Reklama

Bicom 2000

je skvělý (St, 30. 11. 2016 - 22:11)

Co ještě umí takovýto...Připraví tě o peníze než řekneš: REKLAMÁÁÁÁ!!!!

Petr (St, 30. 11. 2016 - 21:11)

Co ještě umí takovýto přístroj?

Petra (St, 30. 11. 2016 - 21:11)

Dobrý den, používáme v...Ano, v Opavě používáme Bicom Optima 2000 a BBC.
tel: 604 718 567

Štefan (Čt, 13. 10. 2016 - 18:10)

Provozuje někdo Bicom 2000 v...Dobrý den, používáme v Opavě zjištění a nápravy pomocí přístrojů KOS, Oberon PC, Bicom Optima 2000, apd. info na tel.:603100430

Jana (Út, 11. 10. 2016 - 16:10)

Funguje. Soused byl kuřák,...Na mě tato metoda zafungovala hned napoprvé. Absolvovala jsem terapii před 10ti lety, od té doby nekouřím, i když jsem nevěřila v pozitivní výsledek.

tonda (Út, 15. 3. 2016 - 19:03)

Funguje. Soused byl kuřák, jednou takhle přišla řeč na cigarety a říkal, že byl na bicomu 2000 ve vendryni nebo kde, a že od té doby už si nezapálil... a tak to udělal i jeho syn a stejný efekt. A můžu potvrdit, protože jsem ho většinou viděl s cigaretou, teď už vůbec.

Karel (Ne, 29. 12. 2013 - 18:12)

Přestal někdo kouřit po...Ano mně to pomohlo!!!!
Dokonce jsem uvažoval o koupi přístroje pro vlastní podnikatelský záměr, ale odradila mne jeho cena. Zkušenosti jsem popsal v jiném příspěvku

Karel (Ne, 29. 12. 2013 - 18:12)

Bicom je podvod.Byl jsem na Bicomu před 11 roky a od té doby jsem zkusil zda mi to pořád ještě nechutná a skutečně mi to kouření nic neříká. zkoušel jsem přestat mockrát, ale nikdy moje předsevzetí nevydrželo ani den takový jsem měl absťák a přestože jsem neměl nikde cigarety hledal jsem je všude po bytě, jestli není někde zapomenutá krabička i po kapsách v kvádru. O poradně v Brně jsem se dověděl od kolegy v práci, který kouřil 60-80 denně a najednou přestal. Přihlásil jsem se taky a odpoledne jsem byl v poradně. Rizikový je první den, tak jsem doma hned zalezl do postele a vstal až ráno. Kupodivu jsem neměl žádné abstinenční příznaky nedostatku návykového nikotinu. Jediné co jsem musel překonat byly situace, které měl člověk automaticky spojené s cigaretou - čekání na zastávce, raní kafíčko s cigaretou v práci, porady a pod. To se dalo ale celkem snadno překonat vlastní vůlí. Po 14ti dnech jsem šel na 2. sezení zdarma a po něm mi už cigarety začly smrdět. Pokud byli v místnosti více jak jeden kouřící, utíkal jsem pryč. Dodnes poznám podle vůně tvrdé Sparty nebo různé dýmkové tabáky, nevadí mi když někdo v autě má cigaretu. Sám bych si ale nezapálil. Kouřil jsem od svých 13ti roků do 43. teď je mi 54 a už kouřit nikdy nebudu. Myslím, že je hlupák, když někdo něco posuzuje a sám si to nevyzkoušel, zda to funguje.

zdenka (Po, 16. 9. 2013 - 22:09)

Ikdyby šlo pouze o sugesci a...No nevím, moje známá má alergie na kvetoucí květiny, pracujeme spolu a někdo dostal umělé růže, kolegině byla celý den samej pupen

zdenka (Po, 16. 9. 2013 - 22:09)

Byla jsem na "odvykání"...A proč to lidi nevědí?? Já bych jich byla za ty peníze schopná sehnat, no jééjej

... (Ne, 15. 9. 2013 - 19:09)

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s tímto přístrojem ohledně kondylomat? Děkuji

Stanislav (St, 10. 2. 2016 - 09:02)

Tato diskuze je zcela jasná fikce. Přístroj bicom nevykazuje žádné reálné účinky. Ale vždy se najde pár zoufalců lidi, kteří této reklamě uvěří...

Jana (Po, 1. 2. 2016 - 14:02)

Proč jen ty pochvalné...Na přístroji bicom 2000 jsem byla v Brně v roce 2010. Od té doby nkouřím. Byla jsem velmi silný kuřák a jeťě dnes to považuji za zázrak a nejlepší investici v mém životě. Moc děkuji

Q. (Pá, 2. 10. 2015 - 13:10)

Mám pozitivní zkušenost....Proč jen ty pochvalné komentáře mají tak šroubovaný sloh, že to na první pohled zavání tím, že si provozovatel toho podvodu sám vymýšlí pochvalné komentáře?

Alena (Pá, 2. 10. 2015 - 10:10)

Přestal někdo kouřit po...Mám pozitivní zkušenost. Byla jsem silná kuřačka, nešla jsem ani do kina, protože vydržet dvě hodiny bez cigarety jsem si neuměla představit.Dne 6.5.2013 v 15 hodin jsem si zapálila svoje poslední milované Marlboro a od té doby jsem abstinující kuřačka - cítím totiž, že kdybych si jednou zapálila, jedu v tom zase. Přístroj Bicom vám odbourá závislost na nikotinu, ne však "rituály" spojené s cigaretou, tady už musí nastoupit silná vůle. Přeji všem dostatek odvahy. Odměnou vám bude svoboda a nezávislost.

StopNikotin (St, 17. 6. 2015 - 07:06)

Zkuste odvykání kouření metodou biorezonance přístrojm Bicom v Brně - www.stopnikotin.com

Adam (Čt, 27. 6. 2013 - 07:06)

Provozovatelé Bicom 2000 se...Ikdyby šlo pouze o sugesci a tato sugesce byla úspěšná a lidem pomohla, tak tom nevidím problém :) Kuřák věří tomu, že to nezvládnu sám a upne svo uvíru do tohoto přístroje... Vsugeruje si to a je to úspěšné,... Každopádně jak byste vysvětlil to, že to pomáhá alergikům? Podle mě alergie na pyl/prach se vsugerovat nejde ... Mé červené, nateklé oči a neustále ucpaný nos si fakt nevsugerovávám.

jana (St, 19. 2. 2014 - 10:02)

Díky této metodě nekouřím už dva roky.Byla jsem silný kuřák dík za zázrak.Jana

Mikimajky (Ne, 14. 11. 2010 - 20:11)

Ja som bol 4.11.2010 spolu so ženou a nefajčíme.
S psychykou je to po tolkých rokoch tažšie ale fajčil som 40 denne a teraz nič.
Super metoda ,žiadny absťák.
Z náplasťami som pred dvoma rokmi nebol vobec úspešný.

pater (Čt, 7. 10. 2010 - 19:10)

bacha, tento prístroj vás zbaví iba fyzickej závislosti, ale psychická stále zostane, čiže je to podľa mňa úplne na nič.

Reklama

Přidat komentář