 23. 4. 2018 - 11:04)

Dobré ranko eN ?:-)

Ty...Hezky den mimko

mima (Po, 23. 4. 2018 - 07:04)

Krasnu nedelu mimko...Dobré ranko eN ?:-)

Ty jsi džentlmen :-) dík za schválení, ale nemuselo to být:-)

A k tomu stromu, dobrá myšlenka, jenže ve skutečnosti to strom nebyl, ani ovoce jako takové. Řekni mi na kterém stromě roste takové ovoce, které po jeho ochutnání, poznáš že jsi nahý, když na sobě nemáš oděv.
Ono v dnešní době, by nebylo na škodu, některým ženám naordinovat toto ovoce :-)

Měj krásný den ??

mima (Po, 23. 4. 2018 - 07:04)

Tondo, stalking je trestný...Mare odporujes si vždyť nás tu peskujes, že jen Ježíš může změnit člověka a teď chceš změnit člověka policii, potrestáním....

mima (Po, 23. 4. 2018 - 07:04)

A zaštepovat ponožky už...To byly časy, ale stupování mě nikdy nebavilo, pletení, háčkování to ano, to bych i ve věčnosti dělala :-)
Dobré ráno Tondo ?

Karel (Po, 23. 4. 2018 - 06:04)

a všimni si, že nejhorší...Nejhoší jsou trpaslíci. Fšude vlezou a hrozně rychle se množí. :-D

Smotlacha (Ne, 22. 4. 2018 - 22:04)

Já jej mám :D, ale dá se použít žárovka.

prý se dají použít i sušené hříbky.

novišok (Ne, 22. 4. 2018 - 22:04)

Jan 5, 10Židé řekli tomu uzdravenému: „Je sobota, a proto nesmíš nosit lože.“

četl jsem: "nesmíš nosit lyže".
Asi už půjdu spát.

sat-an (Ne, 22. 4. 2018 - 22:04)

Podobně je to se zmínkami o satanovi a pekle - ve Starém zákoně se s výjimkou Jóba nevyskytují,

Protestuji !!
Píše se o mě ještě v Zachariášovi.

luci (Ne, 22. 4. 2018 - 22:04)

a všimni si, že nejhorší...Jak o sobě někdo tvrdí,že je on ten vyvolený aby vládl světu,tak to vždycky smrdí. To už říkali Židé,fašisté,nacisté a teď Američané:Bůh stvořil Ameriku,aby vládla světu. Zatím z těch všech světovládných akcí měli lidé jen utrpení. A s vývojem nových zničujících technologií se posunují ke "konečnému řešení".

ne ne (Ne, 22. 4. 2018 - 21:04)

Vyhrůžky, zastrašování a...to se mýlíš. To není o víře. To je o fanatismu. Stačí se nad tím jenom zamyslet, nad tím , co tu dlouhodobě píše mare. Víru může mít člověk v sobě a ani to nemusí nikdo vědět.

Toho, v co lidé věří na světě, toho je tolik, že jenom člověk, který není ochoten přijmout i jiný názor, bude bez přestání opakovat, že jenom jeho víra ja ta pravá.

Je zajímavé, že když se zmiňují, jak je přímo v srdci řídí Bůh, že třeba kristus takto neřídí islamisty.

ale to je steně nekonečná debata o ničem, již minimálně po několik staletí.

hm (Ne, 22. 4. 2018 - 21:04)

Vyhrůžky, zastrašování a vnucování své pravdy. Na tom je založená víra.

Tony (Ne, 22. 4. 2018 - 19:04)

Každý zákoník,který...Luci, jednu stránku tě velice obdivuju, v realistickém světském pohledu na svět jsi narosto moje krevní skupina. Na druhou stránku je mi tě ale líto, že jsi vůbec nepoznala Krista.

Tony (Ne, 22. 4. 2018 - 19:04)

Blbne mi komp, jsem napojený na vlakovou wifinu, teď jsem zrovna v Teplicích. Ta porucha mi zcela zpřeházela věty.

Tony (Ne, 22. 4. 2018 - 19:04)

čímž rozpoutal sto let po Husovi světovou reformaci církve. Jenže on byl umírněný, oproti individuům, jako byl Jean Calvin s jeho náboženskou policií s Biblí v podpaždí.

Tony (Ne, 22. 4. 2018 - 19:04)

Tondo, stalking je trestný...V tom máš pravdu, ale rozpouta světovou reformaci církve. Mně se umírněný přístup ThDr Martina Luthera velmi zamlouvá, oproti lidem, kteří pak začali dělat reformaci po svém. Jean Calvin je pro mě otřesným případem. Je to totální katastrofa, pokud se náboženský člověk pokusí reformovat církev. katolickou skořápku měl na zadní části těla i i Martin Luther, který přibitím svých 95 tezí na na vstupní vrata zámeckého kostela ve Wittenbergu 31. 10. 5017

N (Ne, 22. 4. 2018 - 19:04)

Každý zákoník,který...presne vystihnute ;-)

Reklama

Přidat komentář